تبلیغات
E سیب دیاکو E F فارست
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

26 دی 1397

کفپوش چوب پلاست برای دور استخر، محوطه مدرن بساز!

 

محوطه سازی یکی از مراحلِ جذاب در طراحی فضای سبز به شمار می ­رود. در فضاهایی که استخر دارند اهمیتِ پرداختن به محوطه ­سازی دوچندان می ­شود. در این مطلبِ چیدانه با چوب سان پلاست همراه شده ­ایم تا دربارۀ خصوصیاتِ کفپوشِ چوب پلاست برای استفاده دور استخر بیشتر بدانیم. در ادامه با ما همراه باشید.

محوطه سازی

محوطه سازی و طراحی فضای سبز همان­ قدر که جذاب است، باید با رعایت اصولِ استاندارد انجام بگیرد، به خصوص زمانی که صحبت از استخر و فضاهای مرطوب در میان باشد. در چنین مواردی استفاده از مصالحِ مقاوم در برابر رطوبت، حرارت و پوسیدگی ضروری است.

کفپوشِ ایده­ آل

چوب سان پلاست با بهره­ گیری از فن­آوریِ تزریق پلیمر به درونِ چوب، کفپوشی تولید کرده است که علاوه بر حفظِ زیباییِ ظاهری چوب، موجبِ استحکام بیشتر آن هم می­ شود.

یکی دیگر از ویژگی­ های بارزِ این کفپوش ­ها را می ­توان امکانِ استفاده از طرح ­های خاص و خلاقانه در کنارِ قیمتی مقرون به صرفه دانست.

یک مشخصۀ قابلِ توجه چوب پلاست

یکی دیگر از مشخصاتِ بارزِ این نوع کفپوش، استفاده از روکشِ رزینی و موادِ نانو پلیمری است که موجبِ تثبیت رنگ در محصول می ­شود. علاوه بر آن، به گفتۀ چوب سان پلاست، پلیمرِ خاصی برای مقابله با خطر آتش­سوزی وجود دارد که کفپوش را برای استفاده ایمن می­ کند.

تنوعِ گسترده طرح های چوب پلاست

همانطور که اشاره شد، قابلیت استفاده از چوب پلاست در طرح­ های مختلف، دستِ تولید کننده را برای انواعِ فضاها باز می­ گذارد. برای نمونه همانطور که در این تصویر قابلِ مشاهده است، استفاده از کفپوش دورِ استخر به شکلِ منحنی و یا شکل دهی به آن در ابعاد متفاوت، مزیتی است که چوب پلاست نسبت به دیگر مصالح دارد.

محوطۀ هماهنگ با کفپوش چوب پلاست

امکانِ استفاده از کفپوشِ چوب پلاست در دیگر قسمت­ های فضای سبز را می­ توان یکی دیگر از دلایلِ محبوبیتِ آن دانست. این دسته از کفپوش­ ها، در مقابلِ آب و هوای گوناگون از مقاومتِ بالایی برخوردار هستند. همچنین، مقاومتِ آن­ها در برابرِ ضربه را نباید نادیده گرفت. به این ترتیب می ­توانید دورِ استخر را با محوطۀ سبز اطرافِ آن به صورتِ هماهنگ پوشش دهید.

کفپوشِ چوب پلاست در یک نگاه

زمانی که از چوب صحبت می­کنیم، حس و بوی مطبوعِ آن، اولین ویژگی ­ای است که به ذهن تداعی می ­شود. استفاده از کفپوشی که در کنارِ القاء این حسِ دوست­ داشتنی، از قابلیتِ شستشو نیز برخوردار باشد و در عینِ حال نسبت به سایش مقاوم باشد محبوبیتِ زیادی دارد. به علاوه، اگر کفپوش قابلیتِ فرم­گیری را نیز داشته باشد، در کنارِ آسودگی خاطرِ ساکنین، زیباییِ ظاهری را نیز به تأمین می­ کند.

چوب سان پلاست یکی از گروه­ های پیشنهادی چیدانه در زمینۀ تولید پروفیل­ های نیوکامپوزیتی در ایران است. برای کسبِ اطلاعاتِ تماس و دیدنِ نمونه­ کارهای متنوع، از پروفایلِ این گروه در وب­سایتِ چیدانه دیدن کنید.

 

تبلیغات

نویسنده: صبا صوفی

کارشناس ارشد عکاسی عکاس صنعتی، تبلیغات، دکوراسیون و معماری مترجم و نویسنده عضو تیم تحریریه چیدانه

نشان کردن
  • 415 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 26 دی 1397

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
کاغذ دیواری آیدی کاغذ دیواری آیدی
18 نمونه کار

تلفن: 02122244205
دکسا دکسا
3 نمونه کار

تلفن: 02188012410
گالریا گالریا
5 نمونه کار

تلفن: ٠٢١٢٢٢٨٢٨٨١
معماری آفرینش معماری آفرینش
14 نمونه کار

تلفن: 09122834003
تزیینات داخلی پارس ھوم تزیینات داخلی پارس ھوم
6 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۷۷۹۰۱۸۲۷
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
چیدانه + مبلمان دیاکو، مسابقه عکاسی «گوشه ما» با جوایز ویژه
چیدانه + مبلمان دیاکو، مسابقه عکاسی «گوشه ما» با جوایز ویژه
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173