visibility 955 today 1398/11/12

هجدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات و چوب در تهران

تکنوپل

ارتباطات نمایشگاهی موثرترین عامل پایداری کسب و کار 

هدف از شرکت در نمایشگاه­، ارائه و فروش محصول تولیدی و هم­چنین آشنایی با تولیدکنندگان مواد اولیه در این زمینه و ایجاد گسترش روابط کاری است. برای اینکه یک تولید کننده بتواند موفق باشد و پیشرفت کند باید با بازار جهانی در ارتباط باشد و این حضور فعال در بازارهای جهانی چشم انداز سپاهان پلیمر (تکنوپل) است.
حمید عباسی متولد سال 1348 فارغ التحصیل دانشگاه شهید رجایی تهران، مدیر عامل شرکت سپاهان پلیمر (تکنوپل) از ابتدای شروع کاری خود می‌گوید. وی از سال 1362 بر اساس ایده‌های ذهنی خود و دوستانش علاوه بر تحصیل در هنرستان، کار را شروع کرد و در همان سال‌ها با ایجاد یک کارگاه کوچک در خانه، قالب‌هایی که تولید آن برای عد‌ه‌ای سخت و از نظرشان امکان ناپذیر بود را ساخت.

عباسی این موفقیت در دوران هنرستان را اولین قدم از پیشرفت دانست و برای تکمیل صحبتش بیان کردکه این موفقیت‌های کوچک، پله‌هایی برای انجام کارهای بزرگتر است و با تجربه گرفتن از شکست‌ها و توقف کوتاه در مسیر برای بررسی مسائل، گاهی با یک جهش بزرگ به سمت پیشرفت خواهیم رفت.

همانطور که در بالا به آن اشاره شد، شروع کار او از قالب­‌سازی بوده و بعد‌ها در سال 1374 یک کارگاه خانوادگی همراه با برادرش رسول عباسی و سپس با برادر دیگرش علی عباسی با توجه به هدف و علاقه‌ای که برای رسیدن به آن داشت، طراحی و ساخت ماشین آلات تکمیلی برای تولید لوله‌­های سبز و پلی اتیلن که تا قبل از آن در ایران نبوده را اجرایی کرد و در سال 1377 موفق به ایجاد فضایی با 8000 متر مربع برای ساخت ماشین آلات خطوط لوله‌های PP  و PE و تولید پروفیل‌های PVC ( نوار PVC و قرنیز آب بندی) شد.

تکنوپل

اما فعالیت­‌های حمید عباسی و دیگر برادرانشان در اینجا متوقف نشد، با توجه به اینکه ماموریت آنان تولید محصول با بهترین کیفیت و مطابق با نیاز روز بازار است، آن‌ها در سال 1384 با توان بیشتر شروع به تولید پروفیل­‌های pvc  کردند که تا قبل از آن در خارج از ایران تهیه می‌شد و سپس بعد از آن، در کمتر از 4 سال با روش تولید منحصر به فرد موفق به دستیابی تکنولوژی تولید نوار‌های pvc  و قرنیز‌های آب­بندی شدند که با بالاترین سطح از تطابق رنگ و طرح از لحاظ کیفیت است و این باعث شد سپاهان پلیمر (تکنوپل) جز برند‌های برتر در خاورمیانه شود. تکنوپل با تنوع بالا در طرح­‌ها و رنگ­‌های مختلف سعی دارد هر آنچه مشتری دربازار نیاز داشته باشد تامین کند.

برادران عباسی هرکدام با توجه به نیاز‌های متعددی که در شرکت حس می‌کردند وارد بحث آموزش ‌شدند و یادگیری را در هر زمینه شروع کردند و حالا هر کدام بخش‌های مختلفی را مدیریت می‌کنند.

حمید عباسی به علاقه‌­ی زیادی که به زمینه آموزش دارد اشاره کرد و افزود: به عنوان یک معلم به تربیت دانش آموزانی با مهارت بالا و مهار‌ت­های بازرگانی می‌پردازد.
عباسی مدیر عامل سپاهان پلیمر (تکنوپل) از تولید محصول با کیفیتی گفت که متخصصان کره آن را تایید کرده‌­اند. آن‌ها موفق به تولید محصول (hot stamp)  شده‌اند که به اندازه همان کیفیت بالای محصول کره و قیمت مناسب بازار چین است.

حمید عباسی با اشاره به تحریم‌ها و شرایط اقتصادی حاکم بر کشور افزود: یک مدیر باید بتواند در تمام شرایط، درست مدیریت کند و با به روز بودن، تصمیم‌­های درستی بگیرید، بنابراین ما تهدید­ها را به فرصت تبدیل کرده‌­ایم و با نمونه کارهای خود در نمایشگاه­‌ها شرکت کردیم و از موفقیت­‌های خود برای تولیدکنندگان و مشاوران خارجی گفتیم و آنها از موفقیت ما در این شرایط تعجب می‌کردند.

تکنو پل

به گفته‌ مدیر عامل سپاهان پلیمر (تکنوپل)، هدف از شرکت در نمایشگاه‌­ها ارائه و فروش محصولی که تولید شده و هم­چنین آشنایی با تولیدکنندگان مواد اولیه در این زمینه و ایجاد گسترش روابط کاری است. به خاطر اینکه یک تولید کننده بتواند موفق باشد و پیشرفت کند باید با بازارهای جهانی در ارتباط باشد و این حضور فعال در بازارهای جهانی چشم انداز سپاهان پلیمر (تکنوپل) است.

عباسی گفت: ما در ابتدا با در نظر گرفتن این که رقیبان ما بین­‌المللی هستند شروع کردیم و با شرکت در نمایشگاه­‌های خارجی و مقایسه رو به رشد خود با رقیبان و بعد با سرمایه‌­گذاری بر روی سپاهان پلیمر(تکنوپل) توانستیم وارد بازار بین المللی شده و حرفی برای گفتن در این بازار داشته باشیم. وی به خاطر بازخوردهای خیلی خوبی که در نمایشگاه دارد، احساس رضایت می‌­کند.

از تاریخ 13 الی 16 ام بهمن­ ماه، گروه تولیدی صنعتی سپاهان پلیمر(تکنوپل) در هجدهمین نمایشگاه بین‌­المللی یراق آلات، ماشین­‌آلات و چوب در محل دائمی نمایشگاه تهران، سالن A40-40 میزبان شما هستند.

گلنار
نویسنده: گلنار

کارشناسی معماری داخلی کارشناسی ارشد معماری داخلی دانشگاه سوره نویسنده وب سایت چیدانه مسئول بخش معماری مجله منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
هجدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات و چوب در تهران

هجدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات و چوب در تهران

1398/11/12 ادامه مطلب
نمایشگاه صنعت ساختمان، نوزدهمین دوره Iran Confair تهران

نمایشگاه صنعت ساختمان، نوزدهمین دوره Iran Confair تهران

راداستون؛ تولیدکننده انواع سنگ ساختمانی مرمریت از دهبید شایان

راداستون؛ تولیدکننده انواع سنگ ساختمانی مرمریت از دهبید شایان

1397/10/18 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
مبلمان آرافرم certificate
مبلمان آرافرم

مبلمان آرافرم

ترموود و روکش چوب آریانا روکش certificate
ترموود و روکش چوب آریانا روکش

ترموود و روکش چوب آریانا روکش

لوازم بهداشتی و ساختمانی زمانی certificate
لوازم بهداشتی و ساختمانی زمانی

لوازم بهداشتی و ساختمانی زمانی

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent