visibility 7141 today 1399/11/29

میز و صندلی ناهارخوری جدید، کدام مدل کدام برند؟

در بسیاری از مواقع، خرید جهیزیه به منزله یک چالش بزرگ و دامن گیر شناخته می شود و یکی از دغدغه های اصلی هر خانواده ای به شمار می آید. طبیعی است که با یک برنامه ریزی دقیق و منظم و طبقه بندی مراحل خرید جهیزیه می توان در نهایت به نتیجه معقولی دست یافت. یکی راه هایی که در این طبقه بندی و برنامه ریزی خرید جهیزیه می تواند به کمک شما بیاید کسب اطلاعات کلی و درست از راهنمای خرید محصولات و بررسی بهترین برندها و پرفروش ترین محصولات است.

در این مطلب از وب سایت چیدانه با شما هستیم تا به موضوع خرید میز و صندلی غذاخوری بپردازیم و شما را با بهترین برندها و برخی از پرفروش ترین مدل ها آشنا کنیم. پس این مطلب را از دست ندهید.

میز و صندلی غذاخوری

انواع میز و صندلی ناهارخوری جدید

میز و صندلی غذاخوری هایی که امروزه در بازار موجود هستند تنوع بالایی دارند و می توانند متناسب با فضاهای مختلف، سلیقه افراد متفاوتی را نیز تحت پوشش خود قرار دهند. در ادامه شما را برخی از انواع میز و صندلی غذاخوری آشنا می کنیم.

blog post

صندلی غذاخوری پشت گرد

میز ناهارخوری چوبی جدید

از آنجایی که چوب تنها متریالی است که هیچ گاه از مد نمی افتد معمولا برای وسایل منزل مثل میز و صندلی غذاخوری نیز از آن استفاده بسیاری می شود. میز و صندلی غذاخوری چوبی معمولا از چوب های راش، گردو، فندق، افرا و... ساخته می شوند که در بین آنها راش و گردو رایج تر هستند.

blog post

میز ناهارخوری چوبی ساده چهارنفره

مزایای میز ناهارخوری چوبی

میز و صندلی هایی که از چوب ساخته می شوند غالبا تنوع بسیار زیادی پیدا می کنند، چرا که تنوع چوب های موجود در صنعت مبلمان و طراحی دکوراسیون داخلی بسیار زیاد است و هر سلیقه ای را تحت پوشش خود قرار می دهد. علاوه بر این می توان به این موضوع نیز اشاره کرد که چوب خاصیت منبت کاری شدن و چکش پذیری نسبتا خوبی دارد و همین مسئله نیز تنوع تولیدات آن را افزایش می دهد. این متریال هم چنین مشکلاتی مثل زنگ زدگی در برابر رطوبت و یا آب شدن در برابر حرارت را ندارد و به واسطه همین موضوع نیز طول عمر قابل قبولی را از خود نشان می دهد.

blog post

خانه 180 متری در شیراز

معایب میز و صندلی چوبی

اگر بخواهیم معایب این نوع از میز و صندلی ها را بررسی کنیم می توانید به خش خوردگی نسبتا راحتشان اشاره کنیم. سطح چوب نسبت به اشیای تیز و یا ضرباتی که می تواند بر روی آن وارد شود حساس است و می تواند خش و ضربه را به خود بگیرد. علاوه بر این چوب نمی تواند مقاومت خوبی در برابر رطوبت از خود نشان دهد، مگر آن که سطح آن را با چسب و یا مواد مشخص و مخصوص پوشش دهند.

اگر تصمیم به خرید میز و صندلی غذاخوری چوبی گرفته اید قطعا برندهای زیر به کمک شما خواهند آمد:

blog post

خانه ما

میز و صندلی غذاخوری شیشه ای

این مدل از میز و صندلی غذاخوری ها کمی متفاوت تر از نمونه های بالایی هستند. پیش از هر چیز باید به این موضوع اشاره کرد که در این نمونه از میز و صندلی غذاخوری ها صندلی ها از جنس متفاوت تری ساخته شده اند که از چوب گرفته تا پلاستیک را شامل می شود. با این حال صفحه رویی میز ناهارخوری از جنس شیشه است و برای پایه آن نیز از متریال مستحکم و بادوامی مثل فلز استفاده می شود.

blog post

دکوراسیون خانه 60 متری

مزایای میز ناهارخوری شیشه ای

این مدل از میز و صندلی های غذاخوری می توانند به لحاظ بصری فضا را بزرگ تر نشان داده و یا حداقل از کوچک تر نشان دادن آن اجتناب کنند. غالبا در طراحی میز غذاخوری شیشه ای ظرافتی به کار می رود که زیبایی فضا را حفظ کرده و آن را شکیل تر می نماید.

blog post

عکاسی منزل مسکونی جنت آباد جنوبی 2

معایب میز ناهارخوری شیشه ای

شاید اگر بخواهیم معایب این نوع از میز غذاخوری را مورد بررسی قرار دهیم بتوانیم به موارد بیشتری اشاره کنیم. یکی این که عدم هماهنگی پایه، صفحه رویی میز و همین طور صندلی های این مدل از میز غذاخوری باعث می شود که فضا از یکدستی و یکپارچگی فاصله گرفته و کمی شلخته به نظر برسد.

میز شیشه ای

علاوه بر این می توان به این موضوع نیز اشاره کرد که میز غذاخوری شیشه ای بیشتر از سایر متریال ها در معرض خش، ترک خوردگی و آسیب قرار می گیرد و از این حیث نیز نحوه استفاده شما را با محدودیت رو به رو خواهد کرد.

اگر تصمیم به خرید میز غذاخوری شیشه ای گرفته اید می توانید با این برندها همراه باشید:

blog post

میز و صندلی ناهارخوری

میز و صندلی غذاخوری فلزی

این مدل از میز و صندلی غذاخوری ها نیز با اقبال بالایی رو به رو شده اند. غالبا این مدل از میز ناهارخوری ها تنوع زیادی دارند و از این حیث نیز می توان ظاهر متفاوتی از آنها را شاهد بود.

blog post

میز غذاخوری سرمه ای سفید استیل

مزایای میز و صندلی ناهارخوری فلزی

این مدل از میز ناهارخوری ها معمولا استحکام بالایی دارند و می توانند مقاومت بالایی در قرارگیری پایه ها و تعادل آنها و همین طور حفظ سنگینی وسایل بر روی خود نشان دهند. معمولا از این مدل از میز و صندلی های غذاخوری در دکوراسیون هایی با سبک صنعتی، مدرن، معاصر و... استفاده می شود. این مدل از میز ناهارخوری ها غالبا صندلی هایی دارند که با آنها هماهنگ و به اصطلاح ست هستند و همین موضوع نیز در یکپارچگی محصول مورد نظر شما تاثیرگذار است.

blog post

میز غذاخوری رنگ آبی سلطنتی با پایه استیل طلایی

معایب میز ناهارخوری فلزی

طبیعتا این مدل از میز غذاخوری ها می توانند فضای خانه شما را تا حدودی سرد کند. به علاوه آن که غالبا این مدل از میز و صندلی غذاخوری ها وزن زیادی دارند و به دنبال آن کمتر می توان آنها را جا به جا کرد. این مسئله را نیز از قلم نیندازیم که مقاومت این مدل از میز و صندلی غذاخوری در مقابل رطوبت چندان زیاد نیست.

اگر تصمیم به خرید این مدل از میز و صندلی های غذاخوری دارید می توانید از این برندها استفاده نمایید:

میز و صندلی پلاستیکی

میز و صندلی پلاستیکی

این مدل از میز و صندلی ها نیز یکی دیگر از انواع پرطرفدار میز و صندلی غذاخوری هستند که غالبا برای فضاهای بیرونی مورد استفاده قرار می گیرند. تنوع ساخت و تولید این مدل از میز و صندلی های غذاخوری به حدی بالاست که می توان طرح های بسیار زیادی از آنها را در ذهن متصور شد.

خرید میز پلاستیکی

مزایای میز ناهارخوری پلاستیکی

این مدل از میز و صندلی های غذاخوری قیمت به مراتب کمتری نسبت به سایر مدل ها دارند و به راحتی نیز قابل جا به جایی هستند. این مدل از میز و صندلی غذاخوری قابل رنگ آمیزی هستند و به همین دلیل نیز تنوع رنگ و طرح بسیاری در بازار دارند.

میز غذاخوری پلاستیکی

معایب میز و صندلی غذاخوری پلاستیکی

این مدل از میز ناهارخوری غالبا برای فضاهای بیرونی و غیر رسمی مثل حیاط و بالکن مورد استفاده قرار می گیرد و مشکلی که غالبا دامن گیر آن می شود رنگ پریدگی اش در برابر نور خورشید است. به همین دلیل نیز بهتر است میز و صندلی غذاخوری خود را در معرض آفتاب قرار ندهید تا رنگ خود را به راحتی از دست ندهد.

خرید میز و صندلی غذاخوری

اگر به مرحله خرید میز و صندلی غذاخوری جهیزیه خود رسیده اید می توانید در ضمن خرید این محصول از مطالب مرتبط با این موضوع در وب سایت چیدانه نیز استفاده نمایید تا در نهایت خریدی هوشمندانه تر و همین طور درست تر داشته باشید:

نویسنده:

کارشناسی زبان و ادبیات فارسی- دانشگاه شهید بهشتی ویراستار مجله منزل مترجم و عضو تیم محتوای چیدانه

more_horiz
مطالب پیشنهادی
میز غذاخوری پایه استیل، چه مدلی برای منزلم مناسبه؟

میز غذاخوری پایه استیل، چه مدلی برای منزلم مناسبه؟

میز ناهار خوری مدرن و شیک، چی بخرم کجا بذارم؟

میز ناهار خوری مدرن و شیک، چی بخرم کجا بذارم؟

1398/10/12 ادامه مطلب
جدیدترین صندلی غذاخوری، 9 ایده ست کردن مدل های جورواجور!

جدیدترین صندلی غذاخوری، 9 ایده ست کردن مدل های جورواجور!

کسب و کارها پیشنهادی
گروه محصولات چوبی آوان certificate
گروه محصولات چوبی آوان

گروه محصولات چوبی آوان

 بهکار چوب certificate
 بهکار چوب

بهکار چوب

چمن مصنوعی اطلس چمن گستر certificate
چمن مصنوعی اطلس چمن گستر

چمن مصنوعی اطلس چمن گستر

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent