Chidaneh.com placeholder image

9 روش ایده‌آل برای چیدمان خانه به رنگ سبز

به قلم: علیرضا باقرپور

طبق ترندهای امسال پینترست، همه جا سبز است! در حالی که چیدمان گل همیشه دوست‌داشتنی است، افزودن سبزی واقعی یا مصنوعی راهی تازه و خیره‌کننده برای وارد کردن فضای بیرون، بدون توجه به فصل است. از اکالیپتوس خوشمزه گرفته تا پیچک پیچ در پیچ، تاک ها، برگ ها و درختچه های بی شماری برای انتخاب و حتی راه های بیشتری برای تزئین خانه خود با آنها وجود دارد. برخی از راه های مورد علاقه ما برای پر کردن خانه شما با رنگ سبز در هر اتاق را بررسی کنید.

نوژا دیزاین

سبد جشن

اگر به دنبال تغییری جدید در کدو تنبل های پاییزی هستید، این ظاهر سبز با سبد کدو تنبل، راهی شیک برای جشن گرفتن فصل است. هر گیاه سبزی برای این ظاهر مناسب است، اما ما این مدل را دوست داریم که رنگ روشنی را به قطعه اضافه می‌کند. یک سبد کامل را پر کنید و با  استفاده از کدو تنبل سفید و کمی سبزه، خلاقیت را در سرتاسر خانه خود بپاشید.

کاغذدیواری آیدی

تنظیم محل نخل

این سبک مکان یابی، یک راه خلاقانه و سرگرم کننده برای استفاده از این گیاه مرسوم در خانه شما است. تقریباً هر برگ نخل بزرگی این کار را انجام می دهد، و در حالی که می توانید نسخه های مصنوعی عالی را در آنجا پیدا کنید، توصیه می‌کنیم برای دستیابی به اهداف نهایی جزیره گرمسیری برای مهمانی شام بعدی خود به گلفروشی بروید تا چند قطعه واقعی داشته باشید.

قاب تخت خود را بپوشید

با این گلدسته ساده سرخس و پیچک، فضای سبز را در اتاق خواب امتحان کنید. شما می توانید یک چیدمان مصنوعی را در هر فروشگاه صنایع دستی انتخاب کنید، فقط مطمئن شوید که چند نسخه مختلف را برای ظاهر واقعی‌تر ترکیب کنید. این گلدسته چه از طریق قاب تخت بافته شود و چه به عنوان رومیزی قرار گیرد، مدرن و زیباست.

سبزه شناور

اگر کمی بیشتر از شمع‌های ستونی ماجراجویی می‌کنید، این شمعدان شناور ساده را از A Refinaria امتحان کنید که مهمانان شما آن را دوست خواهند داشت. برگ‌های رزماری، سرخس یا ماگنولیا همگی انتخاب‌های عالی برای این ظاهر هستند. فقط آب و بطری‌های شیشه‌ای تمیز را اضافه کنید.

فضای سبز در اتاق‌خواب

با یک تاج گل روشن و مطبوع، مانند این به استقبال سبزی بروید. اکالیپتوس تازه یا سرخس جنگلی انتخاب‌های عالی برای این تاج گل آویزان ساده هستند که می توانید در یک بعد از ظهر کنار هم قرار دهید.

گیاهان هوایی با نگهداری کم

مس در سال گذشته یک انتخاب مد روز برای دکوراسیون بوده است، پس چرا گیاهان هوایی دوست‌داشتنی مانند گیاهانی که در اینجا نشان داده شده را اضافه نکنید تا واقعاً این سبک را به خانه خود بیاورید؟ گیاهان بادی، مانند ساکولنت‌ها، بسیار آسان هستند و می‌توانند هر فضایی را روشن کنند. فقط چند لوله پی وی سی مسی و مقداری چوب رنگ شده می تواند این ظاهر را برای هر اتاق در خانه شما بازسازی کند.

گیاهان را با مکرومه جفت کنید

سعی کنید چند شاخه اکالیپتوس را در یک آویز دیواری قرار دهید. این ظاهر الهام‌گرفته از هیپی برای هر اتاقی در خانه شما عالی است. شما حتی می‌توانید به راحتی یک دیوار آویزان نخی را بدون هیچ گونه تجربه گره‌زنی یا بافندگی انجام دهید.

یک فانوس را پر کنید

احتمالاً چند فانوس قدیمی در اطراف خانه‌تان آویزان است (اگر ندارید، در بازارهای کوچک یا فروشگاه‌های صنایع دستی بسیار ارزان هستند). با قرار دادن فضای سبز به جای شمع، آنها را تغییر دهید. این چیدمان فانوس پر از سرخس برای یک میز قهوه دنج یا یک میز شام عالی است.

آینه

این یک DIY کاملاً ساده، اما کاملاً خیره کننده از پاییز است. به سادگی چند شاخه اکالیپتوس را به هر آینه آویزان بچسبانید تا یک صفحه تاج گل دوست‌داشتنی داشته باشد که هر روز صبح به شما الهام می‌بخشد.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه