دکوراسیون لوکس منزل، بازسازی خانه این بار در نیاوران

طراحی داخلی به سبک کلاسیک و یا دکوراسیون لوکس و لاکچری در بازسازی ساختمان و بلاخص بازسازی منزل علاوه بر زیبایی و جذابیتی خاص و شاهانه ای که به خانه و یا محل کار شما می دهد نیازمند تجربه و تخصص بالای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی می باشد. شرکت بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی هیرادانا با چندین سال سابقه کاری از صفر تا صد طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی و بازسازی و تعمیرات ساختمان در سبک های مختلف طراحی از سبک های مدرن تا کلاسیک و لوکس با در اختیار داشتن اکیپ های طراحی و اجرای متخصص و باتجربه می تواند زیبایی و جذابیت را در کنار ماندگاری و کیفیت به ساختمان شما هدیه کند و بیش 180 پروژه ساختمانی در سطح کشور گواه این ادعای شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا است.

blog post

دکوراسیون داخلی منزل آقای عسگریان

طراحی و بازسازی دکوراسیون لوکس منزل دکترعسگری در نیاوران

این پروژه به متراژ 260 مترمربع به کارفرمایی دکتر عسگری برای بازسازی و طراحی داخلی منزل به شرکت دکوراسیون داخلی هیرادانا سپرده و برای سبک طراحی داخلی آن از سبک کلاسیک بهره گرفته شد. برای رسیدن به زیبای و جذابیت سلطنتی که سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک به دکوراسیون داخلی می بخشد، نیازمند طراحی دقیق جزئیات و دیتیل های مختص دکوراسیون لوکس و لاکچری هستیم و به همین دلیل است که برای رسیدن به منزلی لوکس تجربه و ذوق هنری بالا از پراهمیت ترین موارد در طراحی داخلی می باشند . 

blog post

دکوراسیون داخلی منزل آقای عسگریان

در این پروژه بازسازی ساختمان تمام فضاهای عمومی را به سه بخش کلی تقسیم بندی نموده ایم که دو بخش برای میهمانان و یک بخش نشیمن برای تجمع خانواده و تماشای تلویزیون در نظر گرفته شده است ، تمام موتیف های طراحی و المان های معماری کلاسیک که در این هال و پذیرایی استفاده شده اند به طور خاص و منحصر به فرد برای این طراحی دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار گرفته اند، که از این دکورهای کلاسیک می توان به فلاورباکس و کنسول های کلاسیک، کاغذ دیواری هایی با طرح ها و رنگ های سلطنتی، منبت کاری ها و پتینه های طلایی نام برد. یکی از نقاط عطف طراحی در بخش نشیمن یک آرک کلاسیک برای جدا کردن بخش عمومی از خصوصی است که زیبایی خاصی را به دکوراسیون منزل بخشیده است. 

blog post

دکوراسیون داخلی منزل آقای عسگریان

دکوراسیون پذیرایی لوکس

ولی در بخش میهمانان به دلیل اهمیت فراوان آن باید توجه خاصی به طراحی آن داشت تا به یک دکوراسیون لاکچری و درخور صحبت رسید به همین دلیل طراحی این بخش با وسواس و جزییات بیشتری صورت گرفته است که قاب بندی های کلاسیک دیوارها با ورقه های طلا و پتینه های آن و پارچه کوبی های مرکزی آن که با رنگ ها و فرم های سلطنتی تزیین شده اند مصداق این وسواس در زیبایی و جذابیت این بخش از بازسازی منزل می باشد، البته نباید از المان های دیگر به مانند پرده های ولومی، و موتیف کلاسیک بین دو پنجره که با یک نقاشی رومی تکمیل میشود قافل شویم ، در کنار تمام این موارد باید به آینه های دکوراتیو با قاب بندی های کلاسیک آنها هم اشاره کنیم .

blog post

دکوراسیون داخلی

ما در طراحی و دکوراسیون داخلی این پروژه کلاسیک برای زیبایی بیشتر دکوراسیون آشپزخانه آن را به دو بخش مطبخ و آشپزخانه تمیز تقسیم بندی کردیم تا بخش بزرگتر که در ارتباط مستقیم با فضاهای عمومی است دارای زیبایی بیشتری باشد ، برای جذابیت بیشتر دکوراسیون کلاسیک آشپزخانه از یک آرک سی ان سی شده برای ورودی بهره گرفتیم ککه علاوه بر جداسازی به خوبی میتواند دکوراسیون آشپزخانه ما را متمایز کند ، تمامی کابینت های آشپزخانه دارای  طرح و فرمی کلاسیک و با رنگ های سفید و طلایی شکل گرفته اند .

blog post

طراحی داخلی منزل

دکوراسیون آشپزخانه لوکس

در طراحی دکوراسیون لوکس و کلاسیک بلاخص آشپزخانه رعایت اصل تقارن از واجبات طراحی می باشد، به همین دلیل با استفاده از ویترین های سرتاسری، درب های سوپری بزرگ و کوچک و قرارگیری مناسب جزیره آشپزخانه و قسمت خاص اجاق گاز با طراحی متفاوت آن توانستیم به این مهم دست پیدا کنیم. و در آخر باید به طراحی سقف آشپزخانه با استفاده از نقاشی های رومی بپردازیم که نمونه های آن کمتر به چشم می خورد و کاملا آشپزخانه ما را به آن دکوراسیون لاکچری و لوکسی که به دنبال آن بودیم می رساند.

