عکس تخت‌خواب دو نفره، مدل‌های ساده و زیبا

عکس تخت‌خواب دو نفره، مدل‌های ساده و زیبا

در آلبوم عکس تخت‌خواب دو نفره به انتخاب چیدانه می خواهیم زیباترین مدل های بازار را به شما نشان دهیم. در اتاق های نشیمن مبل ها و کاناپه ها و در اتاق خواب ها هم تخت خواب. اما اگر هر کدام از این مبلمان ها و عناصر تاثیر گذار در فضا درست انتخاب نشوند و در خرید آن ها به نکات کاربردی توجه نکنیم، به جای آنکه به کارایی فضا کمک کنند، بیشتر ایجاد اختلال می‌کنند. در این مطلب نکاتی در رابطه با تخت‌خواب ها و اینکه برای اتاق خواب‌مان چه بخریم؛ نکاتی را عنوان می‌کنیم. پس با چیدانه در این مطلب جذاب همراه باشید.

تخت‌خواب دو نفره

فیلم نت
 آلبوم عکس تخت خواب دو نفره

عکس تخت‌خواب دو نفره، چه مدلی می‌خوای؟

همان طور که گفتیم تخت ها عنصرهای شاخص اتاق خواب هستند اما این به این منظور نیست که دیگر لوازم و وسایل دکوری آن مانند پا تختی ها مهم نیستند. درست است که در طراحی دکوراسیون اتاق خواب یا هر فضای داخلی دیگری ست بودن وسیله ها مهم است اما لزومی ندارد که پاتختی‌ها را از جنس همان تخت‌خواب و با همان رنگ باشد. شما می توانید آن ها را از نوع دیگری انتخاب کنید درحالیکه رنگ آن، یکی از رنگ های مکمل رنگ تخت خواب باشد. این کار می‌تواند پیشنهادی برای داشتن یک تخت خواب ایده آل باشد. سعی کنید بین عناصر هماهنگی ایجاد کنید تا هر کدام از وسایل دکوری به تنهایی در اتاق خواب بدرخشند. درست مثل چیزی که در عکس بالا می بینید.

 آلبوم عکس تخت خواب دو نفره

نظم‌دهی به اتاق با تخت‌خواب

اگر خانه ای کوچک دارید، پس باید انتخاب های هوشمندانه ای برای مبلمان های تان داشته باشید تا بتوانید با یک تیر، دو نشان بزنید. به طور مثال می توانید تخت‌خواب‌هایی را انتخاب کنید که در زیر آن ها کشوهای بزرگی تعبیه شده است و کار طبقه‌بندی و نظم‌دهی را در دکوراسیون اتاق خواب راحت‌تر می کند. سعی کنید از این تخت ها هم در اتاق کودک و هم در اتاق خواب خودتان بهره بگیرید.

 آلبوم عکس تخت خواب دو نفره

تخت‌خواب دو نفره تاشو

حالا که صحبت از فضاهای کوچک شد، بهتر است یک پیشنهاد دیگر را هم بررسی کنیم؛ تخت‌خواب‌های تاشو. اصلا مبلمان‌های تاشو معجزه فضاهای کوچک هستند و باعث می شوند اتاقی متفاوت‌تر و جذاب داشته باشید. هر وقت که بخواهید آن ها را باز و استفاده می کنید. زمانی هم که نیاز به فضای باز در اتاق خواب داشته باشید، می‌توانید آن ها را جمع کنید، به همین سادگی. مثل چیزی که در عکس بالا می بینید.

تخت‌های تمام پارچه‌ای دو نفره

پارچه ها می توانند حس لطافت را در دکوراسیون داخلی اتاق خواب های تان پدید بیاورند. اگر درحال طراحی دکوراسیون اتاق کودک عزیزتان هستید، سعی کنید به هر نحوی که شده است از پارچه ها استفاده کنید. آن ها با جنس لطیف خود می‌توانند از آسیب رسیدن به کودکانتان جلوگیری کنند. مخصوصا تخت خواب ها را می توانید تمام پارچه ای در نظر بگیرید. این‌کار حس بهتری را هم موقع خواب به کودک عزیزتان منتقل می کند. اگر می خواهید برای کودک عزیزتان تخت تهیه کنید پیشنهاد می کنم تا سری به محصولات گروه مبلمان تاق کودک و نوجوان آپادانا بزنید و کارهای آن ها را ببینید. انتخاب رنگ و پارچه مبلمان در دکوراسیون منزل بسیار مهم است.

 آلبوم عکس تخت خواب دو نفره
 آلبوم عکس تخت خواب دو نفره
 آلبوم عکس تخت خواب دو نفره

تخت‌خواب دو نفره با تاج کوتاه

یکی از نکات مهم در طراحی اتاق خواب ها این است که تخت‌خواب‌ها را مناسب با اتاق تهیه کنید. یعنی اول اتاق خواب را بررسی کنید و ببینید که تخت را در کدام قسمت می خواهید قرار دهید. اگر مجبور هستید تخت خواب را در زیر پنجره های خیره کننده با شیشه های رنگی زیبا قرار دهید، دقت کنید که به تخت‌هایی با تاج کوتاه احتیاج خواهید داشت. حتما این نکات را درتهیه و خرید تخت خواب های تان در نظر بگیرید.

آیا دلتان می خواهد برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان با یک شرکت متخصص یا طراحانی خلاق و زبردست مشورت کنید؟ پس سری به بخش معماری داخلی و طراحی دکوراسیون اهالی فن چیدانه بزنید و از این گروه های متخصص در سراسر ایران بخواهید تا شما را راهنمایی کنند.

ارتفاع کوتاه تخت خواب ها

تخت‌خواب‌هایی با ارتفاع کم در اتاق خواب

موقعی که می خواهید تخت خواب مورد نظرتان را انتخاب کنید، حتما به ارتفاع آن دقت کنید. تخت هایی با ارتفاع زیاد اتاق شما را کوچک تر و دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان را تحت تاثیر قرار خواهد داد. حتی ممکن است موقعی که می خواهید برای لباس پوشیدن روی آن بنشینید، پاهای تان کمی از آن آویزان باشد و موجب آزار و اذیت شما شود. پس دقت کنید که ارتفاع تخت ها بسیار مهم است.

تخت‌خواب با پشتی‌های جذاب در اتاق خواب

تخت خواب ها دارای پشتی هایی هستند که نرم بودن آن ها بسیار مهم است. چرا که ممکن است موقعی که می خواهید قبل از خواب کتابی را مطالعه کنید یا لیست کارهای روز بعدتان را تهیه کنید؛ به آن تکیه می دهید. بنابراین اگر پشتی، نرم نباشد، آرامش شما را مختل می‌کند.

شلف کنار تخت‌خواب دو نفره

لزومی ندارد که تخت خواب ها حتما دارای میزهای پاتختی باشند که فضای اتاق تان را اشغال کنند. به جای پاتختی ها از شلف هایی که روی دیوار در ارتفاع پایین نصب شده اند، کمک بگیرید. با این‌کار دکوراسیون اتاق خواب مقرون به صرفه‌ای خواهید داشت.

تخت‌خواب‌هایی با روکش

سعی کنید که بدنه اصلی خود تخت‌خواب را ساده و با رنگی خنثی در نظر بگیرید و یکنواختی و سادگی آن را به وسیله ملحفه‌های رنگی و کوسن‌های با طرح‌های شاد از بین ببرید. با این کار می‌توانید هر چند وقت یک بار، دکوراسیون داخلی اتاق خواب‌تان را عوض کنید و با تغییر فصل، اتاق‌خوابی متفاوت داشته باشید.

تاثیر رنگ تخت‌خواب در دکوراسیون اتاق خواب

رنگ در تخت خواب ها بسیار مهم هستند. اینکه تخت‌ها یک دست و هماهنگ با دکوراسیون اتاق خواب به نظر بیایند هم مهم است. سعی کنید تا تخت خواب‌هایی را انتخاب کنید که از رنگ های زیادی در طراحی آن استفاده نشده باشد. این کار حتی از لحاظ اصول فنگ‌شویی هم مناسب نیست و آرامش اتاق را برهم می‌زند.

عکس تخت خواب دو نفره

عکس تخت‌خواب دونفره

در پایان

به ما بگویید که آیا اطلاعات ارائه شده در این مطلب برای تان جذاب و کاربردی بوده است؟ شما هم نکات و ایده هایی را که در خرید تخت خواب هایتان مد نظر قرار داده اید را در بخش نظرات در انتهای مطلب با ما در میان بگذارید، همچنین می توانید عکس های تخت خواب های خود را نیز در بخش در بخش مشاوره دکوراسیون با چیدانه به اشتراک بگذارید تا هم ما و هم همه دوستان از دیدن آن ها لذت ببریم.


دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه