visibility 922 today 1397/1/11

تقویت رابطه پدر و فرزند، بهترین هدیه روز پدر را به خود دهید!

پدرها همه فرزندانشان را به یک اندازه دوست دارند ولی این طور به نظر می رسد که وقت بیش تری را با فرزندان پسرشان می گذرانند. اگر تا امروز وقت گذرانی با دختران دوست داشتنیتان را به بعدا موکول می کردید؛ فرا رسیدن عید و تعطیلات نوروزی بهترین زمان برای تقویت رابطه شما با دخترانتان است! از طرف دیگر روز پدر بهانه خوبی است که به این موضوع مهم بپردازیم، چرا که هیچ هدیه ای در دنیا گران بهاتر از عشق و محبت نیست، چیزی که هر پدری می تواند با ایجاد رابطه ای خوب با فرزندانش به خود هدیه دهد.

اگر به دنبال ایده های جذاب برای روز پدر هستید، این مطالب هم می توانند کمکتان کنند:
هدیه روز پدر و روز مرد چی بخریم؟ جوراب نه!
ایده های منحصر به فرد برای هدیه روز پدر
روز پدر را برای پدرتان خاطره انگیز کنید

گوش دادن در ها به دخترهایشان باعث تقویت عزت نفس

افزایش کیفیت رابطه پدر و دختری با وقت گذرانی در عید

دختران موفق با پدر هایشان رفیق هستند!

پدر ها به همان اندازه که با پسران راحت هستند می توانند با دخترانشان هم راحت باشند. کیفیت رابطه پدر و دختری بسیار مهم است. محققانی که در زمینه خانواده تحقیق می کنند به این نتیجه رسیده اند: " دخترانی که یک رابطه شاد و امن با پدرانشان داشته اند در زندگی هایشان موفق ترند." موفقیت بیش تر در تحصیلات، احساس بهتر نسبت به خویشتن، اظهار نظر کردن بدون پرخاشگری، انتخاب های درست تر در ازدواج و اعتماد بیش تر به شریک احساسی از جمله ویژگی های دخترانی است که با پدرهایشان رفیق هستند. البته که رابطه پدر و دختری تنها لوس کردن آن ها نیست!

شروع مسئولیت پدران از زمان تولد دخترشان در عید

پدر هایی که در عید دختر دار می شوند!

دختران اسفندی و فروردینی عجب موجودات پر مهر و نازنینی هستند! اگر به تازگی صاحب فرزند شده اید یا دختر دوست داشتنیتان در یکی از روزهای عید متولد می شود بهتر است بدانید مسئولیت شما در برقراری ارتباط با این کوچولو ها از لحظه به دنیا آمدنشان شروع می شود. از همین ابتدا سعی کنید وقت بیش تری را برای مراقبت و حفاظت از دخترتان بگذارید و به علت کوچکی تمام مسئولیت ها را به مادر واگذار نکنید.

سرگرمی های پدر و دختری در عید نوروز

تقویت رابطه پدر و دختری با آموزش کارهابه دختران

تقویت رابطه پدر و دختری با آموزش کارهای سخت به دختران

پدرها در عید به دخترانتان کارهای جدید یاد دهید!

پدر ها قهرمانان دخترانشان هستند و قهرمانان کارهایی را بلدند که کمتر دختری میداند. با توجه به سن فرزندتان به او کمی کار های دشوارتر را آموزش دهید و روزهای تعطیل عید نوروز بهترین زمان برای این وقت گذرانی های پدر دختریست. به دخترانتان دوچرخه سواری یا هر ورزشی که خودتان انجام میدهید، بیاموزید. حتی اگر آن ورزش بوکس باشد! به دختران تعمیر کردن ماشین و وسایل خانه را بیاموزید. بگذارید در تمام شرایط بتواند مستقل و بدون کمک دیگران گلیمش را از آب بیرون بکشد. با آموزش این کارهای به ظاهر عجیب، به او می آموزید که در تمام شرایط به او اعتماد دارید و عزت نفسش را بالا میبرید. هیچ کاری مردانه نیست! فرقی بین پسر و دختر نگذارید!

افزایش کیفیت رابطه پدر و دختری با وقت گذرانی در عید

به دخترتون بگید فوق العادست!

مهم است که دختران توسط پدرانشان دیده شوند. در جامعه های مدرن امروزی رسانه ها و شبکه های اجتماعی دختران را به سمت لاغری و عمل های زیبایی سوق می دهند و روی زیبایی های ظاهری مانور میدهند. دخترانی که توسط پدرانشان تمجید می شوند کم تر به عمل های زیبایی علاقه نشان می دهند. گفتن جمله " دخترم خوشگلی" بسیار کلیست؛ بهتر است از جمله هایی که زیبایی های درونی و خدادادی آن ها را نمایان می کند؛ استفاده کنید. مثلا: لبخندت زیباترین لبخند دنیاست یا دخترم برق چشمانت زیباست.

یکی از کارهایی که میتواند به دختر دلبندتان اعتماد به نفس بدهد تزیین اتاقش با نقاشی ها و دست سازه های خودش است برای اطلاع از چگونگی این کار می توانید مطلب طراحی دیوار اتاق کودک، با نقاشی هاش قند تو دلش آب کنید! را مطالعه کنید.

بازی درها با دخترانشان در عید نوروز

سرگرمی های پدر و دختری در عید نوروز

عید و سرگرمی های پدر و دختری

بهتر است در عید که سرتان خلوت تر است زمان هایی را برای دختران بگذارید. مهم نیست دختران چند سالش است! دخترها در هر سنی که باشند نیازمند هم صحبتی با شما هستند برای همین با او بیرون خانه قرار بگذارید. اگر کوچک تر است با او بستنی بخورید یا او را به شهربازی ببرید. به جا گذاشتن خاطرات در محیط های مثبت بسیار برای او ارزشمند است. گاهی تجربیاتتان را با او در میان بگذارید و بگذارید او هم از آرزو ها و اهدافش صحبت کند. وقتی از شکست ها و اشتباهاتش صحبت می کند واکنش های عصبی و تند نشان ندهید، به جای آن این اطمینان را بدهید که بیش تر مراقبش هستید و همیشه کنارش می مانید.

پدرها قهرمان زندگی دخترها هستند پس تمام عید را با دخترانتان خوش بگذرانید و این رابطه قشنگ را به یک رابطه دائم العمر تبدیل کنید! از هدیه های ویترین چیدانه که میتواند دخترتان را خوشحال کند، دیدن کنید!

blog post

آویز چوب و رزین

blog post

آویز چوب و رزین

blog post

آویز چوب و رزین

blog post

آزادی

blog post

سنگفرش

blog post

البرز

blog post

عروسک پولیشی

blog post

عروسک دختر و پسر ( تیلدا)

blog post

کوسن فانتزی پیشى کوکى خور

blog post

عروسک پولیشی خروس

blog post

کوسن یا عروسک خرگوش دلبر

blog post

کوسن فانتزی پیشى کوکى خور و پیشى بستنى خور

نویسنده: فاطمه مرادی( کیمیا) | تحریریه چیدانه

کیمیا مرادی
نویسنده: کیمیا مرادی

معمار، مشاور دکوراسیون و طراح داخلی عضو تیم تحریریه وبسایت چیدانه- نویسنده و ویراستار کارشناس و مشاور دکوراسیون مجله تخصصی منزل کارشناس معماری و کارشناس ارشد منظر از دانشکده هنر و معماری برای مشاوره دکوراسیون با شماره 09390424524 تماس بگیرید! استودیو طراحی داخلی میم خدمات مشاوره دکوراسیون شامل : چیدمان و دکوراسیون ارائه پیشنهاد برای ترکیب رنگهای ساختمان ارائه پیشنهاد برای چیدمان مبلمان و لوازم ایده پردازی مفهومی برآورد هزینه های ساخت و بازسازی میشود. برای مشاوره با شماره 09390424524تماس بگیرید. خدمات طراحی داخلی شامل: مشاوره دکوراسیون رایگان طراحی سه بعدی می شود. برای طراحی داخلی با شماره09390424524 تماس بگیرید.

more_horiz
مطالب پیشنهادی
تقویت رابطه پدر و فرزند، بهترین هدیه روز پدر را به خود دهید!

تقویت رابطه پدر و فرزند، بهترین هدیه روز پدر را به خود دهید!

روز پدر را برای پدرتان خاطره انگیز کنید!

روز پدر را برای پدرتان خاطره انگیز کنید!

1397/12/29 ادامه مطلب
روز عشق ایرانی، 9 جشن عاشقانه در خانه های ایرانی!

روز عشق ایرانی، 9 جشن عاشقانه در خانه های ایرانی!

1398/11/25 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
صنایع شیشه و آینه الماس جام certificate
صنایع شیشه و آینه الماس جام

صنایع شیشه و آینه الماس جام

گالری مبل محمد certificate
گالری مبل محمد

گالری مبل محمد

مروالند certificate
مروالند

مروالند

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent