visibility 12827 today 1399/4/24

انواع میز ناهارخوری، تجربه یک خرید خوب!

برای چیدمان اثاثیه منزل باید حتما به فکر میز ناهارخوری هم باشید زیرا اگر سنتی‌ترین فرهنگ‌های کشورمان یا سبک دکوراسیون هم پیروی کنید، به هر حال این روز ها همه روی انواع میز ناهاریاسخوری غذای‌شان را میل می‌کنند. دلیلش هم است که نشستن روی زمین سبب پادرد و کمر درد می‌شود. با این حال که استفاده از میز ناهارخوری در دکوراسیون منزل این‌قدر باب شده است، بسیاری از خانواده‌ها هنگام مدل و سبک میزناهارخوری دچار اشتباه می‌شوند؛ فروشنده آنها را گمراه می‌کند و بعد از گذاشتن میز ناهار خوری در پذیرایی یا ناهارخوری منزل، نمای آن اصلا قشنگ نمی‌شود. در این مطلب چیدانه با هم انواع مدل‌های میز ناهار خوری را بر اساس سبک دکوراسیون بررسی می‌کنیم تا شما هنگام تغییر دکوراسیون و خرید میز ناهارخوری بهترین تصمیم را بگیرید.

blog post

عکاسی خانه ی خانم حاجیان در تهران

انواع میز ناهارخوری بر اساس جنس

متریالی که در ساخت میزناهار خوری می‌تواند استفاده شود عموما از چوب است اما اخیرا برخی جنس‌های جدید هم به ردیف جنس انواع میز ناهارخوری اضافه شده است. براساس سبک دکوراسیون منزل‌تان می‌توانید یکی از مناسب‌ترین این جنس‌ها را انتخاب کنید:

  • میز ناهارخوری چوبی
  • میز ناهار خوری شیشه‌ای
  • میز ناهارخوری فلزی

blog post

مبلمان کلاسیک

انواع میز ناهارخوری چوبی

جنس چوب در انواع میز ناهارخوری پرکاربرد است و بر اساس این‌که چوب دقیقا از کدام درخت تهیه شده است ممکن است ارزان یا گران باشد. برخی انواع جدید میز ناهار خوری چوبی از، مواد ترکیبی با چوب تشکیل شده‌اند که سبک‌‌تراند؛ اگرچه دوام چوب در دراز مدت بیشتر است اما نگهداری آن در رطوبت و زیر کولرهای آبی کمی دردسر دارد.

blog post

میزغذاخوری کلاسیک ویاسینا

میز ناهارخوری با چوب درخت

بیشتر کسانی که به دنبال دکوراسیون لوکس هستند، از میز ناهارخوری‌هایی که با چوب طبیعی ساخته شده‌اند را می‌خرند اما برخی سبک‌ها مدرن هم با چوب‌های طبیعی ساخته شده‌اند اما جزئیات طراحی آنها ظریف‌‌‌تر است . این میز ناهارخوری‌ها به درد آپارتمان‌های مدرن و فضاهای کوچک‌تر می‌خورند.

blog post

میزوصندلی غذاخوری

میز ناهارخوری با چوب ترکیبی

اگر نمای چوب را دوست دارید اما وزن چوب طبیعی برای‌تان سنگین است یا هزینه خرید میز ناهارخوری تمام چوب طبیعی برای‌تان گران در می‌آید؛ می‌توانید انواع میز ناهارخوری چوبی که با متریال ترکیبی با چوب ساخته شده‌‌اند را بخرید.

blog post

میز غذا خوری

انواع میز ناهارخوری غیر چوبی

با توجه به گسترش دنیای صنعتی برخی افراد نمای چوبی را در اثاثیه منزل خود دوست ندارند و ترجیح می‌دهند انواع میز ناهارخوری غیر چوبی را بخرند. دیگر انواع میز ناهارخوری چوبی با فلز یا شیشه ساخته می‌شوند که در تصاویر زیر نمونه‌های آن را می‌بینید.

blog post

میز غذا خوری

انواع میز ناهارخوری شیشه ای 

میز ناهارخوری شیشه ای ممکن است برای بخش پذیرایی یک خانه مدرن استفاده شود یا در آشپزخانه کوچک قرار بگیرید با این حال انواع میز ناهارخوری شیشه ای نمای منزل را بسیار مدرن می کنند.

blog post

میز غذاخوری

انواع میز ناهارخوری فلزی

میز ناهاخوریهایی که با پایه یا صفحه فلزی ساخته شده اند نیز برای دکوراسیون مدرن مناسب اند با این انواع جدید میز ناهارخوری که با پایه های طلایی باریک تزئین می شوند برای خانه های با سیک تلفیقی عالی است.

میز ناهارخوری استیل

میز ناهارخوری استیل بر خلاف اصمش کاملا از چوب تشکیل شده و برای منازل بسیار بزرگ و مزین به سبک کلاسیک مناسب است. به هیچ عنوان اگر خانه ای کوچک دارید از افزاد فامیل تقلید نکنید و میز ناهارخوری استیل را برای پذیرایی خود نخرید.

blog post

میز نهارخوری

در پایان

از میان انواع میز ناهارخوری معرفی شده در این مطلب کدام یکی بیشتر به پذیرایی شما می خورد؟ اگر دوست دارید درباره میز ناهار خوری و انواع و نکات خرید آن بیشتر بدانید می توانید دیگر مطالب چیدانه را هم در این زمینه مطالعه کنید.

مطالب پیشنهادی

اصول چیدمان میزناهارخوری را بلدی؟

میز ناهارخوری گرد بهتره یا مستطیل؟

ایده های میز ناهارخوری برای منازل نقلی

یاسمین ثریا
نویسنده: یاسمین ثریا

نویسنده چیدانه-ژورنالیست(نویسنده آزاد)-کارشناس ارشد صنایع غذایی(فعالیت آزاد)-هنرجوی طراحی داخلی و دکوراسیون

more_horiz
مطالب پیشنهادی
مدل میز و صندلی ناهارخوری، چطور جذاب ترین ها رو انتخاب کنیم؟

مدل میز و صندلی ناهارخوری، چطور جذاب ترین ها رو انتخاب کنیم؟

جدیدترین صندلی غذاخوری، 9 ایده ست کردن مدل های جورواجور!

جدیدترین صندلی غذاخوری، 9 ایده ست کردن مدل های جورواجور!

انواع میز، مدل‌هایی که دکوراسیون کم دارد!

انواع میز، مدل‌هایی که دکوراسیون کم دارد!

کسب و کارها پیشنهادی
مبلمان مدرن و سازه‌های فلزی متال تهران certificate
مبلمان مدرن و سازه‌های فلزی متال تهران

مبلمان مدرن و سازه‌های فلزی متال تهران

گالری آنتیک مسیحا certificate
گالری آنتیک مسیحا

گالری آنتیک مسیحا

کلکسیون راثی مبل certificate
کلکسیون راثی مبل

کلکسیون راثی مبل

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent
x