visibility 4669 today 1399/9/23

میز ناهارخوری جدید، چگونه یک غذاخوری شیک داشته باشیم؟

یکی از وسایل مهم خانه میز ناهارخوری است که در ظاهر دکوراسیون شما تاثیر زیادی دارد. در خانه ­هایی که فضای کافی وجود دارد میز ناهارخوری برای افراد خانواده در آشپزخانه قرار می­گیرد و جای میزناهارخوری بزرگتر در فضای نشیمن و بیرون از آشپزخانه است. وقتی تصمیم به خرید میز ناهارخوری می­ گیرید با انواع مدل­ های میزناهارخوری در بازار مواجه می­ شوید که ممکن است شما را سردرگم کند. برای انتخاب و خرید میز ناهارخوری جدید باید آشنایی کلی با انواع میز ناهارخوری داشته باشید تا بتوانید بهترین خرید را انجام دهید. اگر به دنبال خرید میزناهارخوری جدید هستید، این مطلب ازتحریریه چیدانه را از دست ندهید.

 

blog post

میز و صندلی ناهارخوری فلزی طلایی

میز ناهارخوری جدید، یک انتخاب به روز!

اگر مدت­ هاست تغییری در دکوراسیون منزل خود ایجاد نکرده­ اید تعویض و خرید میز ناهار جدید به عوض شدن حال و هوای خانه کمک خواهد کرد. شما با یک انتخاب مناسب میز ناهارخوری می ­توانید یک غذاخوری شیک داشته باشید. امروزه مدل­ های مختلفی از میز ناهارخوری در بازار وجود دارد که با توجه به عوامل مختلفی که در ادامه مطلب بیان می ­شود می­ توانید میز ناهارخوری مناسب برای منزل خود را خریداری کنید.

 

blog post

میز صندلی ساده غذاخوری

blog post

میز ناهارخوری کم جا- 6 نفره

انواع میز ناهارخوری، کدام را بخرم؟

با توجه به ویژگی­ های هریک از انواع میز ناهارخوری می ­توانید بهترین نوع آن را انتخاب کنید. سبک دکوراسیون منزل، فضای قرارگیری میز ناهارخوری، تعداد افراد خانواده، میزان بودجه­ و... از عوامل موثر در انتخاب میز ناهارخوری هستند. مطلب انواع میزناهارخوری به شما در یک خرید خوب کمک خواهد کرد. میز ناهارخوری بر اساس متریال در انواع مختلف: چوبی، فلزی، شیشه ­ای وجود دارد.

میز ناهارخوری چوبی: یکی از متریال­های پرطرفدار است که از انواع چوب­های مختلف ساخته می­شوند. تفاوت جنس چوب باعث تفاوت قیمت میزناهارخوری می­شود. اگر فضای کافی برای میز ناهارخوری دارید و می­خواهید دکوراسیونی لوکس داشته باشید و همچنین بودجه کافی برای خرید دارید، میزناهارخوری با چوب طبیعی می­تواند انتخاب مناسبی باشد فقط باید بدانید چطوری نگهداری شوند!

میز ناهارخوری فلزی: این نوع ناهارخوری برای دکوراسیون مدرن مناسب­ اند، از انواع میز ناهارخوری جدید صندلی ­های با پایه فلزی و استیل طلایی و نقره هستند.

میز ناهارخوری شیشه ­ای: میز ناهارخوری شیشه ­ای برای دکوراسیون مدرن مناسب است و می­تواند یک ست ناهارخوری کوچک باشد که در آشپزخانه قرار می­ گیرد. این نوع میز ناهارخوری در انواع گرد و یا مستطیل شکل وجود دارد.

 

blog post

میز و صندلی ناهارخوری مدرن چوبی

blog post

میز ناهارخوری چوبی ساده چهارنفره

کدام فرم میز ناهارخوری برای خانه من مناسب است؟

یکی از مواردی که در خرید میز ناهارخوری جدید باید به آن توجه کرد فرم میز و صندلی­ های ناهارخوری است. مهم­ترین عامل در انتخاب، مساحت فضایی است که قرار است میزناهارخوری را درآن قرار دهید. انواع فرم ­های رایج در میز ناهارخوری عبارتند از:

فرم مستطیلی: یکی از شکل­های پرطرفدار برای میز ناهارخوری است که می­تواند تعداد زیادی صندلی را در کنار خود داشته باشد. برای خانواده­هایی با جمعیت و یا مهمان زیاد فرم مستطیلی میز ناهارخوری بهترین گزینه است.

فرم مربع: میز ناهارخوری مربع برای فضاهای کوچک و  خانواده کم جمعیت مناسب است. میز ناهارخوری مربع برای 2 یا 4 نفر انتخاب خوبیست.

فرم دایره: میز ناهارخوری دایره­ای برای داشتن میزناهارخوری جمع و جور مناسب است. برای ناهارخوری با ظرفیت بالا نمی­توانید فرم دایره را انتخاب کنید چون بزرگ شدن آن دسترسی به وسایل روی میز را سخت می­کند.

 

مطلب پیشنهادی: چیدمان میز ناهارخوری، چه سرویس ناهارخوری مناسب خونه منه!

 

blog post

میز غذاخوری

میز ناهارخوری جدید، به نیمکت هم فکر کنید!

یکی از ایده­ های جذاب برای میز ناهارخوری استفاده از نیمکت به جای صندلی است. استفاده از نیمکت در فضای غذاخوری حس صمیمیت را در دکوراسیون بیشتر می­ کند. از نیمکت در ست ناهارخوری به چند شکل می­توان استفاده کرد:

نیمکت در ترکیب با دیوار: در این حالت یک سمت از میز ناهارخوری به شکل نیمکتی که به دیوار چسبیده است طراحی شده و در طرف دیگر چند صندلی قرار می­ گیرد.

نیمکت در دو طرف میز: می­توانید دو نیمکت را در دوطرف میز ناهارخوری چوبی قرار دهید. در اینصورت یک میزناهارخوری جدید  نفره و راحت خواهید داشت.

 نیمکت چوبی با روکش: برخی از انواع میز ناهارخوری جدید علاوه بر چند صندلی، یک نیمکت هم دارند که در کنار میز قرار می ­گیرد. برای همخوانی نیمکت با جنس و فرم صندلی ­ها روکشی پارچه ­ای هم برای نیمکت استفاده می ­شود. چیدانه توصیه می کند، ویدئوی نیمکت چوبی با روکش پارچه را ببینید.

 

مطلب پیشنهادی: مدل نیمکت چوبی، وقتی با این 10 روش اتاق غذاخوری متفاوت می ­شود

 

blog post

عکاسی خانه اشرفی

blog post

میز ناهارخوری چوبی ساده چهارنفره

نکته ­هایی برای داشتن یک فضای غذاخوری شیک

برای داشتن یک غذاخوری شیک باید به نکته ­هایی که به نظر جزئی می آیند ولی تاثیر زیادی در ظاهر دکوراسیون منزل شما دارند توجه کنید:

  • در اندازه­گیری فضا برای خرید میزناهارخوری مناسب فاصله­ی کافی بین ناهارخوری و دیوار را مد نظر قرار دهید چون قرار نیست شما میز ناهارخوری را به دیوار بچسبانید.
  • قبل از انتخاب میز ناهارخوری به راحتی صندلی­ها توجه کنید و برای این موضوع به سن افراد خانواده توجه کنید.
  • دورتادور میز فضای کافی برای رفت و آمد افراد قرار بدهید.
  • در انتخاب میزناهارخوری به سبک دکوراسیون خانه توجه کنید
  • به استاندارد بودن میز و صندلی­های ناهارخوری توجه کنید.
  • استفاده از نیمکت به اشغال فضای کمتر کمک خواهد کرد.

 

blog post

میز غذاخوری

blog post

میز روستیک

کلام آخر:

برای داشتن یک میز ناهارخوری جدید و شیک همه چیز به شما بستگی دارد. اگر شما راجع به انواع  مدل و جنس و فرم میز ناهارخوری شناخت داشته باشید با در نظر گرفتن معیارهای لازم و شرایط فضای غذاخوری به راحتی می­ توانید میز ناهارخوری مناسبی را برای منزل انتخاب کنید. برای خرید و سفارش انواع میزناهارخوری می ­توانید با اهالی فن چیدانه در زمینه تولید مبلمان در ارتباط باشید و نمونه کارهای شرکت ­های معتبر در این زمینه را ببینید.

 

مطالب پیشنهادی:

سمیه زارعی
نویسنده: سمیه زارعی

عضو تحریریه وب سایت چیدانه مهندس فضای سبز و طراح محیط و منظر

more_horiz
مطالب پیشنهادی
میز غذاخوری پایه استیل، چه مدلی برای منزلم مناسبه؟

میز غذاخوری پایه استیل، چه مدلی برای منزلم مناسبه؟

میز و صندلی ناهارخوری چوبی؛ لذت یک غذای خوشمزه!

میز و صندلی ناهارخوری چوبی؛ لذت یک غذای خوشمزه!

چگونه یک ناهارخوری کلاسیک داشته باشیم؟

چگونه یک ناهارخوری کلاسیک داشته باشیم؟

کسب و کارها پیشنهادی
مبلمان مدرن و سازه های فلزی متال تهران certificate
مبلمان مدرن و سازه های فلزی متال تهران

مبلمان مدرن و سازه های فلزی متال تهران

سرویس بهداشتی و اکسسوری لوکس افراساز certificate
سرویس بهداشتی و اکسسوری لوکس افراساز

سرویس بهداشتی و اکسسوری لوکس افراساز

دکوراسیون داخلی آرامو دیزاین certificate
دکوراسیون داخلی آرامو دیزاین

دکوراسیون داخلی آرامو دیزاین

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent