بهترین مارک شیرآلات؛ معرفی انواع برند شیرآلات ایرانی و خارجی

شیرآلات ساختمانی بخش مهمی از دکوراسیون آشپزخانه و سرویس­ های بهداشتی را می­ سازند. افراد برای تهیه شیرآلات؛ به دنبال بهترین نوع آن هستند. مارک­ های مختلفی از انواع شیرآلات در بازار وجود دارد. برای خرید بهترین مارک شیرآلات باید به چه مواردی توجه کنیم؟ این مطلب از چیدانه را برای پاسخ به این سوال مهم تهیه کرده ­ایم. برای این منظور با گروه لوازم بهداشتی و ساختمانی زمانی همراه هستیم تا راجع به بهترین مارک شیرآلات صحبت کنیم.

 

blog post

شیرالات

بهترین مارک شیرآلات بهداشتی، شامل چه اجزائی هستند؟

قبل از اینکه به سراغ بهترین مارک شیرآلات برویم، ببینیم ست شیرآلات شامل چه قسمت­ هایی است. به طور کلی ست شیرآلات 4 بخش اصلی شامل؛ شیر توالت، شیر حمام، شیر روشویی و شیر ظرفشویی است. ولی اگر در ساختمان نیاز به شیرآلات بیشتری برای بخش­ های دیگری باشد باید آن را به طور اضافی سفارش دهید. 

 

blog post

انواع شیر آلات جدید

چگونه بهترین مارک شیرآلات را انتخاب کنیم؟

برای پاسخ به این سوال در ابتدا باید ببینید به چه نوع شیرآلاتی احتیاج دارید و انتظار شما از ست شیرآلاتی که در ساختمان نصب می­شود چیست؟ پس راجع به عوامل موثر در انتخاب شیرآلات مناسب ساختمان بدانید:

1. سبک طراحی شیرآلات

شیرآلات ساختمان بخشی از هویت آن را می­ سازند. با توجه به اینکه دکوراسیون منزل شما به چه سبکی طراحی شده است؛ می­ توانید شیرآلات متناسب با آن را انتخاب کنید. در گذشته که صنعت شیرآلات به تازگی شروع به فعالیت کرده بودند؛ اغلب شیرآلات طرح و فرمی کلاسیک داشتند؛ ولی امروزه تنوع طرح­ ها بسیار زیاد است و طرح ­های مدرن و شیک برای انواع سبک­ ها وجود دارد.

 

blog post

شیرآلات سرویس بهداشتی با طراحی خاص

2. رنگ و طرح شیرآلات

این روزها انواع شیرآلات در رنگ ­های متنوع ­تری نسبت به گذشته در بازار وجود دارد. انواع رنگ­ های کروم، سفید، برنز، مشکی و طلایی، دست شما را برای انتخاب بهترین مارک شیرآلات باز می ­گذارد. برای انتخاب رنگ شیرآلات به رنگ بقیه بخش ­های فضا توجه کنید. به طور مثال کاشی ­های سرویس بهداشتی و یا تایل بین کابینتی آشپزخانه می­ توانند راهنمای خوبی برای انتخاب رنگ شیرآلات آشپزخانه و یا سرویس بهداشتی باشند.

 

blog post

انواع شیر آلات جدید

3. دوام و استحکام شیرآلات

به این فکر کنید که قرار است سال­ها شیرآلاتی که نصب می ­کنید را استفاده کنید، شیر آبی که روزی چندین مرتبه باز و بسته می­ شود باید کیفیت خوبی داشته باشد تا حداقل چند سال دوام بیاورد. دوام و استحکام شیرآلات به جنس اتصالات داخلی آن بستگی دارد و همچنین جنس رویه آن تا حدی نشان دهنده­ی استحکام شیرآلات خواهد بود. اغلب ما نمی­ توانیم کیفیت و جنس بخش­ های داخلی شیرآلات را تشخیص دهیم ولی با خرید مارک­ های معتبر شیرآلات از فروشگاه ­های معتبر خیالمان از این بابت راحت خواهد بود.

 

blog post

انواع شیر آلات جدید

4. قیمت شیرآلات:

بهترین مارک شیرآلات؛ همیشه گران قیمت ­ترین آن نیست. درست است که محصول با کیفیت بالا قیمت بالاتری دارد؛ ولی گاهی هم مواردی مانند نوع طراحی، خارجی بودن، برند بودن باعث قیمت بالای شیرآلات می ­شوند. با توجه به میزان بودجه ­ای که دارید بهترین مارک شیرآلات در همان طیف قیمت را انتخاب کنید.

 

blog post

شیرالات

بهترین مارک شیرآلات کدامند؟

به جای اینکه در خریدن شیرآلات فقط به اسم و مارک آنها توجه کنید؛ مواردی که در بخش قبلی اشاره کردیم را مدنظر قرار دهید. با این حال برخی از انواع مارک­ های شیرآلات در طی سال­ها تجربه و تولید توانسته ­اند نظر مشتری ­ها را به خود جلب کنند. 

  • برخی از بهترین مارک شیرآلات ایرانی عبارتند از: شودر، kwc، کلار،  قهرمان، راسان؛ البرز روز، کیان
  • برخی از انواع بهترین مارک شیرآلات خارجی عبارتند از: نوبیلی، الپس، ویسن تین، گروهه، کلودی، جاستاین، دلتا

گروه لوازم بهداشتی و ساختمان زمانی عرضه کننده انواع لوزام بهداشتی است که مارک­های متنوعی از شیرآلات از جمله؛ شیرآلات راسان، شیرآلات البرز روز، شیرآلات KWC، شیرآلات لازارو، شیرآلات فریز شاور، شیرآلات شایان را ارائه می ­دهد.

 

blog post

شیرآلات شیک سرویس بهداشتی

blog post

شیرالات

بهترین مارک شیرآلات، ایرانی بخریم یا خارجی؟

آیا ایرانی یا خارجی بودن یک محصول دلیلی بر بهترین بودن آن است؟ در رابطه با شیرآلات باید بگوییم که امروزه انواعی از شیرآلات ایرانی با کیفیت در رقابت با شیرآلات خارجی هستند و برخی از مارک­ های ایرانی کیفیت انواع خارجی را دارند. در نتیجه نمی­توانیم بگوییم در مقایسه بین شیرآلات ایرانی و خارجی همیشه انواع خارجی بهترین است؛ زیرا پرفروش ­ترین شیرآلات ایرانی می­توانند جایگزین خوبی برای برخی از شیرآلات خارجی باشند. پس برای انتخاب بهترین مارک شیرآلات بهتر است به ویژگی ­ها و کیفیت محصول توجه کنید تا صرفا ایرانی یا خارجی بودن آن.

 

blog post

شیرآلات شیک سرویس بهداشتی

blog post

شیرالات متنوع

قیمت بهترین مارک شیرآلات

قیمت شیرآلات یکی از مهم­ترین ویژگی­ های آن است که در خرید ما تاثیر زیادی دارد. شیرآلاتی که در آنها از متریال با کیفیت استفاده شده است، قیمت بیشتری خواهند داشت، ولی انواعی از شیرآلات هم هستند که با قیمتی منطقی ­تر کیفیت قابل قبولی دارند. با توجه به اینکه ست شیرآلات خریداری می­ کنید یا فقط یک جزء از آن را لازم دارید باید بودجه­ ای برای خرید شیرآلات در نظر بگیرید. به طور کلی قیمت بهترین مارک شیرآلات به عوامل زیر مرتبط است:

  • جنس و کیفیت شیرآلات
  • سبک طراحی و رنگ شیرآلات
  • ایرانی و خارجی بودن شیرآلات

 

blog post

شیرآلات شیک سرویس بهداشتی

بهترین مارک شیرآلات

کلام آخر:

با رعایت نکته­ های بیان شده در این مطلب می­ توانید بهترین شیرآلات را خریداری کنید. یکی از مهم ­ترین موارد در خرید شیرآلات، مراجعه به یک فروشگاه معتبر در زمینه شیرآلات و گرفتن مشاوره از آنهاست. 

گروه لوازم بهداشتی و ساختمانی زمانی؛ در زمینه ارائه انواع شیرآلات بهداشتی فعالیت می­ کند و برای انتخاب بهترین مارک شیرآلات که مناسب با ساختمان شماست می­ تواند به شما کمک کند. پس به پروفایل گروه لوزام بهداشتی و ساختمانی زمانی سر بزنید و یا با شماره های 02122203907 -02122696700- 09121453186 تماس بگیرید.

 

مطالب پیشنهادی:

سمیه زارعی
نویسنده: سمیه زارعی

عضو تحریریه وب سایت چیدانه مهندس فضای سبز و طراح محیط و منظر

more_horiz
مطالب پیشنهادی
بهترین مارک شیرآلات؛ معرفی انواع برند شیرآلات ایرانی و خارجی

بهترین مارک شیرآلات؛ معرفی انواع برند شیرآلات ایرانی و خارجی

قیمت تجهیزات سرویس بهداشتی، ‌12 برند + قیمت

قیمت تجهیزات سرویس بهداشتی، ‌12 برند + قیمت

1398/11/21 ادامه مطلب
شیر آلات طلایی جدید، آلبوم تصاویر جدیدترین مدل‌ها

شیر آلات طلایی جدید، آلبوم تصاویر جدیدترین مدل‌ها

کسب و کارها پیشنهادی
 مبلمان اداری سان سیت certificate
 مبلمان اداری سان سیت

مبلمان اداری سان سیت

فرش میناگر certificate
فرش میناگر

فرش میناگر

مبلمان خانه الوا ELVA Home certificate
مبلمان خانه الوا ELVA Home

مبلمان خانه الوا ELVA Home

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent