visibility 2944 today 1396/2/16

کاغذ دیواری قابل شستشو، مگه داریم؟

خانه داری: حتما برای شما هم پیش آمده است که برای کاغذ دیواری فضای خانه تان به شما کاغذ دیواری قابل شستشو پیشنهاد شود اما آیا کاغذ دیواری قابل شستشو وجود دارد و اگر چنین هست نحوه ی شستشو آن به چه صورت است موضوعی سوالی است که یکی از کاربران چیدانه مطرح کرده است، شاید این سوال دغدغه ی شما عزیزان هم باشد پس با ما تا پایان این مطلب همراه باشید. 

blog post

کاغذ دیواری در دکوراسیون اتاق خواب

سوال: من برای دیوار کنار پنجره ی اتاق خوابم دنبال یک کاغذ دیواری مرغوب هستم، دوستان به من پیشنهاد "  کاغذ دیواری قابل شستشو " رو دادند که راحت بشه تمیزش کرد آیا این نوع کاغذ دیواری واقعا وجود داره و نحوه ی تمیز کردن آن به چه شکله؟
پاسخ: کاغذ دیواری های اکریلیک یا کاغذ های دارای لایه ونیل که به عنوان کاغذ دیواری های قابل شستشو به فروش می رسند را می توان با استفاده از اسفنج آغشته به محلول آب گرم و صابون تمیز نمود برای این منظور ابتدا توسط یک دستمال خشک گرد و غبار روی کاغذ را پاک نمایید. سپس طبق روش گفته شده به کمک آب گرم لکه های کاغذ دیواری را پاک کنید این عمل را هر نوبت در قسمت کوچکی از رول کاغذ و تا جایی انجام دهید که آب به پشت کاغذ نفوذ نکرده موجب بلند شدن کاغذ از روی دیوار نشود (این موضوع در محل قرارگیری رول های کاغذ دیواری در کنارهم اهمیت بیشتری خواهد داشت چرا که در این نقاط احتمال نفوذ آب به پشت کاغذ افزایش می یابد) . در نهایت پس از آبکشی٬ با استفاده از یک دستمال خشک کتان یا توسط حوله تمیز٬ سطح کاغذ را خشک نمایید. مطلب بهترین راه ها برای تمیز کردن کاغذ دیواری منزل! اطلاعات بیشتری در این زمینه به شما می دهد. 

با مطالب بخش خانه داری می توانید بسیاری از مشکلاتی که تا به حال داشته اید، حل کنید. اگر هنوز هم در زمینه خانه داری نیاز مند کمک هستید می توانید از شرکت خدمات نظافتی روشنا از اهالی فن چیدانه کمک بگیرید و خانه خود را به متخصصین خانه داری بسپارید. 

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

نویسنده:

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
10 مزیت کاغذ دیواری الیاف طبیعی: دوستدار محبوب طبیعت

10 مزیت کاغذ دیواری الیاف طبیعی: دوستدار محبوب طبیعت

کاغذ دیواری، پیش از خرید توصیه متخصصان را بخوانید!

کاغذ دیواری، پیش از خرید توصیه متخصصان را بخوانید!

معرفی انواع دیوارپوش قابل شستشو

معرفی انواع دیوارپوش قابل شستشو

کسب و کارها پیشنهادی
آتلیه معماری مهرآذین طرح certificate
آتلیه معماری مهرآذین طرح

آتلیه معماری مهرآذین طرح

شطرنج پارس certificate
شطرنج پارس

شطرنج پارس

گروه معماری آژند و آمود certificate
گروه معماری آژند و آمود

گروه معماری آژند و آمود

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent