تبلیغات
چوب و هنر E E رومانته فرسان A  لوستر سازان
آینه ونیزی مدا

نمونه کار از شرکت : آینه ونیزی مدا

امتیاز: 1.5 0 نظر | ثبت نظر

29 تیر 1398

خرید آینه دکوراتیو، چیدمان درخشان با مدل‌های خاص!

آینه از دیرباز، تجلی نور و روشنایی در خانه‌های ایرانی‌ها بوده و علاوه بر استفاده از کاربرد آن، برای هنر آینه‌کاری در سقف و دیوارهای کاخ و عمارت‌های قدیمی نیز استفاده می‌شده است. استفاده از آینه و شمعدان در خانه‌ نوعروس، از همان روزهای اول زندگی، رسمی قدیمی، اما همچنان دوست داشتنی است. در واقع آینه اولین المان در چیدمان هر خانه محسوب می‌شود. علاوه بر خاصیت بازتاب که ویژگی جذاب آینه است، توجه به کیفیت مرغوب و سبک ساخت آن‌ها نیز مهم است. اگر شما هم مثل ما به‌دنبال سبک‌های جدیدی از آینه و محصولات مرتبط با آن هستید، در این مطلب از چیدانه با ما همراه شوید تا سری به طراحی‌های آینه ونیزی مدا بزنیم.

از تکرار پرتوهای نور در خانه لذت ببرید

فقط ظاهر شما در آینه مهم نیست، بلکه ظاهر آینه نیز در چشم شما مهم است. این‌جاست که خلاقیت در طراحی ما را از شکل کلیشه‌ای آینه دور می‌کند و آن را به محصولی مدرن و شیک در خانه تبدیل می‌کند.

 تا حالا به این فکر کردید که یک کنسول تمام آینه داشته باشید؟ نظرتان در مورد یک میز با انعکاس نور چیست؟ اگر تا امروز فقط به کاربرد آینه توجه داشتید و ویژگی دکوراتیو بودن آن را به کلی فراموش کرده بودید، این مطلب مخصوص شما، برای چیدمان یک منزل درخشان و شیک است.

آینه‌هایی که در چشم شما جا خوش می‌کنند

برای انتخاب و خرید آینه تنها به وجه کاربرد آن فکر نکنید؛ زیبایی یکی از ویژگی‌هایی است که لوازم منزل شما لایق آن است. به سراغ آینه‌هایی بروید که خلاقیت طراحی آن، پیش از کاربردش جلوه‌گر می‌شوند. بنابراین علاوه بر کیفیت فوق‌العاده‌ این محصول درخشان، باید به طراحی آن نیز در زمان خرید اهمیت دهید.

از کلیشه دوری کنید و به دنبال طراحی‌های قانون‌شکن باشید. طراحی‌هایی که به شکل هنرمندانه‌ای، قابی زیبا از صورت شما می‌سازند. برای آشنایی با طرح‌های جدید آینه دکوراتیو و استفاده از آن در چیدمان، سری به صفحه آینه ونیزی مدا بزنید تا ایده‌های جذابی را پیدا کنید.

دیوار خانه را با آینه نما دهید

دیوارهای یک خانه با آینه بیش‌تر از قبل نما می‌گیرند و به همین دلیل آینه‌های دکوراتیو نقش مهمی در زیبایی دکوراسیون خانه شما دارند. در این نوع آینه، زیبایی قبل از کاربرد، به چشم می‌آید و در واقع هدف اصلی از قرار دادن آینه، ویژگی دکوراتیو بودن آن است.

 در نصب تابلو به روی دیوار افراط نکنید، در عوض جای یکی یا دوتا از تابلو‌ها را به روی دیوار، به آینه دکوراتیو اختصاص دهید. بازی انعکاس پرتوهای نور در خط‌های شکسته این آینه، مثل یک کاخ خانه شما را دیدنی می‌کند. بگذارید در هر لحظه چهره شما به جای یک عکس یا نقاشی، تابلویی به‌روی دیوار باشد.

کنسول و میزهایی که آینه‌کاری شده‌اند

هر وقت اسم کنسول یا میز را می‌شنویم، به‌یاد محصولات چوبی می‌افتیم. اما با کمی خلاقیت، می‌شود خانه‌ای متفاوت با کنسول و میزهای منحصربه‌فرد داشت. اگر اهل انتخاب و خرید لوازم خاص هستید، بهتر است که سراغ محصولات ساخته شده از آینه بروید تا درخشش آن، ظاهری زیبا به خانه شما دهد.

کنسول‌های آینه‌ای یکی از بی‌نظیرترین لوازم یک خانه است که بدنه آن با هماهنگی جالبی که با آینه اصلی دارد، یکی از شیک‌ترین انتخاب‌های شما خواهد شد. استفاده از شمعدان‌ روی این کنسول دیدنی است و انعکاس نور لطیف آن، جذابیت فوق‌العاده‌ای در خانه ایجاد می‌کند.

حالا سراغ میزهای آینه‌کاری شده بروید که همچون جواهر در خانه می‌درخشند. میزهای پایه کوتاه جلوی مبلمان و میز ناهارخوری، کانون انعکاس نور در منزل شما خواهند شد. برای تکمیل زیبایی میزهای ناهارخوری، می‌توانید از شمعدان‌های طلایی و نقره‌ای و برای میز جلوی مبلمان از گلدان‌های شیشه‌ای استفاده کنید.

اثر بی‌نظیر آینه و محصولات آن را هرگز در زیبایی دکوراسیون خانه دست کم نگیرید. به سراغ خلاقیت بروید و لوازمی خاص برای خانه خود اتخاب کنید. قرار نیست که همیشه کنسول، میز ناهار خوری، میز توالت یا میز تلویزیون از جنس جوب باشند. پیشنهاد می‌کنیم، برای آشنایی بیش‌تر با محصولات خاص تولید شده از آینه سری به صفحه پروفایل آینه ونیزی مدا بزنید و از تماشای خلاقیت در هنر آینه‌کاری لذت ببرید.

مطالب پیشنهادی:

تبلیغات
کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
دکورهای خانگی مسترچوبی دکورهای خانگی مسترچوبی
118 نمونه کار

تلفن: 02155448540
آرتکس آرتکس
6 نمونه کار

تلفن: 02152853
دکوراسیون نیکان دکوراسیون نیکان
21 نمونه کار

تلفن: 02188096123
مبلمان تیس مبلمان تیس
9 نمونه کار

تلفن: 09123954047
معماران خاک پی خانه معماران خاک پی خانه
1 نمونه کار

تلفن: 02126209508
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173