visibility 656 today 1400/8/3

مبلمان آرافرم، محصولات جدید و خاص

خرید مبلمان منزل یکی از مهم ترین تصمیماتی است که در چیدمان و دکوراسیون نشیمن منزل صورت می‌گیرد. این که چه نوع مبلمانی را بر اساس سبک و نوع دکوراسیونی که مد نظر داریم انتخاب کنیم، خیلی بیشتر از چیزی که به نظر می‌رسد اهمیت دارد، چرا که به نوعی می‌توان گفت مبلمان برای فضاهایی مثل دکوراسیون نشیمن و یا پذیرایی مهم‌ترین نقش را ایفا می‌کنند. به همین دلیل نیز برای انتخاب مبلمان منزل باید نهایت دقت را به کار گرفت. در ادامه با مبلمان مجموعه آرافرم همراه شما هستیم و ویدیویی از مبلمان و لوازم دکوری این مجموعه تهیه کرده‌ایم تا با محصولاتی زیبا و راحت آشنا شوید.

مطالب مرتبط: مبلمان نیم ست راحتی، با 5 ترکیب رنگ جذاب

blog post

انواع مبلمان خانگی با طراحی روز

انتخاب مبلمان راحتی آرافرم

اتاق نشیمن شما بدون شک یکی از مهم‌ترین، فضاهای خانه شما است. اولین جایی که مهمانان وارد خانه می‌شوند و با آن مواجه می‌شوند و یا احتمالاً جایی که شما و خانواده‌تان بیشتر وقت خود را با هم می‌گذرانید. به این دلایل، بسیار مهم است که مهر خود را بر روی این فضای زندگی بگذارید. شما می‌خواهید اتاق نشیمن شما منعکس کننده شما و شخصیت شما باشد. بنابراین، توصیه می‌شود فضا را برای دستیابی به ظاهر و احساسی که برای شما مهم است برنامه ریزی کنید. اتاق نشیمن شما باید محل راحتی باشد، جایی که می‌توانید از پذیرایی از مهمانان خود لذت ببرید. به گفته کارشناسان آرافرم انتخاب مبلمان شما از نظر آرامش، پذیرایی از مهمانان و جذابیت بصری آن بسیار مهم است. هنگام انتخاب مبلمان، مهم است که عواملی مانند کیفیت، اندازه و جذابیت زیبایی را در نظر بگیرید. همچنین باید در نظر بگیرید که آیا می‌خواهید موضوعی برای فضای خود داشته باشید و یا می‌خواهید یک اتاق نشیمن رسمی یا غیر رسمی داشته باشید.

مطالب مرتبط: مبلمان راحتی و مدرن، در دکوراسیون خانه به سبکی متفاوت فکر کن!

blog post

انواع مبلمان خانگی با طراحی روز

blog post

انواع مبلمان خانگی با طراحی روز

مبلمان آرافرم، از نظر راحتی و زیبایی کیفیت بالایی را به فضای شما می‌بخشد و جلوه دکوراسیون را تغییر می‌دهد تا آن‌طور که دوست دارید آن را ببینید. برای انتخاب رنگ‌ها، با توجه به سلیقه و سبک دکوراسیون‌تان می‌توانید چند مورد را درنظر بگیرید و در کنار هم مقایسه کنید تا در نهایت انتخاب درستی داشته باشید.

مطالب مرتبط: مبل راحتی ارزان، همون چیزی که دنبالش هستی!

blog post

انواع مبلمان خانگی با طراحی روز

چیدمان مبل آرافرم با اکسسوری

در چیدمان منزل، عوامل زیادی روی زیبایی و کارایی فضا تاثیرگذار هستند. از جمله اکسسوری‌ها و لوازم دکوری که به نوعی تکمیل کننده دکوراسیون هستند. این وسایل جانبی، به خانه جلوه‌ای خاص القا می‌کنند که اگر نباشند مانند آن است که چیزی در خانه کم است. آرافرم، در کنار مبلمان پیشنهادهای ویژه‌ای برای چیدمان می‌دهد. از لوازم و اکسسوری‌های آرافرم می‌توانید روی میز جلومبلی برای تزئین پذیرایی و یا دکوری استفاده کنید. 

برای دیدن نمونه کارهای بیش‌تر، از پروفایل مبلمان آرافرم در چیدانه دیدن کنید.

مطالب پیشنهادی:

 

 

 

 

 

ساناز بهبودی*
نویسنده: ساناز بهبودی*

نویسنده و کارشناس تولید محتوا در تیم تحریریه چیدانه، فارغ التحصیل کارشناسی معماری از دانشکده معماری و شهرسازی سوره و دانشجوی ارشد طراحی شهری، علاقه‌مند به فعالیت در حیطه طراحی معماری و طراحی داخلی آشنا به امور کامپیوتری و نرم افزارهای معماری مسلط به زبان انگلیسی

more_horiz
مطالب پیشنهادی
مبلمان آرافرم، محصولات جدید و خاص

مبلمان آرافرم، محصولات جدید و خاص

17 مزیت مبل پایه استیل | فرق مبلمان پایه استیل با چوبی چیست؟

17 مزیت مبل پایه استیل | فرق مبلمان پایه استیل با چوبی چیست؟

مبل راحتی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

مبل راحتی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

کسب و کارها پیشنهادی
گره و مبلمان آل یاسین certificate
گره و مبلمان آل یاسین

گره و مبلمان آل یاسین

مبلمان نوآ certificate
مبلمان نوآ

مبلمان نوآ

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent