visibility 3126 today 1394/1/19

کاریکاتور های معمار جوان

مناسبت هاکاریکاتور نیز مانند موسیقی، شعر و نقاشی وسیله ای است برای انتقال پیام. اما تفاوت کاریکاتور با دیگر ابزار انتقال پیام در این است که کاریکاتورها به طور معمول حاوی پیام های جدی در غالب طنز هستند و کاریکاتوریست ها معمولا از کاریکاتور برای نشان دادن اعتراض خود بر یک مساله استفاده می کنند. 7 آوریل (18 فروردین) روزجهانی کاریکاتور است و همه ساله این روز در اغلب کشورها گرامی داشته می شود. با چیدانه همراه شوید تا به بهانه ی این روز با هم به تماشای یک انیمیشن کارتونی بنشینیم.

کاریکاتور معماری

آرک (arch  ) نام سریال انیمیشن هفتگی است که توسط مایک هرمنز ((Mike Hermans تولید می شود و به معماران و دنیای معماری می پردازد. مایک هرمنز کاریکاتوریست این انیمیشن پرطرفدار خود نیز معمار است. در این سریال پسر بچه ای به نام آرکی حضور دارد که همراه پدر معمارش شخصیت های اصلی این داستان را می سازند. آرکی دوست دارد معمار باشد، به همین دلیل پدرش سعی می کند که با آشنا کردن او با ساختمان های متفاوت و معماران شناخته شده، تفاوت هنر معماری از آنچه معماری بازاری است را به او بیاموزد. در خلال این ماجراها طنز زیبای داستان در جریان است که به لذت بخش تر شدن تماشای این انیمیشن کمک می کند. در ادامه این مطلب می توانید بخشی از این انیمیشن را ببینید.

مطالب بیشتر :افتتاح موزه گرافیک ایران ، عمارت ارباب هرمز

تبدیل ساختمان های ۲۶ معمار مشهور به حروف الفبا

 انیمیشن آثار معروف معماری به صورت گرافیکی

منبع : archdaily | گردآوری شده در تحریریه چیدانه

لاله داورپناه
نویسنده: لاله داورپناه

کارشناس محتوا طراح پروژه‌های معماری، دکوراسیون داخلی و فضای سبز سوابق کاری در چیدانه: عضو تیم تحریریه وب سایت چیدانه - نویسنده و ادیتور عضو تیم تحریریه وب سایت چیدانه - ادمین شبکه های اجتماعی دبیر تحریریه مجله منزل سردبیر مجله منزل مدیر دپارتمان تولیدات چندرسانه ای وبسایت چیدانه مدیر آموزش آکادمی چیدانه سوابق تحصیلی: فارغ التحصیل کاردانی معماری از موسسه آموزش عالی آپادانا- شیراز فارغ التحصیل کارشناسی معماری از موسسه آموزش عالی میرداماد- گرگان دانش آموخته دوره عالی تکنولوژی معماری از قطب علمی معماری دانشگاه تهران دانشجوی کارشناسی ارشد معماری منظر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

more_horiz
مطالب پیشنهادی
کاریکاتور های معمار جوان

کاریکاتور های معمار جوان

5 معمار زن ایرانی که دنیا را جای بهتری برای زندگی کردند!

5 معمار زن ایرانی که دنیا را جای بهتری برای زندگی کردند!

زیبایی گرافیک محیطی در طراحی داخلی

زیبایی گرافیک محیطی در طراحی داخلی

کسب و کارها پیشنهادی
طراح داخلی و طراح مبلمان آزیتا علیزاده certificate
طراح داخلی و طراح مبلمان آزیتا علیزاده

طراح داخلی و طراح مبلمان آزیتا علیزاده

پالاز موکت شعبه مولوی بازار تهران certificate
پالاز موکت شعبه مولوی بازار تهران

پالاز موکت شعبه مولوی بازار تهران

مبلمان نقشینه certificate
مبلمان نقشینه

مبلمان نقشینه

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent