visibility 11645 today 1398/10/26

مراحل طراحی دکوراسیون داخلی، در خانه ای با تم سبز

طراحی دکوراسیون داخلی منزل یکی از مهم ترین بخش های ساخت هر واحد مسکونی است در این مطلب قصد داریم شما را با طراحی داخلی منزل مسکونی شیک و مدرنی آشنا کنیم که در آن از ایده هایی جذاب و کاربردی فراوانی استفاده شده. طراحی دکوراسیون داخلی منزل مسکونی خانه ها علاوه بر زیبایی که بر روی افراد داراست تاثیر مستقیمی در قیمت و ارزش گذاری هر واحد مسکونی خواهد داشت، از این رو بهتر است که به طراحی داخلی خانه ها بیش تر از هر زمان اهمیت دهیم.
با ما باشید که در این مقاله می خواهیم از طراحی  یک پروژه مسکونی که توسط " شرکت معماری و مهندسی شجاعی و همکاران" طراحی و اجرا شده است سخن بگوییم :

blog post

پروژه مسکونی نورسته 1

مراحل طراحی دکوراسیون داخلی خانه سبز

 • نام پروژه : ساختمان مسکونی نورسته
 • موقعیت  پروژه مسکونی : ریحانی
 • نام شرکت یا دفتر معماری طراح و مجری : شرکت معماری و مهندسی شجاعی و همکاران
 • معمار مسئول اجرا : آقای مهندس شجاعی
 • تیم طراحی پروژه : آقای مهندس شجاعی، خانم مهندس حسنا نصیری، خانم مهندس حدیثه عباسی
 • طراح نورپردزای : شرکت معماری و مهندسی شجاعی و همکاران
 • تاریخ شروع و اتمام طراحی : 10/1396 – 02/1397
 • تاریخ شروع و اتمام اجرا : 20/02/97 – 20/02/99
 • مساحت سایت پروژه: 25/341
 • مساحت کل ساخته شده: 1472
 • نوع ساختمان : مسکونی
 • کارفرما: آقای پهلوان
 • بودجه: هزینه اجرا: 8238000000 تومان 

blog post

پروژه مسکونی نورسته 1


در مراحل طراحی دکوراسیون داخلی به چه نکاتی توجه کنیم؟

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی خانه با توجه به سلیقه افراد خانه طراحی می شود، این علایق شامل : سبک مورد علاقه افراد، رنگ دلخواه، نحوه چیدمان و دیگر آیتم ها برسی و انجام می شود، پس بهتر است قبل از طراحی دکوراسیون داخلی به نکات زیر دفت داشته باشیم:

 • متراژ خانه
 • طرح ، سبک و رنگ مبلمان
 • طرح و رنگ پرده های خانه
 • نقشه و طراحی داخلی خانه
 • رنگ، طرح و سبک کاغذ دیواری  

در طراحی دکوراسیون داخلی و اجرای "ساختمان مسکونی نورسته" رنگ های به کار رفته در عین سادگی جان تازه ای به خانه بخشیده اند که می خواهیم جز به جز آن ها را مورد برسی قرار دهیم:

blog post

پروژه مسکونی نورسته 1


دیوار پشت تلویزیون با یک طراحی و رنگ چشمگیر

طراحی دیوار پشت تلویزیون که به رنگ سبز طراحی شده است، در کنار میز تلویزیون چوبی قهوه ای رنگی که قرار دارد به خوبی جان تازه ای به خانه بخشیده ، این رنگ های زنده و هم ردیف طبیعت درجوار کاغذ دیواری های کلاسیک طرح دار برجسته، که به رنگ سفید و سبز به زیبایی دلربایی می کنند چشم هر بیننده را بر روی خود خیره می کنند، و طراحی دکوراسیون داخلی زیبایی را به خانه هدیه می دهد.

blog post

پروژه مسکونی نورسته 1


blog post

پروژه مسکونی نورسته 1

طراحی آشپزخانه با کابینت کلاسیک و نقش آن در طراحی دکوراسیون داخلی

یکی از چشم گیر ترین ویژگی های کابینت کلاسیک آشپزخانه تمام چوب بودن آن ها  است، همچنین از مهم ترین مشخصه های کابینت آشپزخانه کلاسیک، طرح دار بودن درب های کابینت و دستگیره های نقش دار است و از نکات جالب توجه در آشپزخانه های کلاسیک ارتفاع و عمق کابینت هاست، در طراحی داخلی کابینت آشپزخانه " ساختمان مسکونی نورسته" این موارد به خوبی رعایت شده اند، کابینت سفید با دسته های طلایی که هارمونی بسیار خوبی با سنگ های سفید رگه دار کف آشپزخانه دارند به خوبی نشان از طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک این خانه مسکونی می دهد.

blog post

پروژه مسکونی نورسته 1


طراحی راهر و تاثیر آن در طراحی دکوراسیون داخلی

تمامی افرادی که علاوه بر زیبایی به طراحی دکوراسیون داخلی خانه ی خود اهمیت می دهند، در طراحی تمامی بخش های خانه دقت لازم را به خرج می دهند تا یک خانه شیک و خاص داشته باشند. اما افراد کمی هستند که راهرویی زیبا برای خانه ی خود در نظر می گیرند، برای طراحی دکوراسیون راهرو باید اصول طراحی آن را به خوبی بشناسیم تا بتوانیم با استفاده ازکم ترین وسایل تزئینی بدون آن که باعث شلوغی محیط شود یک فضای دلکش و زیبا و در عین حال منحصر به فرد داشته باشیم، طراحی راهرو پروژه مسکونی نورسته به سبک کلاسیک طراحی شده است، گچبری های برجسته ای که دور تا دور آینه به کار رفته گرفته شده با لوستری کریستالی که بالای آینه خود نمایی می کند، در کنار سنگ های سفید کف که با رگه های مشکی و قسمتی از دیوار که با سنگ مشکی و رگه های سفید دلبری می کند کلاسیک بودن طراحی فضای راهرو را به اوج خود می رساند.

blog post

پروژه مسکونی نورسته 1

blog post

پروژه مسکونی نورسته 1

blog post

پروژه مسکونی نورسته 1


طراحی اتاق خواب، خلاقیت در تزیین اتاق خواب

اتاق خواب در دکوراسیون منزل مکانی امن برای استراحت، و یک خواب آرامش بخش به حساب می آید که در پایان یک روز سخت به آن پناه می بریم، نحوه چیدمان اتاق خواب ،رنگ های به کار رفته، مبلمان، سرویس خواب  و کل طراحی آن با توجه خلق و خو و علایق افراد تعریف می شود. طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب های مجموعه مسکونی " نورسته"  با کاغذ دیواری های پر نقش و نگار طراحی شده است، یک سمت اتاق خواب از کاغذدیواری های ساده و به رنگ خنثی استفاده شده ، که در مقابل دیوار های روبه رو که بسیار  پر نقش هستند و از رنگ هایی مانند سبز استفاده شده اند هماهنگی بسیار چشم نوازی را به وجود آورده است. که یک خواب آرام بخش را به افراد خانه هدیه می دهد، همچنین استفاده از گلدان های طبیعی با برگ های سبز در کنار کاغذ دیواری هایی که طرح جنگل های استوایی را دارند با گلدان هایی قهوه ای رنگ آرامش خاصی را در فضای اتاق خواب پراکنده کرده است.

blog post

پروژه مسکونی نورسته 1


طراحی نشیمن و اصول آن در طراحی دکوراسیون داخلی

در طراحی نشیمن به شیوه ای هوشمندانه از بازی رنگ ها استفاده نمایید. استفاده از رنگ های آرام و خنثی در کنار رنگ های زنده حس شادابی را در خانه ایجاد می کند ، در طراحی دکوراسیون داخلی پروژه نورسته دیوارهای سفید هماهنگی بسیار خوبی را با سنگ های کف نشیمن به وجود آورده است. استفاده از فرش کرم با قرار گیری یک میزجلو مبلی با پایه های  فلزی و رویه سنگی که قرار دارد در کنار مبلمان سبز رنگ با پایه های فلزی و در طرف دیگر نشیمن میز غذاخوری سبز رنگی که ست مبلمان است سرزندگی در خانه را به افراد خانه منتقل می کند. 

 

اگر به فکر طراحی دکوراسیون داخلی منزل مسکونی، محل کار و یا برج های اداری و تجاری هستید پیشنهاد ما به شما "گروه معماری و مهندسی شجاعی و همکاران" می باشد.


مطالب مرتبط زیر را به شما پیشنهاد می دهیم :

  
غزاله فاتحی
نویسنده: غزاله فاتحی

عضو تیم تحریریه و محتوای وب سایت چیدانه

more_horiz
مطالب پیشنهادی
طراحی داخلی خانه سکوت + تصاویر

طراحی داخلی خانه سکوت + تصاویر

خانه های شیک شمال تهران، آپارتمانی در فرشته!

خانه های شیک شمال تهران، آپارتمانی در فرشته!

مراحل طراحی دکوراسیون داخلی، در خانه ای با تم سبز

مراحل طراحی دکوراسیون داخلی، در خانه ای با تم سبز

1398/10/26 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
پیراهن مبل باتیست certificate
پیراهن مبل باتیست

پیراهن مبل باتیست

 گالری اکسسوری لوبن هوم certificate
 گالری اکسسوری لوبن هوم

گالری اکسسوری لوبن هوم

شرکت معماری" مینیاتور" certificate
شرکت معماری" مینیاتور"

شرکت معماری" مینیاتور"

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent