قفسه فلزی آشپزخانه، همه چی مرتبه!

داشتن آشپزخانه‌ای مرتب که هرچیزی در جای مشخص خودش قرار دارد برای هر خانه‌ای لازم و ضروری است. با اینکه اغلب آشپزخانه‌ها در خانه‌های ایرانی دارای کابینت هستند ولی گاهی نیاز به وجود قفسه و شلف در آشپزخانه حس می‌شود و وجود چند قفسه برای چیدن وسایل زیبایی آشپزخانه را چند برابر می‌کند. با توجه به اینکه آشپزخانه شما به چه سبکی طراحی شده است و اینکه شما به چه نوع چیدمانی علاقه‌مند هستید می‌توانید از قفسه‌ها و نظم‌دهنده‌هایی با فرم و جنس مختلف استفاده کنید. در این مطلب با گروه صنعتی الکومودو همراه هستیم تا راجع به قفسه فلزی آشپزخانه صحبت کنیم. با این مطلب از چیدانه همراه باشید.

 

blog post

قفسه فلزی

blog post

قفسه فلزی

انواع قفسه فلزی، از آشپزخانه تا کارگاه!

قفسه‌ها در همه‌ی فضاهایی که نیاز به جایی برای گذاشتن وسایل هست، دیده می‌شوند. با توجه به فضایی که قفسه در آن قرار می‌گیرد و وسایلی که قرار است روی آنها قرار داده شود انواع مختلفی دارند. قفسه فلزی یکی از وسایلی است که کاربردی بودن خود را در هر فضایی؛ از آشپزخانه، اتاق و انباری منزل گرفته تا کارگاه‌های بزرگ و کوچک، ثابت کرده است.

 

blog post

قفسه فلزی

قفسه فلزی آشپزخانه

قفسه فلزی آشپزخانه از انواع مختلف قفسه‌های بزرگ برای آشپزخانه‌های رستوران‌، هتل و.. تا قفسه های فلزی آشپزخانه‌های منازل را شامل می‌شوند. قفسه فلزی آشپزخانه همان چیزی است که می‌تواند دکوراسیون سیلور آشپزخانه شما را تکمیل کند. این قفسه‌ها انواع مختلفی دارند که می‌توانند به دیوار متصل شوند و یا با پایه‌های خود روی زمین گذاشته شوند.

 

blog post

قفسه فلزی

قفسه فلزی آشپزخانه، چه مزایایی داره؟

  • وجود قفسه‌های فلزی در بخش‌هایی از آشپزخانه به جای کابینت، باعث روشن و دلبازتر شدن آشپزخانه شما می‌شود. به خصوص اگر آشپزخانه کوچک باشد، کابینت‌ها جلوی ورود نور را می‌گیرند و فضا تاریک‌تر به نظر می‌رسد.
  • اگر برای همه‌ی وسایل و بخش‌های آشپزخانه از کابینت و قفسه‌های در دار استفاده کنید، آشپزخانه‌ای با دکوراسیون یکنواخت خواهید داشت. ولی با داشتن قفسه فلزی آشپزخانه می‌توانید فضایی برای گذاشتن وسایل دکوری آشپزخانه داشته باشید.
  • قفسه فلزی آشپزخانه می‌تواند جایی برای وسایل پرمصرف باشند. وجود یک قفسه در دسترس آشپز می‌تواند کار را برای پختن غذا راحت کند.
  • تمیز کردن قفسه فلزی آشپزخانه کار راحتی است، سطوح فلزی به راحتی با دستمال نم‌دار، تمیز می‌شوند. اگر قفسه به صورت شبکه‌ای و توری باشد گردوخاک کمتری روی آن می‌نشیند.

 

blog post

قفسه بندی و نظم دهی

دکوراسیون مدرن با قفسه فلزی آشپزخانه

یکی از عناصری که در دکوراسیون مدرن منازل به کار می‌رود، متریال فلز است. اگر دکوراسیون آشپزخانه‌تان را به شکل مدرن طراحی کرده‌اید قفسه فلزی آشپزخانه می‌تواند وسیله‌ای مناسب برای شما باشد. همچنین آشپزخانه‌هایی که اغلب وسایل آنها فلزی هستند و یا آشپزخانه شما تم رنگی نقره‌ای و رنگ‌های خنثی دارد، قفسه فلزی آشپزخانه می‌تواند زیبایی آن را بیشتر کند.

 

blog post

قفسه بندی و نظم دهی

قفسه فلزی آشپزخانه و دکوراسیونی به سبک صنعتی!

دکوراسیون سبک صنعتی، یکی از سبک های مدرن است که طرفدارای خاص خودش را دارد. در این سبک از دکوراسیون، عنصر فلز نقش مهمی دارد و به نوعی یادآور فضاهای صنعتی است. قفسه فلزی آشپزخانه می‌تواند در کنار یخچال سیلور، صندلی‌های فلزی و یا چراغ‌های آویز فلزی با رنگ‌های خنثی، دکوراسیون صنعتی آشپزخانه را جذابتر کند.

 

blog post

طبقه بندی در دکوراسیون داخلی، آشپزخانه ها و ادارات

blog post

قفسه بندی بدون پیچ و مهره

قفسه فلزی آشپزخانه، ویترینی برای ظرف‌های زیبا

اگر تصمیم دارید در آشپزخانه جایی برای گذاشتن ظروف زیبا و یادگاری در نظر بگیرید و یا وسایل دکوری را در آشپزخانه قرار دهید، می‌توانید در قسمتی از دیوار که خالی است، قفسه فلزی را تعبیه کنید و لوازمی که دوست دارید ببینید و یا ظروف زیبای خود را روی آن قرار دهید.

 

blog post

قفسه بندی بدون پیچ و مهره

blog post

انواع نظم دهنده ها

با قفسه فلزی آشپزخانه، جای همه وسایل مشخصه!

به جز قرار دادن ظروف دم دستی، قفسه فلزی آشپزخانه می‌تواند جایی برای گذاشتن ظروف حبوبات، ادویه و یا غذاهای خشک هم باشند، در این صورت همه افراد خانواده به راحتی جای مواد غذایی و وسایل را یاد می‌گیرند و نیازی نیست همه‌ی کابینت‌ها را باز و بسته کنند!

 

blog post

انواع نظم دهنده ها

blog post

انواع نظم دهنده ها

قفسه فلزی آشپزخانه، راه‌حلی برای آشپزخانه بدون کابینت

قفسه‌های آشپزخانه، به عنوان نظم‌دهنده‌هایی ضروری هستند که بدون آنها، آشپزخانه‌ای به هم ریخته و آشفته خواهید داشت. در قدم اول، کابینت‌ها این نقش را در خانه‌های ایرانی دارند. ولی اگر سلیقه‌ی شما طور دیگری باشد و بخواهید متفاوت عمل کنید، قفسه‌های فلزی آشپزخانه به کمک شما می‌آیند.

 

blog post

قفسه فلزی

blog post

قفسه فلزی

قفسه فلزی آشپزخانه، کجا قرار بگیره؟

برای قرار دادن قفسه در آشپزخانه چندین راه‌حل و ایده وجود دارد.

  • اگر فضای کافی در آشپزخانه دارید، می‌توانید از انواع قفسه فلزی ایستاده و روی زمینی استفاده کنید و برای گذاشتن انواع وسایل آن را به کار ببرید.
  • قفسه فلزی دیواری می‌‌تواند برای آشپزخانه‌های کوچک بسیار کاربردی باشد.
  • اگر گوشه‌ی دیوار آشپزخانه خالی است، به راحتی با یک قفسه‌ی سه کنج فلزی و گذاشتن وسایل بر روی آن می‌توانید نهایت استفاده از فضا را داشته باشید.
  • گاهی وجود یک کتابخانه کوچک در آشپزخانه که بتوانید کتاب‌های آشپزی‌تان را در آن قرار دهید می‌تواند فضای جذابی را به وجود بیاورد. فقط باید مراقب باشید آن را در جایی قرار دهید که در معرض ریخته شدن آب و گرمای زیاد نباشند!
  • افرادی که علاقه‌مند به داشتن یک عطاری کوچک در آشپزخانه شان هستند، با استفاده از یک قفسه فلزی جمع و جور دیگر نگران جای مناسب برای دم‌نوش‌ها و گیاهان دارویی خود نباشند. می‌توانید همه‌ی ظرف‌های مواد مختلف را در کنار هم و در قفسه فلزی قرار دهید.
  • بالای سینک ظرفشویی می‌تواند فضایی مناسب برای قرار گرفتن یک قفسه فلزی دیواری باشد تا ظروفی که شسته می‌شود را به طور موقت در آن قرار دهید.

 

blog post

قفسه بندی بدون پیچ و مهره

blog post

انواع نظم دهنده ها

قفسه فلزی آشپزخانه، بدون پیچ و مهره

یکی از ویژگی‌های مثبت قفسه‌های فلزی آشپزخانه الکومودو سرهم بندی راحت و ایستایی آنهاست. این نوع قفسه‌ها با داشتن ویژگی‌هایی مانند: تحمل وزن بالا در هر طبقه، نصب آسان و بدون پیچ و مهره، ظاهر زیبا، ابعاد استاندارد، دارای پوشش کروم یا رنگ الکترواستاتیک آنها را به وسیله‌ای پرکاربرد و پر طرفدار تبدیل کرده است.

 

blog post

قفسه فلزی

blog post

انواع نظم دهنده ها

حرف آخر:

در این مطلب با گروه صنعتی الکومودو همراه بودیم و در رابطه با قفسه فلزی آشپزخانه و کاربردهای فراوان آن صحبت کردیم، شما هم می‌توانید در آشپزخانه یا هر قسمت دیگر از خانه خود از این قفسه های پرکاربرد استفاده کنید. برای دیدن نمونه‌های بیشتری از قفسه‌های فلزی به پروفایل گروه صنعتی الکومودو سر بزنید و با کارشناسان آنها در تماس باشید.

 

مطالب پیشنهادی:

سمیه زارعی
نویسنده: سمیه زارعی

عضو تحریریه وب سایت چیدانه مهندس فضای سبز و طراح محیط و منظر

more_horiz
مطالب پیشنهادی
قفسه بندی داخل کابینت آشپزخانه، از ریخت و پاش خلاص شو!

قفسه بندی داخل کابینت آشپزخانه، از ریخت و پاش خلاص شو!

انواع قفسه فلزی؛ برای چه فضایی لازم دارید؟

انواع قفسه فلزی؛ برای چه فضایی لازم دارید؟

7 قفسه و کتابخانه مدرن، برترین ها در ویترین کالای چیدانه!

7 قفسه و کتابخانه مدرن، برترین ها در ویترین کالای چیدانه!

1399/12/27 ادامه مطلب
کسب و کارها پیشنهادی
مبلمان مدرن و سازه های فلزی متال تهران certificate
مبلمان مدرن و سازه های فلزی متال تهران

مبلمان مدرن و سازه های فلزی متال تهران

بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی هیرادانا certificate
بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی هیرادانا

بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی هیرادانا

لوازم بهداشتی و ساختمانی زمانی certificate
لوازم بهداشتی و ساختمانی زمانی

لوازم بهداشتی و ساختمانی زمانی

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent