تبلیغات
چوب و هنر E E رومانته F فارست فرسان
امتیاز: 1.0 0 نظر | ثبت نظر

23 فروردین 1396

پله گرد، 20 مدل کمتر دیده شده در خانه های شیک ایرانی!

دسته: راه پله

راه پله: راه پله را می توان از جمله المان های کاربردی و زیباسازی فضای دکوراسیون داخلی معرفی کرد که عدم توجه به طراحی آن ها می تواند آن را تبدیل به یک فضای مرده در دکوراسیون داخلی شما نماید اما بالعکس با در نظر گرفتن یک طراحی مناسب برای راه پله ها می توان آن ها را تبدیل به نقاط پویا و نقطه ی عطف دکوراسیون داخلی تان بدل کنید.همان طور که می دانید راه پله ها انواع مختلفی دارند گه پرطرفدارترین نوع آن ها پله گرد می باشد که امروز در چیدانه می خواهیم شما را با مدل های مختلف پله گرد در طراحی خانه های ایرانی آشنا کنیم پس با ما همراه باشید. 

پله پیچ

پله پیچ یا همان پله گرد انواع مختلفی دارد که از انواع آن می توان پله گرد فلزی، پله گرد بتنی، پله گرد چوبی و یا انواع ترکیبی پله های گرد با مصالح مختلف را نام برد. مطلب ۱۰ پله گرد در ساختمان های مسکونی امروزی ایده های بیشتری در این زمینه در اختیار شما قرار می دهد.

 

پله گرد فلزی 

پله گرد فلزی یکی از پر طرفدارترین انواع پله گرد در دکوراسیون داخلی منزل می باشد که می تواند به صورت تمام فلز و یا در ترکیب با مصالح مختلف مورد استفاده قرار بگیرد و ظاهر متفاوتی را به طراحی فضای شما ببخشد. پله گرد فلزی را معمولا با توجه به سبک دکوراسیون داخلی طراحی می کنند که غالبا در دو دسته حکاکی شده و ساده عرضه می شود.

پله گرد بتنی 

تازه تر و پر مخاطبان ترین نوع پله گرد بخصوص در دکوراسیون خانه های مدرن پله گرد بتنی می باشد که می توانید با توجه به شکل پذیری بتن به اشکال مختلف و یا در ترکیب با مصالح مختلف در دکوراسیون داخلی ایجاد شود.

پله گرد چوبی 

پله گرد چوبی یکی از پله های پر طرفدار در دکوراسیون های به سبک کلاسیک می باشد که می توان گفت ظاهر نوستالژیک و رنگ گرم آن ها بیشتر باعث محبوبیتشان در دکوراسیون خانه های ایرانی شده است.

با مراجعه به بخش اهالی فن چیدانه می توانید با شرکت های متخصص در زمینه طراحی و اجرای پله آشنا شوید و از آن ها برای طراحی راه پله هایی خاص و منحصر به فرد کمک و راهنمایی بخواهید. 

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: ثمینا فراهانی

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

نشان کردن
  • 24101 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 23 فروردین 1396

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
گالری فرش کیمیا گالری فرش کیمیا
8 نمونه کار

تلفن: 02126641563
گروه مهندسین جرس گروه مهندسین جرس
25 نمونه کار

تلفن: 02177521842
عایق ساختمانی تهران نانو عایق ساختمانی تهران نانو
7 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۷۷۸۳۰۸۰۶
گروه طراحی فرحی گروه طراحی فرحی
13 نمونه کار

تلفن: 09122023302
دکوراسیون داخلی آرامو دیزاین دکوراسیون داخلی آرامو دیزاین
21 نمونه کار

تلفن: ۰۹۹۲۱۰۱۴۳۴۱
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
چیدانه + مبلمان دیاکو، مسابقه عکاسی «گوشه ما» با جوایز ویژه
چیدانه + مبلمان دیاکو، مسابقه عکاسی «گوشه ما» با جوایز ویژه
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173