visibility 3995 today 1398/5/19

دکوراسیون منزل، به‌سادگی یه خونه کلاسیک و لوکس داشته باش!

دکوراسیون خانه‌های دیروز و امروزی بدون وجود محصولات چوبی، بی‌معنی است. چوب حسی مملو از آرامش را در فضای خانه پخش می‌کند و با کمی دقت در خرید مبلمان و محصولات چوبی، می‌توانید خانه‌‌ایی لوکس به سبک قصه‌های کلاسیک داشته باشید و دکوراسیون خانه خود را متحول کنید. در این مطلب از چیدانه قصد داریم که سبک کلاسیک دکوراسیون منزل را با وسایلی اصلی خانه کامل کنیم و بعد به سراغ محصولاتی برویم که کمک‌کننده هستند. محصولاتی که تراش‌ها و نقوش آن، فضایی شیک و منحصربه‌فرد را خلق می‌کند. در راهنمای امروز دکوراسیون منزل، با هنر گروه دلتا چوب همراه شما شوید.

blog post

آینه کنسول

نقش مبلمان در دکوراسیون کلاسیک منزل

ما برای سالن نشیمن خانه شما، یک دست مبلمان کلاسیک، با طرحی هنرمندانه در نظر گرفته‌ایم. از رنگ طبیعی چوب در انتخاب خود پیروی کنید و هماهنگی تراش و نقش‌ونگار چوب مبلمان را با دیگر لوازم دکوراسیون خانه بسنجید. حتماً پارچه رومبلی را متناسب با تناژ رنگی خانه انتخاب کنید و فراموش نکنید که تضادهای جسورانه در سبک کلاسیک دکوراسیون منزل، جالب نمی‌شود.

blog post

مبلمان چوبی کلاسیک

پیشنهاد ما برای نقطه دنج خانه شما، یک میز کوچک با صندلی‌های زیبای لهستانی است که نزدیک پنجره‌ای با چشم‌اندازی از طبیعت فضای بیرون قرار گرفته است. بعد از انتخاب مبلمان و میز و صندلی که از لوازم اصلی در دکوراسیون چوبی منزل هستند، سراغ لوازمی می‌رویم که سبک کلاسیک خانه شما را کامل می‌کنند.

blog post

میز غذاخوری جدید

سبکی متفاوت از میز تلویزیون را تجربه کن

یکی از مشکلات چیدمان کلاسیک، تضاد در سبک لوازم استفاده شده در دکوراسیون است. در واقع کافی است که در خرید و انتخاب یکی از لوازم خانه از این سبک پیروی نکنیم تا دکوراسیون منزل ما اصالت نوستالژیک خودش را از دست بدهد.

blog post

میز تلویزیون

 معمولاً با انتخاب یک میز تلویزیون مدرن، نظم کلاسیک خانه خدشه‌دار می‌شود و دیگر تناسبی با سایر لوازم نخواهد داشت. پس پیشنهاد می‌کنیم در انتخاب میز تلویزیون هم به سراغ طرح‌های خوش‌تراش و با نقوش هنرمندانه بروید و یک‌دستی سبک دکوراسیون منزل را رعایت کنید. فراموش نکنید که رنگ میز تلویزیون نیز، همان رنگ نرمال چوب و هماهنگ با سایر لوازم خانه باشد. برای راهنمایی بیش‌تر می‌توانید از ایده‌های گروه دلتا چوب کمک بگیرید.

blog post

میز تلویزیون

بوفه برای طرفداران سبک دکوراسیون کلاسیک

حالا باید به سراغ دیگر محصولات چوبی برویم که در سبک کلاسیک دکوراسیون منزل، جایگاه ویژه‌ای دارند. یکی از این محصولات چوبی محبوب، بوفه‌ها هستند که از گذشته تا به امروز، در دکوراسیون منزل حضور پررنگی داشته‌اند.

blog post

بوفه چوبی

این بوفه‌ها بنا به نیاز مشتری و متراژ خانه‌های امروزی، ابعاد جمع‌وجورتری پیدا کرده‌اند. سعی کنید بوفه را در قسمتی قرار دهید که حداقل یک تا دو متر با لوازم دیگر فاصله داشته باشد تا از شلوغی ظاهری فضا جلوگیری شود. همچنین در انتخاب لوازم دکوری داخلی آن هرگز افراط نکنید.

blog post

مینی بوفه

کنسول را به دیوار اصلی منزل تکیه بده

یکی دیگر از لوازم دکوراسیون منزل که به زیبایی و لوکس بودن چیدمان کمک بسیاری می‌کند، آینه و کنسول‌هایی هستند که با نقوش زیبا و تراش‌های خاص تزئین شده‌اند. اندازه کنسول به متراژ خانه و دیوار تکیه‌گاه آن بستگی دارد. سعی کنید دیواری را انتخاب کنید که در مرکزیت منزل واقع شده و از هر جهتی مشخص باشد.

blog post

آینه کنسول

در گوشه‌ای از خانه یک ستون دیواری یا یک سه‌کنج پیدا کنید. این نقطه مناسب قرار دادن یک ساعت چوبی ایستاده و لوکس است تا دکوراسیون منزل را فوق‌العاده کند. این نوع ساعت‌های نوستالژسیک، زیبایی فوق‌العاده‌ای به خانه کلاسیک شما می‌بخشند و بهتر است اطراف آن با لوازم دیگر کمی فاصله داشته باشد.

blog post

آینه کنسول

این ساعت مخصوص خانه شماست

در گوشه‌ای از خانه یک ستون دیواری یا یک سه‌کنج پیدا کنید. این نقطه مناسب قرار دادن یک ساعت چوبی ایستاده است تا لوکس و کلاسیک بودن سبک دکوراسیون منزل را تکمیل کند. این نوع ساعت‌های نوستالژسیک، زیبایی فوق‌العاده‌ای به خانه می‌بخشند و بهتر است اطراف آن با لوازم دیگر کمی فاصله داشته باشد.

blog post

ساعت ایستاده

یک میز کوچک با تلفنی تاریخی

جای یک میز کوچک خوش‌تراش در گوشه خانه شما خالی است. به انحنای ملایم این میز با نقش زیبا و ظریف آن دقت کنید تا با دیگر محصولات چوبی خانه هماهنگ شود. جای یک تلفن با طرح قدیمی، به رنگ طلایی و برنز روی این میز خالی است تا دکوراسیون منزل شما چیزی از قصه‌ها کم نداشته باشد.

blog post

میز تلفن؛میز آباژور کلاسیک

اتاق خوابی به سبک داستان‌های کلاسیک

چیدمان کلاسیک را در اتاق‌ها هم رعایت کنید و سرویس خوابی هماهنگ با این نوع سبک تهیه کنید. طرح چوب تخت خواب و میز آرایش، باید یادآور سبک کلاسیک باشد. سبکی که از رنگ طبیعی چوب پیروی می‌کند و با تاج‌هایی خوش‌نقش، تراش‌های نوستالژیک و کنده‌کاری‌های هنرمندانه آراسته شده است.

blog post

سرویس خواب

یک آباژور با طرحی هنرمندانه، به همراه قاب عکسی نوستالژیک روی پاتختی قرار دهید. بهتر است یک لوستر کم شاخه به سبک کلاسیک نیز برای اتاق خواب انتخاب کنید و طرح‌های مدرن و ساده را فراموش کنید.

blog post

سرویس خواب

یک پرده شیک به‌رنگ طلایی و کرم برای پنجره احتیاج است تا اتاق خوابی لوکس در منزل خود داشته باشید. وقتش رسیده که سراغ یک لوستر برنز با شاخه‌های خوش‌طرح که شعله‌های آن نور ملایمی دارند، بروید. این لوستر دکوراسیون اتاق خواب شما را کامل می‌کند.  

blog post

سرویس خواب

 در واقع هماهنگی سبک تمامی لوازم استفاده شده در خانه، خط فکری شما را در چیدمان منزل مشخص می‌کند و اگر این هماهنگی رعایت نشود، دکوراسیون منزل، ظاهری مشوش پیدا کرده و نظم خود را از دست می‌دهد.

blog post

سرویس خواب

در دکوراسیون منزل به سبک کلاسیک، می‌توانید سری به پروفایل دلتا چوب بزنید و از ایده‌های آن کمک بگیرید. چیدانه در کنار شماست تا با ایده‌های دکوراسیون منزل، حال خوب خانه شما را بهتر کند.

مطلب پیشنهادی: چگونه یک ناهارخوری کلاسیک داشته باشیم؟

مطلب پیشنهادی: انتخاب مبلمان کلاسیک در طراحی دکوراسیون منزل

مطلب پیشنهادی: زیبایی های سبک کلاسیک در معماری داخلی!

فائزه میرسلطانی
نویسنده: فائزه میرسلطانی

عضو تیم تحریریه چیدانه

more_horiz
مطالب پیشنهادی
دکوراسیون چوبی منزل، حس و حال جذاب در خانه رویا!

دکوراسیون چوبی منزل، حس و حال جذاب در خانه رویا!

مبل کلاسیک لوکس، مناسب برای دکوراسیون امروزی

مبل کلاسیک لوکس، مناسب برای دکوراسیون امروزی

1399/10/15 ادامه مطلب
دکوراسیون کلاسیک اروپایی، از مبلمان تا سرویس خواب!

دکوراسیون کلاسیک اروپایی، از مبلمان تا سرویس خواب!

کسب و کارها پیشنهادی
پوشش های میکروسمنت تارنگ دکور certificate
پوشش های میکروسمنت تارنگ دکور

پوشش های میکروسمنت تارنگ دکور

محلول ضد لغزش سرامیک ایستا certificate
محلول ضد لغزش سرامیک ایستا

محلول ضد لغزش سرامیک ایستا

استوديو معماري مديراد دکتر سما مدير و مهندس رزا راد certificate
استوديو معماري مديراد دکتر سما مدير و مهندس رزا راد

استوديو معماري مديراد دکتر سما مدير و مهندس رزا راد

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent