visibility 203 today 1401/8/20

طراحی فروشگاه برندی معروف در میلان به سبک کلاسیک

در طراحی داخلی فروشگاه های مد لباس، انتخاب سبک مناسب طراحی ویترین و فضای داخلی، معرف سبک و برند فروشگاه می‌باشد. به همین منظور آشنایی با سبک‌های مختلف در انتخاب برای طراحی فروشگاه‌ها کمک شایانی می‌کند. در این زمینه به معرفی فروشگاهی از برند مد و لباس آقایان که متناسب با سبک برند طراحی شده پرداخته شده است که بیانگر ویژگی‌های سبک کلاسیک می‌باشد.

معروف‌ترین فروشگاه لباس ایتالیا

طراحی فروشگاه لباس

پرچمدار فروشگاه مد لباس میلان، در حال حاضر نمونه ای از بزرگترین متراژ فروشگاه جهان (700 متر مربع در سه طبقه آن) را دارد. این فروشگاه در یک ساختمان چهار طبقه در چند قدمی Via Montenapoleone، در منطقه معروف مد میلانی واقع شده است.

طراحی فروشگاه لباس مردانه

این ساختمان که قبلاً مقر تاریخی خیاطی و دفاتر بریونی بود، تحت بازسازی اساسی قرار گرفته است.

طراحی فروشگاه لباس مردانه در میلان

طراحی فروشگاه لباس مردانه

توزیع حوزه‌های مختلف محصول در این فضا بیانگر تقسیم بندی کلاسیک است که توسط پارک آسوشیتی با همکاری مدیر هنری مزون برای استفاده حداکثری از محصولات برند طراحی شده است و مطابق با تمایل مشتری برای پذیرایی از مشتری به شکلی زیبا است. خطی که در آن متریال؛ طعم کلاسیک برندی را که در شهر رم، قلب کلاسیک اروپا متولد شده است، تقویت می‌کند.

طراحی فروشگاه لباس مردانه کلاسیک

طراحی طبقه همکف

نمای بیرونی فروشگاه مردانه

فضای طبقه همکف مطابق با حیاط ساختمان طراحی شده است: فضایی مخفی و غافلگیر کننده مانند سنت معماری میلانی. ویترین محصولات آویزان شده در ارتفاعات مختلف رو به حیاط است. با وجود بهره گیری از نور طبیعی، برای لوکس تر شدن جلوه فروشگاه و همچنین با توجه به استفاده از رنگ های لوکس و اشرافی و متناسب با سبک کلاسیک و محصولات فروشگاه که شامل کت و شلوار و محصولات چرمی نیز می باشد، از نور پردازی در طراحی داخلی به شکلی مطلوب استفاده شده است.

طزاحی درب ورودی فروشگاه

کل فروشگاه، برخلاف آنچه معمولاً در فروشگاه های مد اتفاق می افتد، از این رابطه با حیاط و تعامل آن با نور خورشید رونق می گیرد. اتاق‌ ها همگی پنجره‌دار هستند تا فضای یک خیاطی لوکس، پر از نور طبیعی و چشم‌انداز خیابان‌ های شهر را بازسازی کنند.

در طبقه همکف اتاق هایی وجود دارد که به لوازم جانبی و کالاهای چرمی و همچنین اوقات فراغت اختصاص داده شده است. اهمیت ویژه ای به طراحی راه پله داده شد: یک عنصر معماری واقعی که مشخصه این فروشگاه است.

طزاحی راه پله فروشگاه

در طبقه اول اتاق هایی وجود دارد که به کفش، اوقات فراغت و لباس رسمی اختصاص داده شده است. در این طبقه، یک خیاطی بزرگ به عنوان پشتوانه ای ضروری برای فعالیت های مغازه عمل می کند، طبقه دوم به جای آن به تیلورمد و فضای خصوصی اتاق VIP اختصاص دارد. در اتاق VIP، مفهوم ظرافت و انحصار که مشخصه این برند است، به لطف وجود فضای استراحتی که با مبلمان و تجهیزاتی با هدف Made to Measure راه اندازی شده است، تاکید می شود. 

طراحی فروشگاه مردانه

یک کمد لباس بزرگ باز می شود تا تمام تزئینات و پارچه هایی را که می توان برای سفارشی کردن لباس استفاده کرد، نشان می دهد. سقف چوبی با مجموعه ای از لامپ های شیشه ای آجدار سفارشی غنی شده است. این فضا با پرداخت هایی که، هرچند در تداوم منطقه مغازه، بر مهارت ساخت کار تأکید می کند، منحصر به فرد تر می شود.

منبع: خط معمار

ساناز بهبودی*
نویسنده: ساناز بهبودی*

نویسنده و کارشناس تولید محتوا در تیم تحریریه چیدانه، فارغ التحصیل کارشناسی معماری از دانشکده معماری و شهرسازی سوره و دانشجوی ارشد طراحی شهری، علاقه‌مند به فعالیت در حیطه طراحی معماری و طراحی داخلی آشنا به امور کامپیوتری و نرم افزارهای معماری مسلط به زبان انگلیسی

more_horiz
مطالب پیشنهادی
لوازم دکوری لوکس، 9 برندی که کل دنیا قبول دارند!

لوازم دکوری لوکس، 9 برندی که کل دنیا قبول دارند!

مبلمان کلاسیک ایتالیایی | 8 کاربرد مبل ایتالیایی در دکوراسیون

مبلمان کلاسیک ایتالیایی | 8 کاربرد مبل ایتالیایی در دکوراسیون

طراحی فروشگاه برندی معروف در میلان به سبک کلاسیک

طراحی فروشگاه برندی معروف در میلان به سبک کلاسیک

کسب و کارها پیشنهادی
صنایع چوبی فاطمی certificate
صنایع چوبی فاطمی

صنایع چوبی فاطمی

ساخت ویلا و محوطه سازی شرکت بارش سبز certificate
ساخت ویلا و محوطه سازی شرکت بارش سبز

ساخت ویلا و محوطه سازی شرکت بارش سبز

پرده کلاسیک certificate
پرده کلاسیک

پرده کلاسیک

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent