visibility 33160 today 1399/7/3

ست کاغذ دیواری و مبلمان، چه رنگی با چه مبلی؟

کاغذ دیواری لباس خانه است و استفاده از آن در دکوراسیون، سبب می‌شود تا منزل شما بیش از پیش زیبا به‌نظر برسد. یکی از دغدغه‌های افراد در زمان خرید کاغذ دیواری، هماهنگی آن با سبک دکوراسیون خانه، به‌خصوص مبلمان است. در این مطلب از چیدانه می‌خواهیم، با راهنمایی گروه تیمبرلند، در مورد ست کاغذ دیواری و مبلمان در خانه صحبت کنیم تا بدانیم دیوارهای هر خانه به چه رنگ و طرحی احتیاج دارد.

blog post

كاغذ ديواري طرحدار آلبوم رامي

شناسایی و انتخاب رنگ‌ها در ست کاغذ دیواری و مبلمان خانه

اولین قانونی که در ست کاغذ دیواری و مبلمان خانه وجود دارد، سلیقه شما است و مابقی در درجه دوم قرار می‌گیرند. اما اگر در انتخاب کاغذ دیواری هماهنگ با مبلمانتان، دچار تردید شده‌اید، بهتر است که به اصول دکوراسیون داخلی و قوانین ترکیب رنگ پناه ببرید تا از سردرگمی خارج شوید. در ادامه به چند نوع ست کاغذ دیواری و مبلمان اشاره می‌کنیم و محبوب‌ترین رنگ‌ها را بررسی می‌کنیم.

blog post

كاغذ ديواري طرحدار آلبوم رامي

توصیه‌های کلی در هنگام خرید کاغذ دیواری

  • اگر کاغذ دیواری پر رنگ است، بهتر است مبلمان خانه رنگ روشن داشته باشند.
  • برای خانه‌های کوچک، سراغ کاغذ دیواری تیره و طرح‌های شلوغ نروید.
  • کاغذ دیواری با رنگ‌های گرم بهتر است فقط برای یک دیوار استفاده شود و در استفاده از آن افراط نکنید.
  • به کیفیت کاغذ دیواری بسیار دقت کنید و از برند معتبر خرید کنید.
  • خودتان را به دیدن طرح‌های کم محدود نکنید و سراغ برندی با تنوع مطلوب بروید تا دست شما را در انتخاب کاغذ دیواری باز باشد.
  • سراغ برندی با طرح‌های جدید و خاص بروید و از دور انداختن کلیشه‌ها تنرسید.
  • قبل از خرید از میزان دقیق تعداد رول کاغذ دیواری مورد نیاز برای پوشش خانه مطمئن بشوید.
  • از فرد متخصص برای نصب کاغذ دیواری استفاده کنید.

blog post

كاغذ ديواري طرحدار آلبوم رامي

وقتی که کاغذ دیواری در تناژ کرم تا طلایی است

وقتی که طرح و رنگ کاغذ دیواری محبوب شما از تناژ کرم و طلایی است، برای ست کاغذ دیواری و مبلمان خانه چنین شرایطی، در انتخاب اول بهتر است سراغ تنازهای رنگ کرم، شیری، طوسی، قهوه‌ای و نسکافه‌ای بروید. برای تناژ طلایی، مبلمان آبی، بنفش و زرشکی هم جذاب است. فراموش نکنید که این یک قانون نیست و رنگ‌های دیگر مبلمان هم در صورت داشتن چند عنصر هماهنگ می‌توانند با کاغذ دیواری کرم یا طلایی هماهنگ شوند. همانگی به معنی هم‌رنگ بودن نیست و گاهی یک تضاد زیبا هماهنگی فوق‌العاده‌ای در ست کاغذ دیواری و مبلمان خانه ایجاد می‌کند. علاوه بر پارچه رومبلی، هماهنگی کوسن و پرده‌ها نیز به زیبایی ست کاغذ دیواری و مبلمان در منزل کمک بسیاری می‌کنند.

blog post

كاغذ ديواري طرحدار آلبوم رامي

برای خانه‌های کوچکتری که کاغذ دیواری آنها به رنگ کرم و طلایی است، بهتر است که مبلمان رنگ روشن مثلا کرم انتخاب کنیم و سراغ رنگ‌های تیره همچون قهوه‌ای نرویم. رنگ‌‌های روشن فضا را دلبازتر نشان می‌‌دهند و رعایت این امر در خانه‌هایی با متراژ کم بسیار مهم است. برای ست کاغذ دیواری و مبلمان در منزل، می‌توانید از تجربه و راهنمایی گروه تیمبرلند استفاده کنید.

blog post

كاغذ ديواری طرحدار آلبوم بلوبری

مطلب پیشنهادی: کاغذ دیواری ، تغییر دکوراسیون بی دردسر!

ست کاغذ دیواری و مبلمان برای دیوارهایی با تناژ بنفش

در شرایطی که قصد دارید از کاغذ دیواری با رنگ یا طرح در تناژ بنفش استفاده کنید، برای ست کاغذ دیواری و  منزل بهتر است سراغ رنگ‌های روشن بروید و مبلمانی به رنگ صورتی، طوسی روشن، آبی کم‌رنگ، سفید و کرم تهیه کنید. تناژ پر رنگ بنفش بهتر است فقط برای یک دیوار استفاده شود و سایر دیوارها رنگ روشن داشته باشند. این دیوار می‌تواند دیوار کانونی خانه باشد. مبلمانی که به رنگ‌های روشن همچون طوسی، سفید، صورتی و... هستند، فضا را بزرگ‌تر نشان می‌دهند و برای دیواری که با بنفش پر رنگ پوشیده شده، ترکیب جالبی خواهند داشت.

blog post

مدل کاغذ دیواری طرح مدرن

کاغذ دیواری با طرح‌های درشت و پر رنگ

این نوع کاغذ دیواری برای اتاق خواب مناسب‌تر است و اگر قصد دارید که در سالن پذیرایی از آن استفاده کنید، هرگز بیش از یک دیوار را به آن اختصاص ندهید. یک یا دو مبل تک ‌نفره با یک میز کوچک چوبی برای قرار گرفتن به جلوی این دیوار کفایت می‌کند. در زمان ست کاغذ دیواری و مبلمان خانه باید حواستان باشد که پارچه رومبلی کاملا ساده و خلوت باشد و در صورت پر رنگ بودن کاغذ دیواری، پارچه رومبلی باید رنگی روشن داشته باشد. میز کوچک چوبی هم می‌تواند به رنگ سفید، کرم یا رنگ ساده چوب باشد.

blog post

كاغذ ديواری طرحدار آلبوم بلوبری

کاغذ دیواری روشن با طرحی بسیار خلوت

رنگ‌های روشن دست شما را در انتخاب بیشتر باز می‌گذارد و در زمان ست کاغذ دیواری و مبلمان منزل، حق انتخاب بیشتری به شما می‌دهد. اگر از کاغذ دیواری رنگ روشن و بدون طرح، برای یک دیوار استفاده می‌شود، می‌توان تنها یک یا دو مبل تک نفره با پارچه رومبلی طرح‌دار استفاده کرد. این پارچه می‌تواند کلیشه‌ها را بشکند و طرح‌هایی درشت با رنگی بسیار جالب توجه داشته باشد.

در صورتی که قصد دارید تمام دیوارهای یک قسمت از خانه را با کاغذ دیواری بپوشانید، حتما سراغ رنگی روشن و طرحی بسیار خلوت بروید. در این حالت انتخاب هر نوع رنگ مبلمانی مانعی ندارد و کافیست به سلیقه خود اعتماد کنید.

blog post

كاغذ ديواري طرحدار آلبوم رامي

 برای آشنایی بیشتر با دیگر نکات ست کاغذ دیواری و مبلمان خانه می‌توانید از راهنمایی گروه تیمبرلند کمک بگیرید. این گروه با بهترین مواد اولیه سازگار با محیط زیست، تنوع مطلوب طرح‌های کاغذ دیواری و استفاده از انواع رنگ‌ها، بهترین و جدیدترین ایده‌ها را برای پوشش دیوار خانه شما ارائه خواهند داد.

با چیدانه برای آشنایی بیشتر با دیگر نکات دکوراسیون منزل همراه شوید.

blog post

كاغذ ديواري لوكس آلبوم پلاتينيوم

مطلب پیشنهادی: انتخاب کاغذ دیواری، بهترین لباس برای دیوار جان!

مطلب پیشنهادی: طرح کاغذ دیواری جدید، برای هال و پذیرایی

مطلب پیشنهادی: نسل جدید دیوار پوش، کاربرد انواع مدل ها در دکوراسیون داخلی

 

فائزه میرسلطانی
نویسنده: فائزه میرسلطانی

عضو تیم تحریریه چیدانه

more_horiz
مطالب پیشنهادی
طراحی منزل با کاغذ دیواری: کاربرد کاغذ دیواری در دکوراسیون

طراحی منزل با کاغذ دیواری: کاربرد کاغذ دیواری در دکوراسیون

کاغذ دیواری طرح مدرن، مدلی جذاب برای خانه شما!

کاغذ دیواری طرح مدرن، مدلی جذاب برای خانه شما!

1399/11/15 ادامه مطلب
کاغذ دیواری کلاسیک سلطنتی، جلوه‌گر اصالت و زیبایی

کاغذ دیواری کلاسیک سلطنتی، جلوه‌گر اصالت و زیبایی

کسب و کارها پیشنهادی
گروه صنعتی الکومودو certificate
گروه صنعتی الکومودو

گروه صنعتی الکومودو

مبلمان دکورا certificate
مبلمان دکورا

مبلمان دکورا

طراحان دکور هنرمند certificate
طراحان دکور هنرمند

طراحان دکور هنرمند

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent