Chidaneh.com placeholder image

10 ترکیب رنگ جذاب برای جهیزیه خانه عروس

به قلم: تحریریه چیدانه

ترفندهای دکوراسیون: خانه نوعروسان یکی از فضاهایی است که می توان در آن طراوت و شادابی را حس کرد. چرا که معمولا در طراحی دکوراسیون داخلی خانه نوعروسان از رنگ های خاص و ملایم استفاده می شود. اما از آن جایی که خانه نوعروسان معمولا متراژ کمی دارند، هم نحوه چیدمان خانه بسیار مهم است هم ترکیب رنگ های مورد استفاده. چیدانه در مطلب پیشنهادی متفاوت برای خانه کوچک و نقلی نحوه چیدمان و استفاده از مبلمان ها را در خانه های کوچک برای شما گردآوری کرد، اما در این مطلب می خواهیم به رنگ هایی که مناسب خانه نوعروسان است بپردازیم، با این مطلب جذاب از چیدانه همراه باشید.

مبلمان اداری ارگو

استفاده از ترکیب رنگی کرم، قهوه ای و صورتی ملایم در طراحی دکوراسیون داخلی خانه نوعروس ها 

وقتی صحبت از طراحی دکوراسیون داخلی فضاهای داخلی می شود، این ترکیب رنگی اولین گزینه ای است که به ذهن می رسد. گرچه ترکیب این رنگ ها با هم فضایی رومانتیک و زیبا را پدید می آورد اما بهتر است تا برای استفاده از رنگ ها جرات بیشتری به خودتان بدهید و از ترکیب های رنگی دیگری نیز استفاده کنید، اما اگر عاشق این رنگ ها هستید عکس بالا می تواند نمونه خوبی برای شما باشد تا از آن ایده بگیرید. هم چنین چیدانه به شما پیشنهاد می کند که مطلب نگاهی دوباره به رنگ قهوه ای را نیز از دست ندهید.

ترکیب رنگی سفید و فیلی، ترکیبی زیبا و جذاب برای خانه وعروسان

چه رنگی را برای خانه خود انتخاب کنید؟ این سوال برای هرکسی که می خواد به خانه ای نو برود و مخصوصا نو عروس ها پیش می آید. اما پیشنهادات چیدانه رسیدن به جواب را برای شما آسان تر می کند. می توانید دکوراسیون داخلی مدرن را با جذابیت رنگ سفید و ترکب آن با رنگ فیلی تجربه کنید. این ترکیب جذابیت خاصی به فضای حانه شما می بخشد، فضای خانه شما با این ترکیب رنگی هم حالت رسمی پیدا می کند و هم حس دوستانه و صمیمی خود را حفظ می کند. 

سبک روستیک و جذابیت رنگ سبز در دکوراسیون داخلی خانه نو عروسان

رنگ سبز جلوه طبیعت در دکوراسیون داخلی است، حالا فکر کنید این رنگ جذاب با وسیله های چوبی با رنگ قهوه ای ترکیب شوند، آنوقت به وضوح می توانید حضور طبیعت را در دکوراسیون داخلی خانه خود ببینید. اگر می خواهد از رنگ زیبا و منحصر به فرد سبز در دکوراسیون داخلی خانه نوعروسان استفاده کنید، از آرامش طبیعت الهام بگیرید و سبک روستیک را انتخاب کنید. شروع یک زندگی نو در چنین فضایی می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. کوسن های که بر روی مبلمان تصویر بالا می بینید رو کشی های دو رو با دو پارچه متفاوت دارند که این موضوع باعث می شود تا فضای منزل شما پتانسیل بیشتری برای تنوع و تغییر داشته باشد. اگر شما هم جزو طرفداران سبک روستیک  هستید، خواندن مطلب جذاب آوردن گرمای سبک روستیک به یک خانه مدرن را از دست ندهید. 

دکوراسیون رنگارنگ خانه نوعروسان

دکوراسیون رنگارنگ داخلی خانه نو عروس ها

یادتان هست که چند خط بالاتر راجع به جرات بیشتر برای استفاده از رنگ ها صحبت کردیم، نمونه بارز این نکته را می توان در عکس بالا دید که هر کدوم از صندلی ها به یک رنگ درآمده اند. این عکس خانه یک نو عروس را نشان می دهد که دکوراسیون رنگارنگی دارد و خیلی هم جذاب و زیبا به نظر می رسد. انتخاب ترکیب رنگی مناسب برای دکوراسیون منزل کار سختی نیست، رنگ های مورد علاقه تان را انتخاب کنید و به بهترین ترکیب آن ها فکر کنید، درست مثل کاری که در عکس بالا صورت گرفته است. 

مطلب پیشنهادی: خانه ای خوشمزه تر از هلو!

تترکیب رنگ بنفش و سفید برای دکوراسیون خانه نو عروسان

دکوراسیون داخلی خانه نوعروس ها را با رنگ بنفش منحصر به فرد کنید 

دکوراسیون منزل شاهانه را می توانید با رنگ بنفش تجربه کنیدقدرت رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی را نباید دست کم گرفت، مخصوصا وقتی که قدرت رنگ بنفش با جذابیت رنگ سفید در دکوراسیون داخلی ترکیب شود. این ترکیب رنگی خیره کننده می تواند خانه نوعروس ها را به خانه ای منحصر به فرد تبدیل کند، مخصوصا اگر فضای خانه شما کوچک است این ترکیب رنگی بسیار فوق العاده عمل می کند. 

خانه ای خیره ننده با ترکیب رنگ آبی و زرد

خانه ای خیره کننده با ترکیب رنگ آبی و زرد

آرامش را با رنگ آبی به خانه خود بیاورید، آن را با جادوی رنگ زرد ترکیب کنید و به فضایی خیره کننده دست پیدا کنید. البته باید به این نکته هم توجه کنید که برای این که فضایی زیبا داشته باشید باید تنالیته های مناسبی را از هردو رنگ با هم ترکیب کنید، مثلا هردو را از طیف رنگ های ملایم استفاده کنید، به طور مثال رنگ زرد متمایل به لیمویی و آبی که کمی گرایش به رنگ سبز دارد ترکیب فوق الهاده ای را ایجاد می کند و می توانید نمونه خوبی را از این ترکیب رنگی درعکس بالا بینیند. 

مطلب پیشنهادی: چگونه از رنگ آبی در خانه خود استفاده کنید؟

دکوراسیون منزل خود را با رنگ طوسی زیبا کنید

جذابیت رنگ طوسی در دکوراسیون داخلی خانه نو عروس

دکوراسیون منزل خود را با رنگ طوسی زیبا کنیداین رنگ جذاب و زیبا هم جزو رنگ هایی است که ترکیب شدنش با رنگ های دیگر فضاهایی خیره کننده را به وجود می آورد، یکی از این رنگ ها رنگ سورمه ای هست که می توان به فضای شما حس کمی رسمی بودن را القا کند. با رنگ طوسی آشتی کنید و از ترکیب آن با دیگر رنگ ها نهایت لذت را ببرید. 

دکوراسیونی جذاب با رنگ های سبز و زرد

ترکیب رنگ زرد و سبز به خانه نو عروس ها طراوت می بخشد

ترکیب رنگ سبز و زرد هم می تواند ترکیب جالبی از آب در بیاید. درخشش رنگ زرد درکنار طراوت رنگ سبز می تواند دکوراسیون خانه نو عروس ها را خاص تر و منحصر به فرد تر نشان بدهد. این ترکیب رنگی می تواند جزو رمانتیک ترین ایده ها برای دکوراسیون خانه عروس باشد.

خانه ای پر انرژی با ترکیب رنگ آبی و سفید

خانه ای پر انرژی با ترکیب رنگ آبی و سفید

داشتن خانه ای پر از انرژی با دکوراسیون آبی و سفید امکانپذیر است. مخصوصا اگر رنگ آبی استفاده شده متمایل به فیروزه ای باشد، این ترکیب بسیال جذاب تر از پیش جلوه می کند. برای این که جذابیت این ترکیب رنگی را بیشتر کنید، چیدانه به شما پیشنهاد می کند از فرش هایی با طرح و نقش ایرانی استفاده کنید. 

مطلب پیشنهادی: دکوراسیون امروزی با فرش های ایرانی

صورتی و سفید ترکیب رومانتیک رای خانه نو عروس ها

صورتی و سفید ترکیب رومانتیک رای خانه نو عروس ها

اگر می خواهید خانه ای رومانتیک داشته باشید، بهترین ترکیبی که می توانید از آن استفاده کنید، ترکیب رنگ های سفید و صورتی ملایم است. این ترکیب رنگ می تواند بیشتر در اتاق خواب مورد استفاده قرار بگیرد مثلا رو تختی هایی با زمینه سفید و گل های ریز صورتی، یا کاغذ دیواری هایی با همین ترکیب.

مطالب پیشنهادی: نکته هایی مهم برای چیدمان جهیزیه خانه عروس خانم ها
دکوراسیون زیبا و ارزان برای خانه عروس
 ۷ ایده راحت و زیبا برای طراحی دکوراسیون پذیرایی منزل
۱۰ نشیمن مدرن و دنج پشت پنجره که دل شما را می برد!

شما می توانید سوالات خود را درباره خرید لوازم منزل و یا طراحی دکوراسیون خانه تان در قسمت مشاوره دکوراسیون چیدانه با اهالی فن و کارشناسان در میان بگذارید.

اگر به دنبال تغییر دکوراسیون محل کار، ساخت آپارتمان یا ویلا، بازسازی یا تغییر دکوراسیون خانه خود هستید یا به دنبال افراد حرفه ای برای انجام این کار می گردید به اهالی فن چیدانه مراجعه کنید. در آنجا می توانید تصاویر مربوط به افراد یا شرکت های مختلف را ببینید و نمونه کارهای قبلی آنها را بررسی کنید. مناسب ترین افراد را با توجه به بودجه و نیاز هایتان در اهالی فن چیدانه بیابید.

نویسنده : شمیم آقازاده |عکس ها: صفحات اینستاگرام منزل نو عروس و منزل تازه عروس |گردآوری شده توسط تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه