در انتخاب شرکت بازسازی و طراحی معماری باید چه نکاتی توجه کنیم

در انتخاب شرکت بازسازی و طراحی معماری باید چه نکاتی توجه کنیم

به قلم: تحریریه چیدانه

هرآن‌چه باید درباره نوسازی و بازسازی خانه‌های رویایی خود بدانید | برآورد هزینه | اشتباهات رایج | سوالات متداول | بهترین شرکت‌های معماری در مشهد

آرویج

 

خانه‌ شما در مشهد قدیمی و کلنگی است یا مدرن و امروزی؟ پاسخ هرچه که باشد، احتمالا در زمان سکونت خود متوجه وجود ایراداتی در ساختمان شده باشید یا این‌که دلتان خواسته باشد تغییراتی در ظاهر خانه به وجود بیاورید. حال یک سوال دیگر می‌پرسیم؛ اگر بخواهید یک تغییر اساسی در ظاهر خانه خود به وجود بیاورید، خانه را بازسازی می‌کنید یا نوسازی؟ هزینه انجام نوسازی و بازسازی چقدر می‌شود؟ کدام قسمت‌ها را در اولویت تغییرات قرار می‌دهید؟ اصلا این کار را خودتان انجام می‌دهید یا به یک شرکت معماری برتر اعتماد می‌کنید؟ این‌ها سوالاتی است که ما در این مقاله تلاش کرده‌ایم تا به همه آن‌ها پاسخ دهیم و گره‌های ذهن شما را باز کنیم.

بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد

 

پیش از آن‌‌که به جزئیات بپردازیم ، برای این که خیال‌تان را از بابت جست‌وجوهای فراوان راحت کنیم ، فهرست 5 شرکت برتر معماری مشهد که به عنوان پیمانکاران نوسازی و بازسازی فعالیت می‌کنند ، برایتان قرار می‌دهیم تا شما را با بهترین‌ها آشنا کنیم ؛ سپس راهنمای کامل نوسازی و بازسازی را به شما ارائه می‌کنیم.

فهرست 5 شرکت برتر معماری نوسازی و بازسازی در مشهد

ردیف نام شرکت شماره دفتر شماره موبایل
1 کارمانی 051338452988 09152439058
2 ارج آرک 05138448889 09156117210
3 هزاره 051338452988 09202902590
4 طوس سازه 051394416902 09923252382
5 کیان گستران 051303467890 09397177210

 

حال که با برترین شرکت های نوسازی و بازسازی در مشهد آشنا شدیم ، وقت آن است تا کمی بیش تر با مراحل مختلف نوسازی و بازسازی آشنا شویم . برای بسیاری از معماران ، پروژه های نوسازی ، بازسازی ، تغییر موقعیت و مرمت ، برخی از مهم ترین چالش های شغلی هستند . تغییر شکل و طراحی یک سازه ، به ویژه سازه ای که خراب شده است ، می تواند مشکلات زیادی در پی داشته باشد . بسیاری از ما که چنین پروژه‌ هایی را انجام داده ‌ایم ، به خوبی فهرست طولانی‌ مشکلاتی را می‌دانیم که با شروع کار بر روی هر پروژه نوسازی و بازسازی ​​آشکار می‌شوند . با این حال ، زندگی بدون چالش جذاب نیست !

 

خانه های رویایی پس از اجرا توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد

 

علی رغم این که موضوع نوسازی و بازسازی یک موضوع نسبتا قدیمی در جامعه است ، استفاده مجدد از خانه های قدیمی ​​و نوسازی یا مرمت آن ها ، تنها به دنبال تلاش برای عملکرد معماری پایدارتر نیست . استفاده مجدد یا بازسازی ​​نقش بزرگی در حفظ تاریخ جوامع ما و تلاش و فداکاری همتایان ما در گذشته دارد . چنین پروژه‌ هایی پیچیده هستند و مهارت‌ های معماران و طراحان را به حدی می ‌رسانند که ما را مجبور می‌ کنند روش ها و استراتژی ‌های جدید و قدیمی را کشف کنیم – این گونه است که قدیمی ها ما را از نقطه امن و آسایش خود بیرون می‌ کشند . البته نتایج چنین تعهدی به یک پروژه ، ساختمان ها و محیط هایی هستند که واقعاً منحصر به فرد و شگفت انگیز به نظر می رسند . حال ببینیم وقتی از نوسازی و بازسازی حرف می زنیم ، دقیقا از چه چیزی حرف می زنیم.

 

نوسازی ساختمان در مشهد چیست و چه تفاوتی با بازسازی دارد؟

 

نوسازی ساختمان یک روش رایج برای بهبود کیفیت محیط کار و زندگی است . ابتدا ، اجازه دهید دو کلمه را توضیح دهیم که معمولاً به جای یکدیگر استفاده می شوند ، اما در عمل این دو مفهوم کاملاً از هم جدا هستند . وقتی به دنبال مفهوم نوسازی ساختمان می ‌گردیم ، متوجه می ‌شویم که نوسازی و بازسازی به طور کلی به جای یکدیگر استفاده می ‌شوند.

 

« بازسازی » به معنای تخریب کامل یک ساختمان قدیمی و ساختن کامل ساختمان جدید است ، در حالی که « نوسازی » به معنای ترمیم مشکلات ، آسیب ها و زیباسازی ساختمان های فرسوده است که قسمت های اصلی آن مانند سقف ، دیوار ، ستون ، کف و . . . . ، هنوز دست نخورده هستند و با یک ترمیم خوب ، می توانند سال ها دوام بیاورند . مزیت نوسازی ساختمان نسبت به بازسازی ، هزینه ی کم تر و سرعت اجرای بیش تر است.

 

برآورد هزینه نوسازی ساختمان توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد چقدر است؟

 

برای برآورد هزینه های نوسازی ساختمان لازم است یک چک لیست تهیه کنید . بررسی قسمت های آسیب دیده و این که چه تعمیراتی باید روی آن ها انجام شود یا این که در کدام قسمت های ساختمان می خواهیم تغییر ایجاد کنیم و حجم این تغییرات چقدر است ، از جمله مواردی است که باید در چک لیست خود بیاوریم . یکی از مهم ترین نکات در برآورد هزینه ی نوسازی ساختمان این است که پروژه چند روز طول می کشد و چقدر به مهندسان ، کارگران و سایرین پرداخت می شود.

 

با توجه به متغیر بودن قیمت ها و جزئیات فراوان در ساخت ساختمان ، حتما لازم است با یک شرکت معماری دارای تخصص و تجربه مشورت کنید و یا از خدمات مشاوره آن شرکت که ارائه دهنده این خدمات است ، استفاده کنید . علاوه بر این ، استفاده از متریال انتخابی شما برای نوسازی عنصر مورد نظر ، مستقیماً بر هزینه ها تأثیر می گذارد . برای نوسازی و بازسازی ساختمان خود می توانید با مشاوران ما در گروه معماری کارمانی به شماره 051338452988 تماس بگیرید و در خصوص برآورد هزینه ها با آنان مشورت کنید.

 

برترین شرکت نوسازی و بازسازی ساختمان در مشهد از چه کسانی تشکیل شده است؟

 

یک شرکت برتر حرفه ای نوسازی و بازسازی ساختمان در مشهد باید یک « طراح داخلی » داشته باشد . این طراح و البته هنرمند ابتدا به بررسی وضعیت موجود می پردازد و ایده های کلی برای بهبود وضعیت موجود ارائه می دهد . سپس یک معمار فضاها را طراحی کرده و نقشه ها و طرح های اصلی را آماده می کند . عضو بعدی این تیم حرفه ای یک مهندس سازه است که بر تخریب قسمت هایی از دیوارها ، ساخت قطعات جدید و . . . نظارت دارد . از دیگر اعضای تیم بازسازی ساختمان می توان به یک مهندس برق و یک مهندس تاسیسات ساختمان اشاره کرد.

 

3 سطح اصلی بازسازی و نوسازی خانه توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد

 

اصطلاح « بازسازی و نوسازی » خانه ، شبیه یک چتر است که هر کار بازسازی را در فضای داخلی خانه پوشش می دهد . با این حال ، تعداد کمی از افراد می دانند که 3 سطح مختلف بازسازی و نوسازی وجود دارد : (1) بازسازی پوسته ، (2) بازسازی جایگزینی ، و (3) بازسازی در مقیاس کامل .

هرکدام از این سه سطح با طیفی از به روز رسانی های داخلی یا جایگزین هایی که شامل می شوند متمایز می شوند . اما مهم نیست که برنامه های بازسازی شما شامل چه مواردی می شود ، فقط کافی است یک شرکت معماری برتر متشکل از تیمی از بهترین طراحان و پیمانکاران قابل اعتماد بازسازی و نوسازی خانه را استخدام کنید تا مطمئن شوید که این طرح ها به درستی تکمیل می شوند و به سرانجام می رسند.

 

گروه معماری کارمانی بهترین شرکت بازسازی خانه در مشهد است که با نزدیک به سه دهه فعالیت در صنعت معماری و طراحی ، طراح اصلی پروژه های بزرگی در مشهد ، دبی و دیگر شهرها بوده است . تیم پیمانکاران متخصص کارمانی می توانند به شما در ایجاد طراحی خانه ایده آل و رویایی شما کمک کنند . در مورد پروژه های گذشته ما می توانید نظرات مشتریان ما را بخوانید!

در ادامه این مقاله ، هر سطح از بازسازی و نوسازی خانه را به تفصیل شرح می‌دهیم و نمونه‌ هایی از آن چه را که شامل می‌شود ، ارائه می‌کنیم:

 

به طور کلی 3 سطح بازسازی و نوسازی خانه در مشهد تعریف شده است که عبارت اند از:

 

 1. بازسازی پوسته توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد

 

اولین سطح از بازسازی خانه ، « بازسازی پوسته » است . همان طور که از نام آن پیداست ، این سطح شامل به روز رسانی سطوح ظاهری در نقطه های خاصی از خانه شما است . از آن جایی که معمولاً نیاز به ارتقاء و تعویض جزئی دارد ، بازسازی پوسته با کمترین هزینه در بین این سه گزینه انجام می شود . با این وجود ، این نوع از بازسازی می تواند طراحی داخلی شما را به روش های ظریفی احیا کند.

 

 1. بازسازي جایگزینی توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد

 

سطح بعدی بازسازی ، « بازسازی جایگزینی » است که مستلزم جایگزینی کامل ویژگی های داخلی در نقاط هدف خانه شما است . این تغییرات در مقایسه با بازسازی پوسته عمیق ‌تر است . به طور خاص ، بازسازی جایگزینی ، نسخه‌ های جدید تر ویژگی‌ های مشابه را در همان مکان فراخوانی می ‌کند . به همین دلیل ، ممکن است هزینه ی آن کمی بیش تر از بازسازی پوسته باشد ، اما منجر به به روز رسانی جامع تری برای خانه ی شما می شود.

 

 1. بازسازی در مقیاس کامل توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد

 

در نهایت ، « بازسازی در مقیاس کامل » حداقل در مقایسه با یک بازسازی پوسته یا بازسازی جایگزینی ، بیش تر یک بازسازی کامل فضای داخلی به شمار می رود . این سطح شامل خراب کردن همه چیز در یک فضای خاص در خانه شما ( و حتی در برخی موارد ، کل خانه شما ) و بازسازی آن از ابتدا است . البته ، این سطح گران ‌ترین شکل بازسازی است ، اما این کار در شرایطی انجام می ‌شود که بخواهید کل یک فضا را مطابق با دیدگاه و ترجیحات خود بازسازی کنید . این سطح شامل تغییر و تنظیم طرح کلی یک فضا به روشی کاملاً جدید است.

 

مراحل و نمونه های مربوط به هر سطح از بازسازی و نوسازی خانه توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد

 

الف – – برخی از نمونه های بازسازی پوسته ساختمان عبارت اند از :

 

 • ارتقا یا تغییر ترتیب نور پردازی خانه
 • تعویض وسایل سرویس بهداشتی ، حمام یا آشپزخانه مانند شیرآلات ، سینک ، کانتر و غیره
 • افزودن کشوها ، قفسه ها ، کمدها و سایر فضاهای ذخیره سازی جدید
 • رنگ آمیزی دیوارها بر اساس طرح ‌ها و پترن ها ، گچبری ‌ها و گلدان ‌های جدید

 

ب – – اگر چه ممکن است به روز رسانی ‌های مشابهی در طول بازسازی جایگزینی وجود داشته باشد ، اما چند عنصر متمایز نیز نسبت به بازسازی پوسته در این سطح وجود دارد . در این جا چند نمونه از آن ها آورده شده است :

 

 • تعویض وسایل داخل آشپزخانه یا حمام ( مانند یخچال ، اجاق گاز ، مایکروویو ، دوش ، وان ، لوله کشی و غیره )
 • تغییر موکت کف خانه با کف پوش یا پارکت چوبی و برعکس
 • تغییر راهروها ، قالب‌ گیری ، تغییر روکش و تغییر سایر عناصر راهرو
 • نصب پنجره ، پرده و نورگیر جدید

 

ج – – البته ، بازسازی در مقیاس کامل تا حدی در هر یک از دو شکل قبلی بازسازی تعریف می ‌شود ، اما فرایندهای ساخت و نصب بیش تری را نیز در بر می ‌گیرد . نمونه های این سطح شامل موارد زیر هستند :

 

 • تخریب یک فضای داخلی (یا خانه)
 • ایجاد یک طرح چیدمان جدید برای اتاق(ها)
 • بازسازی فضاها با دیوارهای جدید ، نور پردازی ، لوازم خانگی ، مبلمان و دکور ، ( به گونه ای که همه منعکس کننده یک طراحی داخلی سفارشی متناسب با دیدگاه شما باشند )

 

برترین شرکت پیمانکار بازسازی و نوسازی خانه در مشهد

 

امیدواریم اطلاعاتی که تا این جای مقاله برایتان ارائه شد ، به درک روشنی از بازسازی و نوسازی خانه کمک کرده باشد و شما بتوانید برنامه ریزی پروژه بازسازی خانه ی خود در مشهد را به بهتری نحو پیش ببرید . اطمینان حاصل کنید که با تیمی از پیمانکاران حرفه ای بازسازی خانه مانند گروه معماری کارمانی کار می کنید . این شرکت یک گروه کارکشته از متخصصین در طراحی و معماری با سال ها تجربه است که می توانید به آن اعتماد کنید . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد خدمات ما و تعیین قرار ملاقات با تیم ما، با شماره 051338452988 تماس بگیرید.

 

* * * * *

مروری بر ویژگی های بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد

چند پرسش و پاسخ مهم درباره نوسازی و بازسازی ترجمه اختصاصی از مجله فوربس

 

اگر خانواده شما بزرگ شده است ، اما خانه ی شما رشد نکرده است ، ممکن است با سؤالاتی در مورد تغییر شکل مسکن خود مواجه شوید . خرید خانه یکی از گزینه های موجود است . اما گزینه های دیگری نیز وجود دارد . بازسازی خانه می تواند اندازه ی خانه ی شما را افزایش دهد ، عملکرد بهتر و کارایی مفیدتری را به شما ارائه دهد و بسته به انتخاب منطقه و محدوده ، گزینه ای مقرون به صرفه باشد . از سوی دیگر ، ساختن یک خانه ی جدید از ابتدا می تواند خانه رویایی شما را کامل کند و احتمالاً برخی از هزینه های طولانی مدت را کاهش دهد . در این جا ما با طرح چند پرسش و پاسخ که توسط مجله « فوربس » مطرح شده و به طور اختصاصی برای وب‌سایت گروه معماری کارمانی ترجمه شده است ، عواملی را بررسی می کنیم که باید هنگام تصمیم گیری درباره نوسازی و بازسازی در نظر بگیرید.

 

سوال : گران ترین بخش بازسازی خانه در مشهد چیست؟

 

پاسخ : مصالح و نیروی کار عوامل اصلی هزینه ی بازسازی خانه هستند . هر کدام تقریبا نیمی از کل بودجه بازسازی را به خود اختصاص می دهند . حجم هزینه ها برای بازسازی نسبت به هزینه های مشابه برای ساخت خانه ی جدید ممکن است گران‌تر باشد ، به گونه ای که هزینه ی نیروی کار می‌تواند تا 30 درصد تغییر کند.

گران ترین قسمت خانه برای بازسازی و نوسازی ، آشپزخانه است . بازسازی آشپزخانه شامل تمام عناصر بازسازی هر فضای دیگری از خانه ، به علاوه لوله کشی ، تاسیسات ، برق اضافی ، کابینت ، لوازم خانگی و برنامه ریزی اضافی است . بازسازی حمام ها هم اگرچه گران است ، اما در جایگاه دوم نسبت به آشپزخانه قرار می گیرد.

 

سوال : چه نوع از بازسازی ، ارزش خانه در مشهد را افزایش می دهد؟

 

پاسخ : یکی از مزایای قابل توجه بازسازی و نوسازی خانه به جای ساخت خانه ی جدید این است که با بازسازی مناسب ، می توانید ارزش فروش خانه ی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید . این موضوع می تواند زمانی مهم باشد که بالاخره زمان فروش خانه فرا رسد . حتی پروژه‌ های بازسازی معمولی و کم ‌هزینه نیز می ‌توانند ارزش خانه را افزایش دهند . در این جا چند پروژه در مقیاس بزرگ به شما پیشنهاد می کنیم که می توانند نرخ بازگشت سرمایه بالایی را ارائه دهند :

 

 • بازسازی آشپزخانه بزرگ یا کوچک
 • بازسازی حمام کوچک
 • اضافات عرشه یا پاسیو
 • بازسازی و تکمیل زیر زمین
 • بازسازی اتاق زیر شیروانی

 

سوال : بازسازی خانه در مشهد بهتر است یا ساختن خانه جدید؟

 

پاسخ : فرقی نمی کند کجای جهان باشید ، پاسخ به این سوال هرگز به طور قطعی ممکن نیست . با این حال ، در این جا چند سوال وجود دارد که اگر از خودتان بپرسید ، ممکن است به شما کمک کند تا به تصمیم گیری نزدیک شوید :

 

 • آیا من در خانه فعلی خود سهمی دارم که باید در نظر بگیرم؟
 • وضعیت فعلی بازار املاک ، مسکن و مستغلات چگونه است؟
 • هزینه های تامین مالی هر دو گزینه ی بازسازی یا ساخت چقدر است؟
 • آیا جابه‌جایی یک گزینه ی در دسترس است؟
 • آیا من برای ساختن یک خانه ی جدید وقت دارم؟
 • آیا پس انداز پول کوتاه مدت برای خانواده من مهم تر است یا پس انداز بلندمدت؟
 • آیا خانواده من در آینده بزرگ تر می شود؟

 

* * * * *

 

16 پیشنهاد برای نوسازی و بازسازی خانه توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد

 

برنامه ‌های تلویزیونی مملو از نمایش ‌ها و برنامه هایی درباره نوسازی و بازسازی خانه است . به ما بگویید : آیا شما بیش تر یک فرد علاقه مند به متدهای روز هستید یا یک فرد به علاقه به سکونت در خانه قدیمی؟ در هر صورت اما تماشای یک برنامه تلویزیونی درباره نوسازی و بازسازی خانه یک چیز است . . . و کاری که خودتان آن را انجام دهید ، یک چیز دیگر!

اگر به فکر بازسازی خانه خود هستید ، احتمالاً سؤالاتی در ذهن خود دارید . مثلا این که محبوب ترین شیوه بازسازی خانه چیست ؟ چه نوع بازسازی هایی ارزش خانه شما را بیش تر می کند ؟ و قبل از این که با پتک وارد خانه شوید ، باید درباره ی کدام سبک های معمول نوسازی و بازسازی خانه فکر کنید ؟ این ها همه سؤالاتی عالی هستند ؛ پس بیایید چند پاسخ را برای این سوالات مرور کنیم.

 

محبوب ترین پروژه های نوسازی و بازسازی خانه در مشهد کدام اند؟

 

مردم خانه های خود را به دلایل زیادی بازسازی می کنند ، مانند افزایش ارزش خانه ، تصمیم به فروش آن ، یا استفاده ی بهینه از فضای خانه برای خود و خانواده . و همه این ها چیزهایی بزرگ و عالی هستند ! اما می دانید چه چیزی اصلا عالی نیست ؟ پرش به یک بازسازی بدون بودجه یا برنامه . برای کمک به شما برای شروع ، در این جا محبوب‌ ترین بازسازی ‌های خانه در جهان آورده شده است که با هم مرور می کنیم.

 

A ) محبوب ترین پیشنهاد های نوسازی و بازسازی داخلی خانه توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد

 

پیشنهاد 1 – – بازسازی جزئی و کوچک آشپزخانه توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد :

 

آشپزخانه قلب هر خانه ای است و پیشرفت ها و تغییرات جزئی آشپزخانه می تواند شامل تعویض درب کابینت ، میز ، روشنایی ، کف پوش و لوازم خانگی باشد . نکته ی مهم در مورد بازسازی جزئی آشپزخانه ( در مقایسه با شروع از صفر ) نرخ بازگشت سرمایه شما است . اگر خانه ‌تان را بفروشید ، می ‌توانید درصد قابل توجهی از پولی را که خرج کرده ‌اید پس بگیرید . و اگر در همان خانه می ‌مانید ، چه ؟ اگر زمان زیادی را در آن بگذرانید ، ارتقا و بهبود فضای آشپزخانه ی شما ، ارزشش را دارد!

 

پیشنهاد 2 – – بازسازی متوسط فضای حمام توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد :

 

بازسازی حمام از نظر خیلی ها یک تجارت بزرگ است ! خریداران خانه دوست دارند یک حمام روشن و مدرن ببینند ، به همین دلیل است که این فضای خانه ، بسیار محبوب برای امر نوسازی و بازسازی است.

به ‌روز رسانی ‌ها شامل نوسازی نقاط مختلف حمام ، تعویض روشویی و توالت ‌ها ، چیدن کاشی ‌های جدید ، نصب میزهای جدید یا اضافه کردن وسایل و تغییر روشنایی است . برای بازسازی و نوسازی حمام وسایل میان رده را هدف قرار دهید – آن ها تأثیر بصری مشابهی با گزینه های سطح بالا دارند ، اما در عین حال آن ها را از بین نمی برند.

 

پیشنهاد 3 – – اضافه شدن سوئیت مستر میان رده توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد :

 

چه کسی است که اتاق خواب و حمام اضافی را دوست ندارد ؟ این یک گزینه ی محبوب در فرایند نوسازی و بازسازی خانه است ؛ زیرا به ارزش و فضای زندگی اضافه می کند ، مخصوصاً اگر خانواده در حال رشدی دارید ، داشتن اتاق های اضافی یک اتفاق عالی است.

یک سوئیت مستر ( یعنی یک اتاق خواب با حمام اختصاصی ، کمد دیواری و شاید یک قسمت رختکن ) یکی از گران ترین پیشرفت های خانه به شمار می رود . هرچند نتیجه ی این گرانی خوب است و به ارزش خانه ی شما اضافه می کند و شانس شما را برای فروش آن افزایش می دهد . اما اگر این کار را فقط برای فروش مجدد انجام می دهید ، بهتر است با یک مشاور املاک در مورد تغییرات پیشنهادی خود صحبت کنید تا مطمئن شوید ارزش آن را دارد.

اگر یک مجموعه ی اصلی می‌ خواهید اما مطمئن نیستید آن را کجا قرار دهید ، اتاق های انباری یا زیر شیروانی را امتحان کنید ! راه دیگر برای استفاده از اتاق زیر شیروانی بدون هزینه زیاد این است که آن را به یک اتاق خواب اضافی تبدیل کنید – بدون نیاز به لوله کشی ، یا با افزودن حمام و کمد دیواری به اتاق خواب موجود ، در هزینه های خود صرفه جویی کنید و هم چنان یک مجموعه اصلی ایجاد کنید.

 

پیشنهاد 4 – – بازسازی فضای زیرزمین توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد :

 

زیرزمین ها دیگر محیطی برای صحنه های وحشت برانگیز در فیلم های ترسناک نیستند . این روزها ، زیرزمین های مجهز شده به عنوان اتاق بازی ، سالن ورزشی یا هوم جیم ، اتاق خانوادگی یا حتی بارهای شخصی کار می کنند . گزینه ها بی پایان هستند ، بنا بر این در ابتدا عاقلانه برنامه ریزی کنید تا از هزینه های ساخت و ساز خارج از کنترل جلوگیری کنید.

ضمنا این نکته را به یاد داشته باشید ، زیرزمین ها آهنربایی برای آب اضافی هستند . قبل از شروع به نوسازی یا بازسازی ، باید از یک متخصص بخواهید تا آن را برای آسیب های احتمالی یا مشکلات آینده بازرسی کند . به این ترتیب ، پس از نصب تجهیزات خاص خود ، دیگر نیازی به تعمیر نخواهید داشت.

 

B ) محبوب ترین پیشنهاد های نوسازی و بازسازی خارجی خانه توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد

 

پیشنهاد 5 – – محوطه سازی ، طراحی منظر یا لند اسکیپ توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد :

 

صاحب خانه های آمریکایی عاشق محوطه سازی هستند . منظره ‌سازی یا طراحی منظر تازه تأثیر اولیه را بر ذهن و روح ساکنان و میهمانان بر جای می ‌گذارد – و احتمالا می ‌دانید که داشتن یک محوطه ی زیبا و جذاب چقدر مهم است و چقدر می تواند ارزش خانه ی شما را بالا ببرد !

بنا بر این ، برای مشاوره در مورد نحوه زیباسازی حیاط خود ، علاوه بر مراجعه به بهترین شرکت معماری و بازسازی ، می توانید با همراهی آن ها به شرکت های کشاورزی و باغبانی مراجعه کنید . آن ها می توانند به شما در انتخاب گیاهان و تزئینات مناسب کمک کنند . آن ها حتی می توانند به شما بگویند که چگونه فضایی را برای حیوانات خانگی خود طراحی کنید یا فضای بازی در نظر بگیرید.

 

پیشنهاد 6 – – افزودن عرشه فضای باز مرکب توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد :

 

چه راهی بهتر از گذراندن یک شب زیبای تابستانی در بیرون از منزل در کنار خانواده و دوستان ؟ اگر چنین تصویری را در رویای خود دارید ، در نظر گرفتن فضای باز مرکب ( از جمله آن هایی که دارای گودال آتش ، گریل یا نوار رطوبتی خنک کننده هستند ) روز به روز برای پروژه های بازسازی و نوسازی رایج تر می شوند.

هزینه متوسط ​​یک عرشه به موادی که برای ساخت آن استفاده می کنید بستگی دارد . عرشه ‌های چوبی ارزان ‌تر هستند ، اما عرشه‌ های کامپوزیت دوام بیش تری دارند ( که می‌تواند در دراز مدت باعث صرفه‌جویی در هزینه شما شود ).

 

پیشنهاد 7 – – درب ورودی جدید توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد :

 

تعویض درب ورودی یک تغییر آسان است که تاثیر زیادی دارد . یک درب فولادی به اندازه یک درب چوبی هزینه ندارد ، اما هنوز هم می تواند جلوه ای شیک داشته باشد و ظاهری فوری و زیبا به خانه شما بدهد.

 

پیشنهاد 8 – – روکش نمای خارجی جدید توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد :

 

اگر خانه شما دارای روکش های نمای قدیمی است ، نصب روکش های جدید ( مانند سنگ های پیش ساخته شده ) در جلوی خانه ی شما ، فوراً ظاهر خانه را مرتب می کند . به علاوه ، ارزش بسیار خوبی دارد : اگر خانه را بفروشید ، بخش قابل توجهی از پولی را که برای افزودن روکش سنگ خرج کرده ‌اید ، پس خواهید گرفت.

 

پیشنهاد 9 – – پنجره دوجداره جدید توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد :

 

پنجره های یک خانه بسیار مهم است . پیش از همه ، آن ها از خانه شما در برابر عوامل مختلف محافظت می کنند . آن ها هم چنین ظاهر بیرونی خانه را کامل می کنند . بنا بر این ، اگر ظاهر خانه شما نامطلوب است ، می توانید حداقل آن را با نصب پنجره های دوجداره زیبای جدید جایگزین کنید . ضمن این که به عنوان یک امتیاز ، قبوض آب و برق شما نیز می تواند کاهش یابد ، زیرا با نصب پنجره های عایق ، خانه ی شما مصرف انرژی بهتری خواهد داشت.

 

پیشنهاد 10 – – تعویض درب گاراژ توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد :

 

اگر به تازگی درب ورودی خود را تعویض کرده اید و روکش سنگی جدید و زیبا را نصب کرده اید ، اما درب های قدیمی گاراژ هنوز به جای خودشان باقی مانده اند ، این ظاهر خانه ی شما تمام حال و هوا را از بین می برد . ارتقاء درب های گاراژ یکی از محبوب ترین پیشنهاد های نوسازی و بازسازی خانه است ؛ زیرا به خانه ی شما ارزش می افزاید و بیش ترین بازده را برای شما به ارمغان می آورد . شما درصد بسیار زیادی از هزینه ای را که خرج می کنید ، جبران خواهید کرد.

 

توجه : مراقب باشید که زیاده روی نکنید !

 

به این نکته توجه کنید که بازسازی و نوسازی خانه یک فرایند سرگرم کننده است ، اما به راحتی می تواند شما را درگیر هیجان و خرج کردن زیاد کند.

از طرفی بسیاری از مردم فقط مواد و متریال مورد نظر خود را انتخاب می کنند ، بدون این که واقعاً به هزینه های آن فکر کنند . تمام آن طبقه‌ ها ، کابینت ‌ها و سایر وسایل گران ‌قیمتی که انتخاب کرده اید تا در خانه ی خود داشته باشید ، جمع و جور می ‌شوند – به خصوص وقتی صحبت از گزینه‌ های لوکس می ‌شود . و زمانی که پیمانکار با مشکلاتی مواجه می شود که باید رفع شود؟ شما باز هم می گویید نگران هیچ چیز نباشد و کار خود را ادامه دهد ! همه چیز سرگرم کننده و جذاب است تا زمانی که صورت حساب آماده شود!

اگر بازسازی و نوسازی خود را این گونه مدیریت می کنید ، در نهایت مجبور می شوید که بیش از حد خرج کنید یا حتی بدتر از آن ، برای اتمام پروژه خودتان را بدهکار کنید . نه ! این قطعا چیزی نیست که شما می خواهید.

مهم است که برای هزینه های هر پروژه بازسازی و نوسازی خانه برنامه ریزی کنید . و منظور ما از برنامه ، این است که بدانید هر عنصر تازه معمولاً چه هزینه ای دارد ، بدانید که مایلید برای چه چیزی چه مقدار خرج کنید ، و مانند چسب به آن بودجه تعیین شده ی خودتان پایبند باشید . هرگز برای تامین مالی یک نوسازی یا بازسازی وام مسکن نگیرید . به این ترتیب ، وقتی پروژه شما تمام شد ، می توانید در فضای تازه بازسازی شده و بدون بدهی جشن بگیرید . فوق العاده نیست ؟ !

 

چه پیشنهاد هایی برای بازسازی و نوسازی در مشهد ، ارزش خانه را بیشتر می کند؟

 

با هیچ یک از پیشنهادهای محبوب بازسازی و نوسازی خانه که تا کنون به آن ها پرداخته ایم ، نمی توانید اشتباه کنید . بازسازی هایی مانند بازسازی آشپزخانه یا تعویض پنجره ها ، ارزش خانه ی شما را بیش تر می کند . اما شما می توانید بیش از حد معمول ترین اصلاحات را برای خانه خود انجام دهید.

در این جا برخی از پیشنهاد های محبوب برای نگهداری و بهبود فضای خانه وجود دارد که خانه ی شما را راحت ‌تر و کارآمد تر می‌ کند و به آن ارزش افزوده می ‌دهد . این پیشنهاد ها هم چنین به شما کمک می کنند در بازرسی های خانه در زمانی که آماده ی فروش خانه خود هستید ، از مشکلات جلوگیری کنید.

 

پیشنهاد 11 – – پوشش های بام و سقف جدید توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد :

 

طول عمر یک پوشش بام یا سقف حدود 20 تا 30 سال است . بنا بر این اگر سقف شما به سمت آن سن می رود ، زمان سقف جدید فرا رسیده است.

ما در بررسی نظرات کارفرمایان در پروژه های مختلف متوجه شدیم که هزینه کردن زیاد برای یک سقف جدید به اندازه یک حمام یا آشپزخانه جدید سرگرم کننده نیست . اما اگر خانه خود را می فروشید ، سقفی که شکل خوبی دارد به خریداران آرامش می دهد . از این گذشته ، چه کسی می خواهد خانه ای بخرد که بداند به محض نقل مکان ، باید چندین تن پول نقد برای سقف جدید هزینه کند؟

اگر قصد ادامه سکونت در خانه ی خود را دارید ، هزینه ی سقف و مدت زمان ماندگاری آن را در نظر بگیرید . به عنوان مثال ، سقف های فلزی نسبت به سقف های سفالی قیمت متفاوتی دارند . . . اما آن ها بین 20 تا 60 سال بیش تر دوام می آورند!

در هر صورت، از متخصص یا مشاوری استفاده کنید که بتواند سقف فعلی شما را بررسی کند و حقیقت را در مورد وضعیت آن به شما بگوید . و سپس در مورد این که چه نوع سقفی برای بودجه و خانه ی شما بهترین کارایی را دارد ، راهنمایی و مشاوره دریافت کنید.

 

پیشنهاد 12 – – عایق زیر شیروانی توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد :

 

نصب عایق فایبر گلاس در اتاق زیر شیروانی یک پیشرفت و تغییر جذاب در خانه نیست ، اما می تواند به کاهش قبوض آب و برق شما کمک کند . اگر اتاق زیر شیروانی شما به درستی عایق بندی نشده باشد ، می تواند در بازرسی خانه که زمان فروش انجام می شود ، مشکل ساز شود . عایق بندی احتمالاً ارزش زیادی به خانه ی شما اضافه نمی کند ، اما نداشتن عایق می تواند برای خریداران منفی باشد.

 

پیشنهاد 13 – – سیستم های تاسیساتی جدید توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد :

 

میانگین واحد گرمایش ، تهویه و سرمایش ( HVAC ) معمولاً حدود 10 تا 20 سال دوام می ‌آورد . بنا بر این ، اگر تاسیسات واحد شما به تاریخ انقضا رسیده باشد ، نوسازی تصمیم مهمی برای آن است. ( به عبارت دیگر ، اگر با تعمیرکار تهویه مطبوع خود آشنا هستید ، باید خیلی زود با او تماس بگیرید. ) داشتن یک سیستم تاسیساتی به روز نیز خانه ی شما را برای خریداران خانه جذاب تر می کند . و اگر طولانی مدت در خانه می‌ مانید ، یک سیستم تهویه ی مطبوع جدید تر و کارآمد تر می‌ تواند در بسته ‌ای از خدمات شهری صرفه ‌جویی کند . به خاطر داشته باشید که هزینه ی تعویض به اندازه ی واحد و این که آیا لوله و اتصالات آن را هم زمان ارتقا می دهید یا خیر ، بستگی دارد.

 

پیشنهاد 14 – – نصب کف پوش چوبی توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد :

 

هزینه ی متوسط ​​برای افزودن کف پوش های چوبی ، به میزان مساحت کف پوشی که می خواهید نصب کنید بستگی دارد . به طور کلی ، می توان گفت که کف پوش ‌های چوبی بیش تر مورد استقبال خریداران قرار می ‌گیرند ، زیرا عمر طولانی ‌تری نسبت به فرش دارند ، تمیز کردن آن‌ها راحت ‌تر است و ظاهر آن ها جذاب و عالی به نظر می ‌رسد.

 

پیشنهاد 15 – – دوش حمام جدید توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد :

 

دوش حمام چیزی است که اکثر خریداران می خواهند . وان حمام مشکلی ندارد ، اما فضای زیادی را اشغال می کند و برخی از صاحبان خانه ممکن است برای ورود و خروج از آن ها مشکل داشته باشند . استفاده از یک دوش روکشی که به خوبی تکمیل شده است ، آسان ‌تر است و حتی می ‌توانید با اضافه کردن جت‌ های برقی یا سیستم آب گرم آن را شیک ‌تر کنید.

 

پیشنهاد 16 – – حمام اضافی توسط بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد :

 

در تجارت املاک و مستغلات ، این یک واقعیت شناخته شده است که مردم دوست دارند حمام بیش تری نسبت به خیلی چیزها داشته باشند . اگر خانه ی شما فقط یک حمام اصلی دارد ، به فکر ایجاد حمام دیگری باشید . اگر فضا ندارید یا می خواهید در هزینه ی خود صرفه جویی کنید ، می توانید به جای آن یک حمام نصفه اضافه کنید . اما دوباره تاکید می کنیم ، اگر فقط برای فروش ارتقا می‌دهید ، ابتدا با یک متخصص صحبت کنید.

 

* * * * *

 

بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد چه کارهایی برای بازسازی خانه در مشهد انجام می دهد؟

 

خیلی انتخاب ها برای نوسازی و بازسازی خانه وجود دارند ! ما بایدها و نبایدها را جمع آوری کرده ایم تا به شما کمک کنیم که ببینید چه چیزی را باید بازسازی کنید و چقدر باید هزینه کنید . در این جا لیست کارهایی را نوشته ایم که باید پیش از شروع بازسازی و نوسازی انجام دهید:

 

اول ) بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد ، پروژه های خود را اولویت بندی می کند

 

زمانی که سقف شما در شرف فروریختن است ، تحت تاثیر قرار دادن همسایگان و رهگذران با یک محوطه زیبا و فوق العاده بی معنی است . ابتدا مشخص کنید که آیا به سقف ، عایق ، تهویه مطبوع یا پنجره جدید نیاز دارید یا خیر . این ها بخش های مهم ساختاری یک خانه هستند که باید قبل از افزودن ویژگی های لوکس یا تزئینی در نظر بگیرید . هنگامی که مطمئن شدید به آن ها نیاز ندارید ، به سراغ بازسازی هایی بروید که به آن ها توجه یا علاقه دارید.

 

دوم ) بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد ، به اهداف فکر و توجه می کند

 

اگر در خانه خود می مانید ، بازسازی خانه را انتخاب کنید ، چرا که کیفیت زندگی شما را بیش تر بهبود می بخشد . و اگر در حال فروش هستید ، روش های معمولی نوسازی و بازسازی خانه را انتخاب کنید که خریداران را به خود جذب می ‌کند و بهترین قیمت را به ازای هزینه های انجام شده با خود می ‌آورد . و هنگامی که خانه خود را بفروشید ، برخی از این بازسازی های خانه می توانند جبران شوند.

 

سوم ) بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد به شما می گوید بودجه تعیین کنید و به آن پایبند باشید

 

بهبود فضای خانه از طریق نوسازی و بازسازی عالی است . . . زمانی که بتوانید آن ها را بپردازید . بودجه مشخصی برای خود تعیین کنید و به آن پایبند باشید . ( نکته حرفه ای : برای مقابله با تعمیرات غیرمنتظره یا مشکلاتی که در طول مسیر ظاهر می شوند ، کمی پول کنار بگذارید .)

 

چهارم ) بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد از شما می خواهد تا در محله خود قدم بزنید

 

خریداران خانه به طور غیر مستقیم خانه ی شما را با سایر خانه های اطراف مقایسه می کنند ، بنا بر این به آن چه که همسایگان شما بر اساس آن بازسازی کرده اند نگاه کنید . هم چنین می‌توانید شرکت های معماری برتر را بررسی کنید تا ببینید چه نوع بازسازی خانه ‌های داخلی را برای هر منطقه انجام داده ‌اند.

 

پنجم ) بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد کمک می کند تا دریابید که خانه شما و همسایه های شما چقدر ارزش دارند

 

این موضوع به شما کمک می کند تا تصمیم عاقلانه ای در مورد میزان سرمایه گذاری برای بازسازی بگیرید . شما لازم نیست کاری کنید که خانه‌تان گران‌ ترین خانه در محله شود – یادتان باشد که این امر فروش آن را در آینده سخت ‌تر می ‌کند.

 

ششم ) بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد به شما پیشنهاد می دهد که هر چند وقت یک بار ، بازسازی کنید

 

آیا نمی توانید تمام آشپزخانه خود را یک جا بازسازی کنید ؟ پس نکنید ! یک جدول زمانی تعیین کنید و یک یا دو قسمت از پروژه را در هر ماه انجام دهید.

 

هفتم ) بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد تاکید می کند که پس از اتمام کار ، بیمه ی خانه خود را به روز کنید

 

همان طور که شما خانه را بازسازی می کنید ، ارزش خانه ی شما افزایش می یابد – و بیمه نامه قدیمی شما ممکن است دیگر پوشش کافی را ارائه نکند . با یک متخصص بیمه صحبت کنید تا مطمئن شوید که بیمه نامه ی شما به اندازه خانه ی شما به روز است.

 

* * * * *

 

اشتباهات رایج در همکاری با بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد

 

حال که با بایدها و نبایدهای نوسازی و بازسازی آشنا شدیم ، بد نیست اشتباهات رایج در جامعه در فرایند نوسازی و بازسازی را باه مرور کنیم و ببینیم عموم کسانی که خانه های خود را تغییر می دهند ، دچار چه اشتباهاتی می شوند . در این جا فهرستی از کارهایی را برایتان نوشته ایم که نباید انجام دهید:

 

بیش از حد خرج نکنید!

 

هنگامی که خانه شما ارزش نه چندان بالایی دارد ، به لوازم خانگی درجه یک و میزهای مرمر ایتالیایی وارداتی نیازی ندارید . به روز رسانی هایی را انتخاب کنید که متناسب با خانه ی شما باشد.

 

مراقب باشید بدهکار نشوید!

 

بدهی هرگز ایده ی خوبی نیست – به دلایل زیادی که احتمالا خودتان می دانید . در مورد آن فکر کنید : شما حجم زیادی پول برای پروژه پرداخت می کنید ، و ناچار می شوید برای سکونت در خانه ای که فقط ظاهرش تغییر کرده ، خودتان را مقروض کنید ؛ از خودتان بپرسید ارزشش را دارد ؟ پس سعی کنید هزینه های خود را طوری مدیریت کنید که بدهکار نشوید.

 

از محله خود پیشی نگیرید!

 

اگر ناگهان هیجان زده شوید و یک جکوزی یا آب نمای گران قیمت برای حیاط خلوت خود بخرید ، در حالی که حیاط همسایه هایتان بسیار ساده است ، حیاط شما برجسته خواهد شد ، ولی نه به روش خوبی! پس انتخاب های خود را متناسب با سطح محله و منطقه خود در نظر بگیرید.

 

به تنهایی انجامش ندهید!

 

اگر قصد دارید به زودی خانه ی خود را بفروشید ، و به همین دلیل است که اکنون آن را بازسازی می‌ کنید ، قبل از انجام هر گونه ارتقای سطح بالا ، از مشاوران املاک و مستغلات و هم چنین شرکت های برتر معماری و بازسازی مشاوره بگیرید.

اگر عجله ای برای فروش ندارید و اصول اولیه را پوشش داده اید ، به سادگی با ارتقاهایی که بیشترین لذت را برای شما به ارمغان می آورد مقابله کنید . آشپزخانه ای را که همیشه می خواستید ایجاد کنید یا زیرزمین خود را به یک باشگاه ورزشی خانگی تبدیل کنید . باز هم ، فقط مطمئن شوید که بازسازی در حد بودجه ی شما باشد . هیچ وان حمام اضافی یا عرشه دو طبقه ارزش بدهکاری را ندارد!

 

جمع بندی پایانی درباره بهترین شرکت بازسازی و نوسازی در مشهد

 

ما در این مقاله هر آن‌چه که شما باید درباره ی نوسازی و بازسازی خانه‌های رویایی خود بدانید را برایتان گرد آوردیم . در ابتدا فهرستی از بهترین شرکت‌های معماری در مشهد که در امر بازسازی و نوسازی فعال هستند را به شما ارائه کردیم ؛ سپس راهکارهای برآورد هزینه را به همراه اشتباهات رایج با یکدیگر بررسی کردیم . توصیه ی ما به شما این است که به منظور برآورد هزینه ی بازسازی خانه قدیمی خود ، از هزینه ‌های دیگری که باید انجام دهید مطمئن شوید و پس از آن به سراغ تهیه یک چک لیست جامع از قسمت ‌هایی که می ‌خواهید بازسازی خانه را در آن انجام دهید ، بروید.

دیگر توصیه ی ما این است که بیشترین بهره را از بهبود فضا و بازسازی و نوسازی خانه ببرید ؛ اگر بازسازی یا نوسازی خانه را مد نظر دارید ، به نظر متخصص نیاز دارید . با مشاوران ما در گروه معماری « کارمانی » صحبت کنید . ما به شما اطمینان می دهیم که می توانیم به خوبی به شما خدمات ارائه نماییم. ما هم چنین می توانیم به شما کمک کنیم که تصمیم بگیرید که کدام شیوه بازسازی و نوسازی خانه می تواند اکنون ارزش افزوده داشته باشد و در دراز مدت زمانی که زمان فروش خانه شما فرا رسیده باشد ، نتیجه دهد . ما هم چنین در مورد انواع خانه هایی که مردم در محله شما به دنبال آن هستند می شناسیم و با سبک های روز جهان در زمینه طراحی و بازسازی آشنایی داریم . آیا می خواهید با برترین شرکت معماری مشهد ارتباط برقرار کنید؟ همین حالا با شماره 051338452988 تماس بگیرید.

 

* * * * *

 

سوالات متداول کاربران کارمانی

 

 • منظور از نوسازی در معماری چیست؟

 

منظور از نوسازی و بازسازی در معماری و طراحی شامل پروژه هایی است که عناصر سازه های موجود را تغییر می دهد ، حفظ می کند ، بازسازی می کند و یا حفظ می کند . در این جا ، معماران و طراحان جان تازه ای به بناهای تاریخی ، املاک فراموش شده و دیگر فضاهای قدیمی می دهند.

 

 • 3 نوع بازسازی و نوسازی چیست؟

 

بازسازی و نوسازی خانه یک اصطلاح چتری است که هر گونه کار بازسازی در فضای داخلی خانه را پوشش می دهد . با این حال ، تعداد کمی از افراد می دانند که 3 سطح مختلف بازسازی وجود دارد : بازسازی پوسته ، بازسازی جایگزینی ، و بازسازی در مقیاس کامل . هرکدام با طیفی از به روز رسانی های داخلی یا جایگزین هایی که شامل می شوند ، متمایز می شوند.

 

 • آیا ارزش دارد که یک معمار یا شرکت معماری برای بازسازی داشته باشیم؟

 

مزیت مشارکت یک معمار یا یک شرکت معماری خوب در فرایند نوسازی و بازسازی شما ساده است . یک معمار یا یک شرکت معماری برتر ، تجربه طراحی و چشم خلاقی دارد تا از خانه ی شما نهایت استفاده را ببرد . ما در گروه معماری « کارمانی » ایده های هوشمندانه و هنرمندانه ای برای دستیابی به نیازهای شما و بهبود عملکرد خانه شما ارائه می دهیم.

 

 • محبوب ترین قسمت برای بازسازی خانه چیست؟

 

بازسازی حمام یک تجارت بزرگ است ! خریداران خانه دوست دارند یک حمام روشن و مدرن ببینند ، به همین دلیل است که این قسمت از خانه برای بازسازی بسیار محبوب است . به روز رسانی ها شامل نواحی دوش ، تعویض روشویی و توالت ، نصب میزهای جدید ، یا اضافه کردن وسایل و روشنایی است.

 

 • تفاوت بین بازسازی و نوسازی چیست؟

 

در ارائه تعاریف از نظر فنی ، بازسازی و نوسازی به طور متفاوتی تعریف می شوند . در حالی که یک « نوسازی » شکل چیزی را تغییر می دهد ( مانند افزودن یک دوش جدید به حمام موجود ) ، « بازسازی » بیش تر بر بازگرداندن چیز قدیمی به تعمیر خوب تمرکز می کند ( برای مثال ، تعمیر یک کف خش دار )

 

 • چگونه یک معمار یا شرکت معماری را برای بازسازی انتخاب کنیم؟

 

اگر می خواهید بدانید چگونه معمار مناسب برای بازسازی خانه خود را پیدا کنید ، ما چند پیشنهاد برای شما داریم : ارجاع دهان به دهان رایج ترین راه است ؛ جست و جوهای آنلاین ؛ اطلاعات و مقاله های موجود در مجلات طراحی ؛ ارجاعات معماران دیگر ؛ و از همه مهم‌تر اعتماد به گروه معماری کارمانی!

 

 • چه چیزی بیشترین ارزش را در بازسازی و نوسازی به خانه می افزاید؟

 

اگر به فکر فهرست کردن اولویت های بازسازی در خانه خود هستید ، این ها بازسازی هایی هستند که باید در صدر لیست کارهای شما قرار بگیرند : تعویض درب گاراژ ، تغییر روکش به سنگ پیش ساخته ؛ بازسازی جزئی آشپزخانه ؛ دیوارهای جانبی ؛ پنجره ها ؛ اضافه شدن عرشه و . . .  .

 

 • فروش بهتر است یا بازسازی و نوسازی؟

 

ارزان تر بودن یا نبودن نوسازی یا فروش ، بستگی به وضعیت فعلی وام مسکن شما و هم چنین میزان پول پس انداز شما دارد . بازسازی با هزینه های فوری و بدون هزینه همراه است ، در حالی که جا به جایی می تواند اکنون پول را در جیب شما بگذارد ، اما هزینه ی بیشتری برای شما در پی خواهد داشت ؛ بخشی از مقاله بالا را بخوانید که به صورت اختصاصی از مجله فوربس ترجمه شده است ، پاسخ خود را خواهید یافت.

 

 • آیا خرید خانه برای بازسازی ارزش دارد؟

 

در حالی که زمینه ی زیادی برای افزودن ارزش به یک ملک با بازسازی آن وجود دارد ، همیشه خطر صرف هزینه بیش از حد برای پروژه ، بدون افزودن ارزش واقعی وجود دارد . فقط به این دلیل که مقدار زیادی پول برای بازسازی ملک خرج کرده‌ اید ، تضمینی برای بازگشت سرمایه ی شما نیست.

 

 • ابتدا نوسازی از کدام قسمت خانه باید انجام شود؟

 

بهتر است از آشپزخانه شروع کنید ، زیرا این بازسازی ها ارزش قابل توجهی به خانه شما می بخشد . با توجه به گزارش تاثیر بازسازی سال 2022 انجمن ملی صنعت بازسازی ، مشاوران املاک تخمین می زنند که صاحبان خانه در صورت فروش خانه خود می توانند 75 درصد از هزینه بازسازی کامل آشپزخانه را جبران کنند.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه