visibility 7568 today 1397/3/10

تزیین جشن تولد یک سالگی، از کیک تا دعوت مهمان‌ها

برگزاری اولین جشن تولد کودک، سوالات و نگرانی های زیادی را در ذهن ایجاد می کند. در وهله اول؛ چه کسی قرار است از کودک مراقبت کند؟ کیک را از کجا بخریم؟ چه تعداد مهمان دعوت کنیم؟ سرگرمی های جشن تولد یک سالگی کودک چه باشد که مهمان ها کلافه نشوند؟ تزیینات جشن تولد چه باشد؟ در این مطلب چیدانه به تمام این پرسش ها پاسخ خواهد داد. با ما همراه باشد!

تزیین جشن تولد یک سالگی

blog post

عکاسی کودک

تهیه چک لیست از کارهای جشن تولد یک سالگی

بیایید سریع کارها و وظایف را باهم مرور کنیم:

  • تعیین تم برای جشن تولد یک سالگی
  • تهیه کیک برای اولین جشن تولد کودک
  • یافتن بهترین بازی ها و سرگرمی ها
  • تهیه منوی پذیرای برای بزرگسالان و کودکان

blog post

عکاسی کودک

[[nid:128635 view_mode=col1]]

تم جشن تولد یک سالگی

تم و تزیینات جشن تولد یک سالگی را با توجه به خلق و خوی کودکتان تعیین کنید. دقت کنید! کودکان یک ساله انسان های بالغ نیستند و از شلوغی زود خسته می شوند. اگر کودکتان فعال و پر انرژیست؛ از رنگ های آبی روشن و صورتی روشن استفاده کنید. این رنگ ها آرامبخش هستند و باعث می شوند فرزندتان انرژی خود را به یکباره تخلیه نکند. اگر کودک آرامی دارید، بهتر است از رنگ های گرم مانند قرمز و زرد استفاده کنید. این رنگ ها کودکتان را به وجد می آورد!

تزیین جشن تولد یک سالگی

کیک جشن تولد یک سالگی

اگر جشن تولد خودمانی دوست دارید، کیک تولد را خودتان درست کنید. اگر تعداد کودکان در مهمانی قابل توجه است؛ کیک را ساده و سبک درست کنید تا کودکان با پرخوری مریض نشوند. برای تزیین روی کیک از خامه های هم رنگ تزیینات تولد یک سالگی استفاده کنید. با اضافه کردن رنگ های خوراکی خلاقیتتان را نشان دهید. اگر مهمانی مفصل ترتیب داده اید، کیک را از بیرون تهیه کنید. حتما به یک قنادی معتبر کیک را سفارش دهید.

blog post

عکاسی کودک

بازی مناسب برای جشن تولد یک سالگی

بازی ها و سرگرمی های جشن تولد یک سالگی

قطعا در جشن تولد یک سالگی کودکتان نمی توانید از موزیک با صدای بلند استفاده کنید! برای یکنواخت نشدن مهمانی باید بازی های مهیج و مناسبی در نظر بگیرید. می توانید مسابقه نی نی رو در خندوانه را روی قالی منزلتان با مهمانان نوزاد جشن تولد اجرا کنید و به جای پدر و مادر ها از پدربزرگ و مادربزگ ها استفاده کنید تا تمام افراد حضور فعال داشته باشند.

بازی مناسب برای جشن تولد یک سالگی

بازی های موزیکال راه بیاندازید! آهنگ مورد علاقه کودکتان را پخش کنید و با مهمانان هماهنگ کنید تا کارهای فرزندتان را تکرار کنند. بگذارید اولین حرکت را کودک یک ساله شما انجام دهد. به طور مثال: اگر پایش را بالا می آورد؛ شما هم تکرار کنید! شاید اسم این بازی رقص کودکانه باشد. هرچه باشد جشن تولد مخصوص کودک یک ساله است!

کیک جشن تولد یک سالگی

خوراکی های جشن تولد یک سالگی

در کنار کیک، نوشیدنی مختص به فصل را سرو کنید. جشن تولد یک سالگی کودک بهتر است یک عصرانه ساده باشد تا یک مهمانی شام مفصل! زمان مهمانی را کوتاه در نظر بگیرید تا فرزندتان کاملا از جشن تولدش لذت ببرد!

مطالب زیر می توانند بیش تر در زمینه برگزاری جشن تولد یک سالگی و تزییناتش کمکتان کنند! 

نویسنده: فاطمه مرادی(کیمیا) | تحریریه چیدانه

کیمیا مرادی
نویسنده: کیمیا مرادی

معمار، مشاور دکوراسیون و طراح داخلی عضو تیم تحریریه وبسایت چیدانه- نویسنده و ویراستار کارشناس و مشاور دکوراسیون مجله تخصصی منزل کارشناس معماری و کارشناس ارشد منظر از دانشکده هنر و معماری برای مشاوره دکوراسیون با شماره 09390424524 تماس بگیرید! استودیو طراحی داخلی میم خدمات مشاوره دکوراسیون شامل : چیدمان و دکوراسیون ارائه پیشنهاد برای ترکیب رنگهای ساختمان ارائه پیشنهاد برای چیدمان مبلمان و لوازم ایده پردازی مفهومی برآورد هزینه های ساخت و بازسازی میشود. برای مشاوره با شماره 09390424524تماس بگیرید. خدمات طراحی داخلی شامل: مشاوره دکوراسیون رایگان طراحی سه بعدی می شود. برای طراحی داخلی با شماره09390424524 تماس بگیرید.

more_horiz
مطالب پیشنهادی
تزیین دیوار برای عکاسی جشن‌، عکس‌های اینستاگرام تان دیدنی می‌شود!

تزیین دیوار برای عکاسی جشن‌، عکس‌های اینستاگرام تان دیدنی می‌شود!

تزیین تولد، با این ایده ها جشن شما محشر می شود!

تزیین تولد، با این ایده ها جشن شما محشر می شود!

تزیین جشن تولد یک سالگی، از کیک تا دعوت مهمان‌ها

تزیین جشن تولد یک سالگی، از کیک تا دعوت مهمان‌ها

کسب و کارها پیشنهادی
گلخانه گیانو certificate
گلخانه گیانو

گلخانه گیانو

پارسیان چوب منجی certificate
پارسیان چوب منجی

پارسیان چوب منجی

درب‌های اکاردئونی چوبی و پی وی سی certificate
درب‌های اکاردئونی چوبی و پی وی سی

درب‌های اکاردئونی چوبی و پی وی سی

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent