Chidaneh.com placeholder image

آشپزخانه اپن یا آشپزخانه بسته، از نگاه شما برای خانه شما

به قلم: تحریریه چیدانه

آشپزخانه اپن یا آشپزخانه بسته؟ نمی دانم در خانه های امروزی که خیلی وقت ها مدل آن ها به ما تحمیل می شود و ناچاریم خودمان را با نوع تقسیم بندی های آن ها وفق دهیم، چقدر این سوال در ذهن شما شکل گرفته و به دنبال پاسخ برای آن بوده اید! اما با توجه به تفاوت زیادی که هرکدام از این گزینه ها در سبک زندگی ما ایجاد می کنند، تصمیم گرفتیم در این قسمت از “از نگاه شما" به این موضوع بپردازیم و دیدگاه شما را بررسی کنیم. جمع بندی نهایی ما از نظرسنجی این موضوع در وبسایت چیدانه و هم چنین نظرسنجی در اینستاگرام چیدانه را می توانید در ویدئوی زیر ببینید:

 

سرویس خواب بالسا

موضوعات قبلی “از نگاه شما" را در لینک های زیر دنبال کنید:

موضوعات و چالش هایی را که در زمینه طراحی دکوراسیون منزل تان دغدغه شما هستند، می توانید از طریق دیدگاه های پایین همین مطلب با ما در میان بگذارید تا در شبکه های اجتماعی خود به نظرسنجی گذاشته و نتیجه آن را در قالب چنین برنامه ای به شما ارائه دهیم.

اجرا: فاطمه افشاریان – گلنار صفدریان | فیلمبرداری و تدوین: عرفان شریف نژاد | تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران
علی معمار در تاریخ 05 فروردین 1397
آشپرخونه ی اوپن برای زندگی غربیه که میخوای یه چیز رو گرم کنی و بدویی بری با دوستات بیرون. اما برای منی که آشپزی میکنم با هربار آشپزی تمام خونه و اتاق ها بوی غذای میگره. نوع غذایی که ما میخوریم در هنگام پخت بوی زیادی تولید میکنه و اگر معمار واقعا سرش به تنش یه کاری به جلوگیری از انتشار بو میکنه. (به اون قضیه حریم و اینهام اشاره نکردم چون راجع بهش زیاد گفتیم و شنیدیم.)

ثبت دیدگاه