blog post

دکوراسیون داخلی منزل آقای عسگریان

دکوراسیون اتاق خواب لوکس

این پروژه دارای یک اتاق خواب مستر و دو اتاق خواب دیگر بود که برای حفظ هارمونی کلی بازسازی و تعمیرات ساختمان در طراحی هر یک از آنها از سبک کلاسیک بهره بردیم ولی برای تمایز هر یک از آنها تنالیته رنگی متفاوتی استفاده شده است ، برای مثال طراحی لوکس اتاق خواب مستر دارای طیف رنگی صورتی میباشد و اتاق خواب دختر و پسر خانواده طیف های سبز و آبی دارند ، ولی در طراحی هر سه اتاق خواب از المان های سبک طراحی داخلی کلاسیک استفاده شده است. 

blog post

دکوراسیون داخلی منزل آقای عسگریان

در اتاق خواب مستر و دیگر اتاق خواب ها با رعایت اصل تقارن جانمایی تخت خواب و میز آرایش صورت گرفته اند که در کنار آن ها از قاب بندی های کلاسیک با آینه های دکوراتیو استفاده شده است که زیبایی و جذابیت خاصی را به دکوراسیون داخلی می بخشد و همچنین لمسه کوبی های پشت تخت خواب هر یک از اتاق خواب ها فضای دکوراسیون داخلی را گرمتر و صمیمی تر می کند. یکی دیگر از مواردی که باید به آن اشاره کنیم طراحی سقف های اتاق خواب مستر میباشد که دارای طرح های ابر و باد پتینه ای هستند و برای رسیدن به آن عظمت و شکوه دکوراسیون کلاسیک کمک بسزایی به طراحی داخلی می کنند.

blog post

دکوراسیون داخلی منزل آقای عسگریان

"برای مشاهده نمونه دکوراسیون اداری و مسکونی به پروفایل گروه هیرادانا در چیدانه مراجعه کنید"

مطالب پیشنهادی : 

بازسازی و دکوراسیون داخلی هیرادانا
نویسنده: بازسازی و دکوراسیون داخلی هیرادانا

"طراحی، اجرا و نظارت پروژه های بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی لوکس، واحد های مسکونی، اداری و تجاری با تیمی متخصص از صفر تا صد" ‎ هدف ما در این مجموعه تحقق زندگی ایرانی بوسیله ی معماری مطلوب و جلب رضایتمندی مشتریان عزیزمان است. ما تلاش کرده ایم برای رسیدن به چنین هدفی هموراه پیش نیازهای لازم برای به عهده گرفتن چنین مسئولیت سنگینی را فراهم آوریم. شرکت معماری و بازسازی ساختمان هیرادانا با گرد آوری نیروهای جوان و با سابقه و استفاده درست و حداکثری از توان همکاران خود و با تلفیق تجربه و انگیزه پروژه های خود را به بهترین حالت ممکن به سرانجام برساند. این گروه بزرگترین افتخار خود را در کسب رضایت و اعتماد کارفرمایان خود در مدت زمان فعالیت حرفه ای خود میداند. با افتخار اعلام میکنیم با داشتن کادری حرفه ای و مجرب در انجام کلیه خدمات تخصصی طراحی داخلی، بازسازی نما، تخریب ساختمان، اجرای کابینت، گچ کاری و گچ بری، سیمان کاری، سنگ کاری، مقاوم سازی ساختمان، دیوار چینی، اجرای سقف کاذب، آسمان مجازی، کف سابی, کاشی کاری, اجرای کناف سقف و دیوار، برق کاری، لوله کشی، بنایی ساختمان، نقاشی ساختمان، کاغذ دیواری، پارکت و لمینت، قرنیز دکور چوب، پتینه و غیره در خدمت شما کارفرمایان گرامی هستیم و این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که میتوانید با آسودگی نیاز های خود را به شرکت معماری هیرادانا بسپارید و ما آن را با بالاترین کیفیت و سریعترین زمان انجام خواهیم داد.طرحی نو متناسب با سلیقه و خواسته شما مناسب برای کاربری فضا ارایه خواهیم داد که با تمام استانداردها و متدهای روز طراحی در دنیا مطابقت خواهد داشت. با تشکر : میر مرتضی موسوی لطفا برای آشنایی بیشتر با ما و پروژه های در دست اجرا از شرکت دیدن فرمایید تا بتوانیم بهترین مشاوره دکوراسیون داخلی را خدمتتان ارائه دهیم. مشاوره و بازدید رایگان برای شما به صورت رایگان صورت خواهد گرفت.

more_horiz
مطالب پیشنهادی
انواع کوسن مبل سلطنتی، ساده بگیرم یا طرح‌دار؟

انواع کوسن مبل سلطنتی، ساده بگیرم یا طرح‌دار؟

لیست تعمیرات ساختمان؛ چند قدم قبل از بازسازی!

لیست تعمیرات ساختمان؛ چند قدم قبل از بازسازی!

دکوراسیون منزل لاکچری تهران، چگونه خانه ای لوکس داشته باشیم؟

دکوراسیون منزل لاکچری تهران، چگونه خانه ای لوکس داشته باشیم؟

کسب و کارها پیشنهادی
شرکت طراحی معماری و بازسازی تازنگ certificate
شرکت طراحی معماری و بازسازی تازنگ

شرکت طراحی معماری و بازسازی تازنگ

آینه کبیر certificate
آینه کبیر

آینه کبیر

صنایع شیشه و آینه الماس جام certificate
صنایع شیشه و آینه الماس جام

صنایع شیشه و آینه الماس جام

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent