visibility 13726 today 1399/9/22

دکوری منزل عروس، 10 اکسسوری پرکاربرد در خانه های ایرانی!

لوازم دکوری: هرچقدر هم که خوش سلیقه باشید و شیک ترین مبلمان را برای منزل تان انتخاب کنیدکه حتما هم همینطور هست، دکوراسیون منزل شما کامل نخواهد شد مگر با وجود اکسسوری و لوازم دکوری مناسب! در واقع اکسسوری های متنوعی که انتخاب می‌کنید، با اضافه کردن جزئیات بیش تر، به چیدمان شما روح تازه ای می دهند و عمق دید و فضاهای مکث و توجه خوبی پدید می آورند.

در ادامه خواهید دید:

  • انتخاب اکسسوری دکوری
  • میز کنسول
  • تابلو های دیواری
  • گلدان های تزیینی
  • لوستر، آباژور و فانوس های تزیینی
  • ساعت دیواری و رومیزی
  • صندوقچه، کمد و اکسسوری قدیمی
  • عود و شمع تزیینی
  • ظروف دکوری
  • شلف و طبقه دکوری 

blog post

پاف و کوسن مدرن و رنگی

blog post

شلف آینه آبانه

انتخاب اکسسوری دکوری

اکسسوری های زیبا هر خانه ای را زیباتر می کنند، اما اغلب از جانب نوعروس ها بیشتر مورد توجه واقع می شوند؛ چرا که نوعروس ها تمام تلاششان را به کار می گیرند تا اولین آشیانه ی زندگی مشترکشان را به بهترین نحو ممکن زیبا کنند و از زندگی کردن در گوشه و کنار خانه ی عشق و احساسشان لذت ببرند! 

 

blog post

انواع میز و کنسول چوبی مدرن جدید

blog post

انواع میز و کنسول چوبی مدرن جدید

میز کنسول

یک میز چوبی با پایه های آهنی، هم می‌تواند به عنوان یکی از اجزای اصلی دکوراسیون در خانه ی شما مورد استفاده قرار گیرد و هم به عنوان یک اکسسوری جانبی، که جنبه ی زیبایی دارد. 

blog post

ميز كنسول

blog post

پاف و کوسن مدرن و رنگیاین میز کنسول یا استند پایه دار چوبی، حتی می‌تواند جایگاهی باشد برای قرار دادن سایر اکسسوری ها؛ به عنوان مثال می توانید با قرار دادن این میز در مقابل یکی از دیوارهای خالی اتاق و چیدمان چند جلد کتاب، مجسمه، گلدان های کوچک گل، یک آباژور کوچک و هر آن چه که شما دوست دارید و از سبک دکوراسیون تان پیروی می‌کند، زیبایی فوق‌العاده‌ای به دکوراسیون خانه تان بدهید. 

blog post

ميز كنسول


اگر سبک دکوراسیون تان مدرن است، بهتر است میزی ساده و با کمترین جزئیات، انتخاب کنید؛ چرا که میزهای دارای نقوش و منبت کاری مناسب سبک کلاسیک هستند.

blog post

مدل تابلو دکوراتیو هنری

تابلو های دیواری

تنوع بیشمار این دسته از اکسسوری ها را نمی توان نادیده گرفت؛ ممکن است دوست داشته باشید با عکس های قدیمی و خاطره انگیز تان مجموعه ای بی نظیر بر دیوار اتاقتان طراحی کنید... عکس های سیاه و سفید، رنگی، عکاسی منظره و طبیعت مورد علاقه تان یا چهره هایی که دوستشان دارید. 

blog post

تابلو چند تکه مدرن پذیرایی


شاید هم طرفدار تابلوهای نقاشی و آثار رئال و انتزاعی باشید. ممکن است دوست داشته باشید جمله یا جملات مثبت و انگیزشی مورد علاقه تان را قاب کرده و هر روز با دیدنشان کللی انرژی مثبت بگیرید! 

blog post

تابلو دکوراتیوحتی می‌توانید از بُعد طول و عرض، فراتر رفته و با کمی خلاقیت از تابلوهای هنری برجسته و سه بعدی برای زیبا شدن دیوارها استفاده کنید. مانند بوم ریس های جذاب و دوس داشتنی که امروزه طرفداران زیادی پیدا کردند و طرح های متنوع و خاصی دارند.

blog post

ترمو باکس


من بسیاری از طرفداران گل و گیاه را دیده‌ام که گل های زیبا و ظریف شان را قاب کرده و به جای آن که گلدان ها را روی زمین بگذارند و از بالا به آن ها نگاه کنند، گلدان ها را بر دیوار نصب می کنند و همیشه نگاهشان بر آن هاست! 

blog post

هنر نقاشی بر اکسسوری و مبلمان دکوراتیو

blog post

تابلو های دیواری چوبی دکوراتیو و تزیینیحتی می‌توانید با کمی خلاقیت، تفاوت ایجاد کنید. مثلاً جالباسی یا جاکلیدی را به یک اکسسوری متفاوت و کاربردی تبدیل کنید که همچون تابلویی خلاقانه بر دیوار خالی اتاق شما می درخشد!
مطلب پیشنهادی: تابلو رو کجا نصب کنیم؟

blog post

گلدان سرامیکی طرح دار جدید

blog post

گلدان گلهای وحشی تنگ فلزی


blog post

شلف چوبي

گلدان های تزیینی

بنظر من گیاهان فقط یک اکسسوری محسوب نمی شوند؛ آن ها جزء اصلی و کاربردی و ضروری هر خانه‌ای هستند! وظیفه ی اصلی گیاهان، ایجاد تعادل روحی و تلطیف فضای خانه است.

blog post

انواع پایه گلدان مدرن چوبی جدید

blog post

پایه گلدان

blog post

رومیزی طرحدارگیاهان را می‌توانید در انواع گیاهان برگ سبز و گل های آپارتمانی به فضای خانه تان دعوت کنید و از زندگی در کنار آن ها لذت ببرید. در کنار انتخاب گیاه مورد علاقه تان، انتخاب گلدان مناسب برای آن را مد نظر داشته باشید. گاهی گلدان ها آنقدر زیبا و جذاب طراحی می‌شوند، که یک گل ساده و معمولی را به یک اکسسوری ارزشمند و جزء لاینفک دکوراسیون منزل تبدیل می کنند! 

blog post

استند چوبی مدرن گلدانالبته لازم نیست حتماً گلدان های گرانقیمت خریداری کنید، با کمی سلیقه و خلاقیت خودتان هم می توانید از وسایل روزمره ی مصرفی منزل تان و یا برخی وسایل بی مصرف یا حتی دورریختنی ها، جاگلدانی های زیبا بسازید!

blog post

لوستر آویز شیشه ای

لوستر، آباژور و فانوس های تزیینی

آباژورها و فانوس های دکوری با تولید نور لایت و ملایم، حال و هوای اتاق شما را پر از آرامش و زیبایی می کنند. آباژورها در انواع زمینی و دیواری، و فانوس ها در مدل های زمینی و آویز طراحی می‌شوند. از این اکسسوری زیبا در کنار اتاق هال و پذیرایی و اتاق خوابتان می توانید استفاده کنید.

blog post

لوسترمدل های متنوع و خلاقانه لوستر های امروزی را هم می توانید به عنوان یکی از بهترین اکسسوری های چیدمان منزل انتخاب کنید. انتخاب لوستر و آباژور متناسب با سبک دکوراسیون تان بر زیبایی و چشم نوازی آن خواهد افزود.

 

ساعت دیواری و رومیزی

این دکوری بسیار کاربردی که همه مان محتاج دیدار همیشگی اش هستیم! با همه ی سادگی اش می تواند نقش خوبی در زیبا کردن دکوراسیون اتاق هایمان داشته باشد.

مطلب پیشنهادی: ساعت دکوری، تیک تاک این 30 مدل شنیدنی است!

blog post

آینه

آینه

یک اکسسوری ضروری و پرکاربرد، که محال است بدون خداحافظی از او از خانه خارج شویم! می توانید از آینه ها با ابعاد و فرم های مختلف و با قاب های متنوع به عنوان یک اکسسوری زیبا و پرکاربرد در همه ی قسمت های منزل استفاده کنید. به این ترتیب، علاوه بر جنبه ی زیبایی و کاربردی، به فضای اتاق، عمق میدان و وسعت دید بیشتری داده و با انعکاس نورهای طبیعی و مصنوعی، از روشنایی  بیش تر محیط، لذت ببرید. با کمی تغییر در قاب انتخابی برای آینه دکوریتان به راحتی می توانید آن را مناسب چیدمان در سبک مدرن ، صنعتی، کلاسیک یا حتی روستیک کنید!

blog post

بوفه بیشه

blog post

مبلمان سنتی و دکوراسیون داخلی به سبک سنتی

صندوقچه، کمد و اکسسوری قدیمی

اگر دکوراسیون به سبک گذشته و یادآور خاطرات قدیمی را دوست دارید، از این اکسسوری قدیمی غافل نشوید! کمدها و صندوقچه های چوبی طرح قدیم، حتی اگر فقط طراحی آن ها به سبک صندوقچه های قدیمی مادربزرگ ها باشد، حال و هوای خانه های قدیمی و خاطرات گذشته را برایتان زنده خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی: کلکسیون وسایل قدیمی، چیدمان های متفاوت در 12 خانه!

blog post

شمع تزیینی و دکوری

عود و شمع تزیینی

از شمع های تزیینی زیبا در دکوراسیون منزل تان به هیچ وجه غافل نباشید! وجود شمع در خانه با از بین بردن انرژی های منفی، انرژی مثبت را در خانه به جریان می‌اندازد، که نتیجه ی آن، ایجاد حس و حال خوب در اهالی خانه خواهد بود. 

پیشنهاد می کنم یک عود معطر را هم به این فضای دلنشین اضافه کنید؛ از عطر صندل و مشک گرفته تا گل نرگس و لاوندر و لیمو... هر کدام را که انتخاب کنید، پشیمان که نمی شوید هیچ، با تجربه ی حس خوشایند و معطر رایحه دلپذیر آن ها، مطمئنا این تجربه را در آینده تکرار خواهید کرد!

blog post

انواع گلدان شیشه ای جدید رنگی

ظروف دکوری

اعتراف می کنم که ظروف لوکس دکوری، بی شک از همه  دلبری می کنند! اما برای تکمیل دکوراسیون جذابتان لزوما نباید ظرف ها گران قیمت باشند؛ می‌توانید متناسب با سبک دکوراسیون و بودجه تان از ظروف دست ساز هنری نظیر ظرف های سرامیکی نقاشی شده، ظروف سفالی طرحدار،  ظرف های شیشه ای ویترای و نظایر آن استفاده کنید. ظروف قدیمی، مسی و برنجی اکسسوری مناسبی برای سبک کلاسیک محسوب می شوند. بنابراین اگر دکوراسیون شما از سبک کلاسیک پیروی می کند، آن را با حضور این اکسسوری کامل کنید.

blog post

ظروف فیروزه کوبی

ظروف دکوری را می‌توانید در بوفه یا شلف های دکوری قرار دهید و یا حتی آن ها را ‌به صورت تابلوهای دیواری در معرض دید قرار دهید. بشقاب های چاپی یا نقاشی شده برای نصب به دیوار مناسبند

blog post

تابلو های دیواری چوبی دکوراتیو و تزیینی

شلف و طبقه دکوری 

همه ی اکسسوری های زیبای تان، روی میز ها و دیوارها جا نمی شوند! برای اینکه به خوبی بتوانید زیبایی دکوری هایتان را به نمایش بگذارید، نیاز به شلف های دیواری و زمینی دارید. انواع متنوع شلف ها را می توانید خریداری کنید یا حتی به سادگی خودتان آن ها را بسازید... یک اکسسوری زیبا و جادار، برای نمایش چند اکسسوری زیبا و کوچک!

مطلب پیشنهادی:طراحی شلف های خلاقانه برای دکوراسیون داخلی منزل

 

هدف ما از مطلب امروزکمپین زندگی نو، آشنا کردن شما با انواع اکسسوری پرطرفدار و زیبا در چیدمان خانه های ایرانی بود  تا بتوانید منزل جدیدتان را با زیبایی هرچه تمام تر بیارایید. می‌توانید در این زمینه با کارشناسان و اهالی فن چیدانه از طریق صفحه ثبت درخواست، در ارتباط باشید.

 

مطالب پیشنهادی:

وسایل سنتی خانه، هیجان انگیزترین شوروم گردی آلاله در گالریا + ویدیو
لوازم دکوری لوکس، 9 برندی که کل دنیا قبول دارند!
لوازم دکوری که با سبک دکوراسیون منزل شما ست می شوند
تزیینات لوکس منزل، 10 مجسمه برنزی دکوری!
انواع شلف های دکوری در دکوراسیون منزل

 

ساناز بهبودی*
نویسنده: ساناز بهبودی*

نویسنده و کارشناس تولید محتوا در تیم تحریریه چیدانه، فارغ التحصیل کارشناسی معماری از دانشکده معماری و شهرسازی سوره و دانشجوی ارشد طراحی شهری، علاقه‌مند به فعالیت در حیطه طراحی معماری و طراحی داخلی آشنا به امور کامپیوتری و نرم افزارهای معماری مسلط به زبان انگلیسی

more_horiz
مطالب پیشنهادی
اکسسوری دکوراسیون داخلی، خونه بدون این 5 تا ناتمومه!

اکسسوری دکوراسیون داخلی، خونه بدون این 5 تا ناتمومه!

کادو چی بخریم؟ سه ایده + ویدیو

کادو چی بخریم؟ سه ایده + ویدیو

1399/12/11 ادامه مطلب
ظروف دکوری زیبا برای یک پذیرایی دلنشین

ظروف دکوری زیبا برای یک پذیرایی دلنشین

کسب و کارها پیشنهادی
کابینت چیدمان certificate
کابینت چیدمان

کابینت چیدمان

دکوراسیون داخلی ایده نو certificate
دکوراسیون داخلی ایده نو

دکوراسیون داخلی ایده نو

گروه معماری حامد حسینی certificate
گروه معماری حامد حسینی

گروه معماری حامد حسینی

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent