Chidaneh.com placeholder image

دیزاین لوکس و گران‌قیمت خانه بهرام رادان و همسرش

به قلم: تحریریه چیدانه

همسر بلاگر بهرام رادان به نام مینا مختاری مدتی قبل در اینستاگرامش عکسی از فضای خانه‌شان منتشر کرد که نشان‌دهنده سلیقه و البته انتخاب خوب این زوج در خرید وسایل منزل است.

نوژا دیزاین

استفاده از میز کنسول به همراه یک آینه دایره شکل چوبی، فضایی نسبتا مینیمال و در عین حال، زیبایی را شکل داده که منجر به ایجاد فضایی گرم در خانه شده. عنصر چوب، همیشه تاثیرگذاری خود را در فضای خانه به دنبال خواهد داشت. در کنار این هم استفاده از ترکیب دو المان فلز و چوب در کنار هم به ایجاد سبک صنعتی در دکوراسیون منزل کمک کرده است. 

سرویس خواب بالسا

پیش از این در مطلبی با عنوان «دکوراسیون صنعتی، سبکی ارزان اما بسیار شیک!» در رابطه با این نوع از سبک دکوراسیون برایتان نوشته‌ایم که به طور کلی باید بگوییم که در سبک صنعتی وسایل کمی وجود دارد و از مصارف غیر ضروری نیز خبری نیست. در این اثاثیه خطوط قوی و مشخصی وجود دارد و نشانی از زرق و برق هم در آنها دیده نمی ‌شود. شما می توانید در سبک صنعتی منزل خود، وسایل جدید را با وسایل قدیمی ترکیب کنید. سمساری‌ ها، بازارهای دست دوم و حراج ‌های خانگی را بگردید و از بررسی اثاثیه انداخته شده کنار پیاده ‌رو خجالت نکشید.

یکی از نکات اصلی در این سبک استفاده دوباره و متفاوت تری از وسایل قدیمی است، این یعنی در سبک صنعتی، جعبه ‌های چوبی تبدیل به میز می‌ شوند، کمدهای فلزی قدیمی برای انبارکردن مورد استفاده قرار می‌ گیرند و نردبان‌ های کهنه نیز نقش قفسه را پیدا می ‌کنند.

در واقع باید بگوییم که سبک صنعتی مرز میان زباله و گنج را محو کرده و در میان روزمره ترین وسایل نیز کاربرد و زیبایی لازم را به نمایش می گذارد. در این سبک شما با وسایلی رو به رو می شوید که فرم‌ های جالب و خطوط قوی دارند، از میزهای ماشین ‌تحریر گرفته تا پیچ و مهره‌ های بزرگ، همه و همه می ‌توانند بر قدرتی که مشخصه این سبک است اضافه کنند. اگر کمی کهنه باشند هم که چه بهتر.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه