visibility 414 today 1400/3/22

گروه دکوراسیون داخلی منزل، چطوری باید انتخاب‌شان کنیم؟

بهترین گروه دکوراسیون داخلی منزل در تهران را چطوری انتخاب کنیم؟ این روزها در اینستاگرام، کلی طراح و معمار داخلی، می‌بینید. برای یک فرد عادی انتخاب معمار باتجربه چندان کار ساده‌ای نیست. به این بهانه در چیدانه از گروه آرامو دیزاین، خواستیم در خصوص انتخاب دیزاینر باتجربه ما را راهنمایی کنند؛ لطفا تا پایان این راهنما با ما باشید. 

blog post

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

گروه دکوراسیون داخلی منزل، ماهرها چه ویژگی‌هایی دارند؟

هنگام انتخاب یک گروه معمار و طراح دکوراسیون داخلی منزل باید به چه نکاتی توجه کرد؟ آیا هر کس در اینستاگرام مرتب دیده می‌شود؛ طراح خوبی است؟ معماری که دستمزد بالا بگیرد خوب است یا ویژگی‌های دیگری برای طراحی منزل مهم  هستند؟

blog post

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

شناخت گروه دکوراسیون داخلی منزل با تجربه

شرکت‌های طراحی داخلی منزل معمولا اگر پروژه زیاد، داشته باشند؛ تجربه زیادی دارند. این افراد انواع سبک‌ها و متراژهای پروژه را طراحی کرده‌اند و با هر فضایی آشنا هستند. بنابراین می‌توانند ذهنیت کارفرما را به واقعیت تبدیل کنند.

blog post

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

دیگر موارد مهم در انتخاب گروه دکوراسیون داخلی منزل

  • تحصیلات مرتبط در غیر این صورت سابقه کار بالا
  • توجه به جدیدترین متدهای طراحی
  • کاربری نرم‌افزارهای پیشرفته دیزاین
  • شناخت رنگ‌ها و مدل‌ها
  • شناخت متریال روز بازار
  • ارتباط موثر با تامین کنندگان
  • ارتباط موثر با اکیپ‌های ساختمانی

طراحی منزل خود را به گروه دکوراسیون داخلی ای بسپارید

 به این می‌توانید مستقیما با مدیر طراحی ارتباط بگیرید.
بسیاری از گروه ها و شرکت‌های دکوراسیون، صرفا با استخدام یک طراح تازه کار، تلاش می کنند طرحی غیرحرفه‌ای که هیچگونه پایه ی علمی ندارد را برای کارفرما پرزنت کنند.

blog post

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

بازاریابی و برون‌سپاری: به علاوه با ترفندهای بازاریابی و مذاکره تایید کارفرما را می‌گیرند. فاجعه آمیزتر اینکه بعضی از این گروه‌های معماری یکی از اساسی ترین ارکان کار یعنی طراحی را برون سپاری کرده و درواقع نیازها و صحبت های شما را جهت طراحی به شخص دیگری بیرون از مجموعه انتقال می دهند که این انتقال می تواند منجر به برداشت اشتباه و عدم دریافت نیازهای اصلی شما گردد و در نهایت طرحی غیر حرفه ای نتیجه دهد.

راه شناخت گروه دکوراسیوان داخلی منزل
یکی از مهمترین راهکارها برای شناخت یک گروه موفق دکوراسیون داخلی منزل بدون شک شناخت طراح گروه معماری است و ارتباط گرفتن با شخص طراح به گونه ای که در 3 مرحله، نشست اولیه ( ثبت نیازها) ارائه پیش طرح و تحویل طرح در کنارتان باشد. 
 

blog post

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

یک گروه دکوراسیون داخلی منزل چطور ذهن کارفرما را می‌خواند؟

مهندسان شرکت‌های بنام طراحی داخلی منزل مانند آرامو دیزاین، با پرس و جو تحقیق درباره ایده‌های کارفرما، حدود شکلی که مد نظر او است را متوجه می‌شوند. برای هر قسمت متریال و نمونه طراحی‌های گوناگون به او نشان می‌دهند. در نهایت هم به کمک نرم افزارهای سه بعدی طرح مد نظر او را شبیه‌سازی می‌کنند. به این ترتیب کارفرما، ذهنیت مبهم و براساس سلیقه‌ای که داشته را به طور واضح می‌بیند. سپس تغییرات لازم را به معمار داخلی می‌دهد. در نهایت، گروه طراحی داخلی منزل، طرح نهایی را به کارفرما ارائه می‌دهند و مرحله اجرا شروع می‌شود.

blog post

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

اجرای پروژه توسط گروه دکوراسیون داخلی منزل 

براساس قرارداری که بین کارفرما و گروه دکوراسیون داخلی منزل منعقد می‌شود؛ تمامی وظایف طراح داخلی و موعدهای پرداخت کارفرما ذکر می‌شود. هنگامی که می‌خواهید برای عقد قرارداد اقدام کنید؛ به گروه‌های طراحی داخلی و معمارانی مراجعه کنید که در پروژه‌های قبلی خوش قول بوده و توانسته‌اند به تعهدات خود، به موقع و باکیفیت عمل کنند.

blog post

طراحی دکوراسیون داخلی منزل مسکونی در تهران

شناخت ایمنی و کیفیت کار اوستاهای ساختمان

مزیت استخدام یک گروه طراحی داخلی و دکوراسیون منزل، نظارت کیفی به کار اوستاهای پروژه است. مثلا برخی نقاشان یا بناها، کار را به موقع تمام می‌کنند اما شما نمی‌توانید از کیفیت کار آنها باخبر شوید؛ بعد از مدتی که پروژه را تحویل گرفتید متوجه کیفیت بد کار آنها می‌شوید. 

blog post

طراحی دکوراسیون داخلی منزل مسکونی در تهران

انتخاب بهترین متریال و فرنیچر

بسیاری از ما وقتی به بازار متریال ساختمانی یا انواع مبلمان و اکسسوری می‌رویم؛ کلی ایده در ذهنمان شکل می‌گیرد؛ خرید را که انجام دادیم و به منزل آوردیم؛ بعد از نصب یا چیدمان تازه متوجه می‌شویم چه انتخاب اشتباهی انجام داده‌ایم. این تجربه تلخ را تقریبا تمام ما داشته‌ایم. حال چطور باید جلوی این اشتباه را گرفت؟ اینجاست که نقش گروه طراحی داخلی منزل و دیزاینرهای دکوراسیون داخلی مشخص می‌شود. آنها می‌دانند کدام متریال برای کجای منزل مشکونی مناسب‌تر است؟ هر المان، چه تاثیری بر نمای کلی منزل می‌گذارد. به همین علت است که همیشه دکوراسیون یک هتل یا منزل دیزاین شده، با نتیجه تغییر دکوراسیون به دست صاحب خانه، فرق دارد.

در پایان

برای بازسازی یا تغییر اساسی دادن در خانه خود به دنبال یک گروه دکوراسیون داخلی باتجربه هستید و تا چیدانه آمدید؛ ما به شما مهندسان باتجربه آرامو دیزاین را معرفی می‌کنیم. سری به آلبوم پروژه‌های قبلی آنها بزنید تا باکیفیت کار آنها بیشتر آشنا شوید. راه ارتباط دایرکت اینستاگرام آرامو دیزاین را هم حتما امتحان کنید.

مطالب پیشنهادی:

پروژه طراحی دکوراسیون داخلی منزل را به چه کسی می‌سپاریم؟

پلان چیست و چرا ترسیم می‌شود؟

اصول طراحی و دیزاین هتل چیست؟

یاسمین ثریا
نویسنده: یاسمین ثریا

نویسنده چیدانه-ژورنالیست(نویسنده آزاد)-کارشناس ارشد صنایع غذایی(فعالیت آزاد)-هنرجوی طراحی داخلی و دکوراسیون

more_horiz
مطالب پیشنهادی
کاغذ دیواری طرح دار، بهترین کاربرد آن در خانه کجاست؟

کاغذ دیواری طرح دار، بهترین کاربرد آن در خانه کجاست؟

گروه دکوراسیون داخلی منزل، چطوری باید انتخاب‌شان کنیم؟

گروه دکوراسیون داخلی منزل، چطوری باید انتخاب‌شان کنیم؟

فرش قابل شست و شو، کی باورش میشه؟

فرش قابل شست و شو، کی باورش میشه؟

کسب و کارها پیشنهادی
طراح داخلی و طراح مبلمان آزیتا علیزاده certificate
طراح داخلی و طراح مبلمان آزیتا علیزاده

طراح داخلی و طراح مبلمان آزیتا علیزاده

کاشی دست ساز کارگاه هستی certificate
کاشی دست ساز کارگاه هستی

کاشی دست ساز کارگاه هستی

لوازم بهداشتی و ساختمانی زمانی certificate
لوازم بهداشتی و ساختمانی زمانی

لوازم بهداشتی و ساختمانی زمانی

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent