تبلیغات
شرکت سهامی فرش ایران مبلیران E ساقدوش F
امتیاز: 4.5 0 نظر | ثبت نظر

21 فروردین 1398

طراحی داخلی اداری، رازهای زیبایی این دفتر کار!

 

فضاهای اداری: طراحی یک دفتر کار به نحوی که محیطی آرام، منعطف و زیبا را به وجود آورد و تمام نیازهای پرسنل را رفع کند و هم چنین محیطی مولد برای یک تیم کاری ایجاد کند، موضوعی بسیار با اهمیت و غیر قابل چشم پوشی است. استعدادهای نفرات یک تیم که بیشترین ساعات هفتگی خود را در دفتر کار می گذرانند، در محیطی مناسب و جذاب بهتر بروز می کند. امروز می خواهیم با بررسی یک پروژه طراحی داخلی اداری که توسط گروه معماری داخلی طرح نو انجام شده است، در خدمت شما عزیزان باشیم تا با جزئیات آشنا شویم. با چیدانه همراه باشید.

طراحی داخلی اداری با توجه به فضا

پرسنل یک شرکت با پروژه های مختلفی سر و کار دارند و استرس های کار روزانه هر لحظه در راه است، پس قطعا بدون یک طراحی دکوراسیون اداری منعطف و اصولی، آنها نمی توانند بهترین های خود را ارائه دهند و در نتیجه راندمان کاری مجموعه افت خواهد کرد.

گروه معماری داخلی طرح نو در این پروژه با توجه به خواسته های کارفرما و فضای موجود بهترین حالت ممکن را انتخاب کرده است. این پروژه ظرف مدت 1 ماه کاری انجام شد که در این مدت تمامی کارها از جمله کف سازی، سقف، دیوار، دکور، پارتیشن بندی، نورپردازی، بهینه سازی سرویس بهداشتی و آبدارخانه انجام شده است.

طراحی داخلی اداری با نورپردازی

اگر دفتر اداری دارای نور طبیعی زیادی است، رنگ های روشن فضا را کورکننده خواهند کرد. حباب های تابان در مقایسه با نوع فلورسنت یا نور طبیعی، درخشش گرم تری دارند؛ بنابراین در این پروژه حتی الامکان از نورهای تابان استفاده شده است، به جز اتاق مدیریت که به دلیل طراحی خاص آن به اجبار از لوستر استفاده شد و در باقی قسمت ها از نور مخفی برای زیبایی و هم چنین بازی با نور دستور عمل قرار گرفت.

کاغذ دیواری در طراحی داخلی اداری

گروه معماری داخلی طرح نو در طراحی داخلی این دفتر کار از تلفیق رنگ و کاغذ دیواری استفاده کرده است. بدون شک رنگ محیط کار تاثیر زیادی روی روحیه کارکنان دارد؛ به همین دلیل باید در انتخاب رنگ نهایت دقت را کرد که از رنگ های الهام بخش و با کیفیت که گویای فعالیت کاری سازمان نیز هستند استفاده کرد.

طراحی داخلی اداری با پارتیشن بندی

برای پارتیشن بندی و جداسازی گام اول لیست برداری از قسمت ها و دپارتمان های مورد نیاز شرکت به ترتیب اولویت است. در این پروژه به خاطر فضای مناسبی که وجود داشت استفاده از پارتیشن برای جداسازی فضا و یک اتاق جلسه و کنفرانس کوچک بهترین حالت بود.

طراحی سقف دفتر اداری

در سقف این پروژه با توجه به کاربری آن از تایل های هلی 60*60 استفاده شده که این امر برای سیم کشی های احتمالی و دیگر موارد خیلی مناسب بوده و بدون آسیب به نقاط مختلف قابل انجام است. سبک معماری مورد استفاده در این دکوراسیون اداری که مورد نظر کارفرما هم بوده، سبک مدرن بوده است.

شما خوانندگان عزیز می توانید برای دیدن تصاویر بیشتر این پروژه و سایر پروژه های اجرایی این شرکت به پروفایل گروه معماری داخلی طرح نو در چیدانه بروید و با طراحان و معماران این شرکت در تماس باشید.

نویسنده: گروه معماری داخلی طرح نو | تحریریه چیدانه

نویسنده: گروه معماری داخلی طرح نو

*****مشاوره، بازدید و 3D اولیه رایگان***** گروه طراحی داخلی طرح نو با بیش از هشت سال سابقه کار در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی واحدهای تجاری ، اداری ، مسکونی و همچنین در زمینه طراحی انواع غرفه های نمایشگاهی می باشد . داشتن کادر قوی در زمینه طراحی و اجرا و همچنین سرعت در اجرای پروژه از خصوصیات بارز گروه طراحی داخلی طرح نو می باشد . گروه طراحی شرکت دارای تحصیلات آکادامیک و مدرک معماری داخلی از دانشگاهای داخل کشور می باشد . گروه اجرایی که با این شرکت همکاری دارند همگی دارای سابقه بیش از ده سال در زمینه کاری خود اعم از بنایی ، کاشی کاری ، کناف کاری ، MDF ، طراحی و اجرای آشپزخانه ، نقاشی و تمامی زمینه های کاری می باشند . استفاده از متریال درجه یک ، رعایت حال مشتری و رضایت مشتری شعار ما می باشد . مدیریت و سرپرست گروه طراحی مهندس روزبهانی کارشناس ارشد معماری داخلی . سرپرست گروه اجرایی مهندس علوی کارشناس ارشد معماری .

نشان کردن
  • 463 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 21 فروردین 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
گالری فرش کیمیا گالری فرش کیمیا
14 نمونه کار

تلفن: 02126641563
 گروه مبلمان یاشیل  گروه مبلمان یاشیل
4 نمونه کار

تلفن: 02166193742
شرکت معماران کارینا شرکت معماران کارینا
15 نمونه کار

تلفن: ۰۲۶۳۴۲۴۱۷۸۰
فرش آهو فرش آهو
6 نمونه کار

تلفن: 02140225061
کم جا چوب پارک شریعتی کم جا چوب پارک شریعتی
15 نمونه کار

تلفن: 02122840694
دنیای کاور دنیای کاور
5 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۶۶۳۹۳۷۷۸
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173