تبلیغات
F فارست
گروه مهندسین جرس

نمونه کار از شرکت : گروه مهندسین جرس

امتیاز: 0.9 0 نظر | ثبت نظر

4 تیر 1398

کابینت کلاسیک آشپزخانه ای کوچک در دروس تهران

یکی از سوالات مهم در طراحی و بازسازی یک آشپرخانه این است که چگونه از آن استفاده می‌شود و  چه چیزهایی باید بازسازی شود؟ آشپزخانه محلی در منزل است که طراحی آن بر روی فضاهای دیگر خانه تاثیر خواهد گذاشت و اگر به درستی طراحی و اجرا نشود ممکن است زیبایی خانه زا از بین ببرد. علاوه‌بر این، بازسازی آشپزخانه ممکن است خیلی خسته‌کننده باشد؛ به این دلیل که از تمام فضاها باید به درستی استفاده شود و هیچ فضایی بلا استفاده نباشد.

در پروژه‌ای که موضوع مطلب ماست چالشی که پیش روی طراح و اجراکنندگان وجود داشته این بود که معمولا در خانه‌ها آشپزخانه به دلیل اهمیت قبل از بخش‌های دیگر طراحی و اجرا می‌شوند ولی این پروژه باید به طوری طراحی و بازسازی می‌شد که با دیگر بخش‌های خانه هماهنگی داشته باشد.

این پروژه توسط گروه مهندسین جرس سازه انجام شده که در ادامه با روند طراخی و اجرای آن بیشتر آشنا می‌شویم.

مشخصات عمومی پروژه‌ی بازسازی و اجرای پروژه‌ی آشپزخانه‌ی کلاسیک در منطقه‌ی دروس

موقعیت: محله‌ی دروس، تهران، ایران

دفتر معماری: گروه مهندسین جرس سازه

معمار مسئول: خانم مهندس ترک

طراحان: خانم‌ها مهندس ترک و زاهدیه

میدر اجرایی: مهندس خزایی

مساحت: ۱۱۰ متر مربع

کارفرما: خانم نصیری

مدت زمان اجرا: ۱۰/۱/۱۳۹۷ الی ۱۵/۱۱/۱۳۹۷

تغییراتی که در این پروژه اعمال شده عبارتند از:

کلیه‌ی المان‌ها و نازک‌کاری‌های آشپزخانه طبق طرح اولیه تغییر پیدا کرده. مانند کف آشپزخانه، در‌ها، کف آشپزخانه، پرده‌ها و تعویض میز نهار‌خوری.

نور پردازی و رنگ فضا نیز جهت زیبایی و بهبود ظاهر آشپزخانه باز طراحی و اجرا شده است.

 تغییرات و بازسازی‌های انجام شده

بازسازی و اجرای یک پروژه طبق سلیقه‌ی کارفرما و در عین حال زیبایی و به روز بودن و کارایی بیشتر و با رعایت عناصر زیبایی شناختی موارد حائز اهمیت در این پروژه هستند.

در این مرحله گروه مهندسین جرس برای جابجا کردن سینک ظرفشویی اقدام به انتقال لوله‌ی فاضلاب نموده است .سقف کاذب آشپزخانه به دلیل بالا بردن ارتفاع فضا تخریب شده و سقف کاذبی جدید در آشپزخانه تعبیه نموده است.  سرامیک کف آشپزخانه تعویض شده و برای هماهنگی و زیبایی بیشتر پرده‌ها و میز نهارخوری نیز تغییر کرده اند.

ایده‌ی طرح این آشپزخانه الهام گرفتن از طرح‌های موجود آشپزخانه و ترکیب سبک‌های مدرن و سنتی با یکدیگر بوده که به زیبایی می‌توان هماهنگی این دو سبک را در این پروژه مشاهده کرد.

تغییر رنگ و نورپردای فضا

رنگ در آشپزخانه یکی از بخش‌های مهمی است که مستقیما روی احساس فرد هنگام آشپزی تاثیر‌گذار بوده و هماهنگی آن با طرح و ظاهر آشپزخانه دارای اهمیت بالایی است.

گروه مهندسین جرس همزمان با تغییر طرح آشپزخانه اقدام به تغییر رنگ‌آمیزی دوباره کرده تا طرح و رنگ در هماهنگی کامل با یکدیگر باشند و زیبایی این آشپزخانه‌ کاسته نشود.

در همین راستا نورپردازی فضا نیز تغیر کرده تا طرحی زیبا و رنگ‌های جدید و هماهنگ با نورپردازی عالی این آشپزخانه تکمیل شود.

گروه مهندسین جرس با کادری مجرب اقدام به مشاوره، طراحی و اجرای پروژه‌های به مشاوره، طراحی و اجرای پروژه‌های بازسازی نموده و از آغاز تا پایان یک پروژه می‌توان روی کمک آن‌ها حساب کرد.

تمام امور مورد نیاز یک پروژه توسط کادر خود این شرکت انجام شده و دارای یک سال گارانتی هستند. متریال مورد استفاده در پروژه‌ّا از برندهای مطرح ترک، ایتالیایی، مالزی و برخی برندهای مطرح ایرانی هستند.

برای اطلاع از راه‌های تماس با گروه مهندسین جرس و همچنین مشاهده‌ی دیگر پروژه‌ّهای این شرکت به پروفایل آن‌‌ها در چیدانه سر بزنید.

 

 

 

تبلیغات

نویسنده: حسین رجب چالی

عضو تحریریه چیدانه

نشان کردن
  • 5076 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 4 تیر 1398

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
آینه کنسول و ساعت سادین آینه کنسول و ساعت سادین
7 نمونه کار

تلفن: ۰۸۱۳۲۶۳۱۱۷۲
مبلمان صبا مبلمان صبا
12 نمونه کار

تلفن: 02177091002
ساج آسا ساج آسا
6 نمونه کار

تلفن: 02156417098
شرکت سازه گستر شرکت سازه گستر
کمتر از 2 نمونه کار

تلفن: 09121230766
گروه معماری لامزیا گروه معماری لامزیا
5 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۸۸۱۷۴۳۶۶
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173