visibility 9878 today 1394/8/16

8 ایده برای برگزاری مهمانی میانه پاییز

ترفند های دکوراسیون: پاییز، این فصل خوش آب و رنگ امسال کمی رنگ و بوی زمستان دارد، ازهمیشه سردتر است، اما هنوز هم پاییز است، پادشاه فصل ها، فصلی که با آمدنش جشنواره ای از رنگ ها در طبیعت به وجود می آید و ما را مجاب می کند تا پاییز را از دریچه دوربین ها بنگریم، حالا این فصل زیبا به میانه راه خود رسیده است، یعنی به تعداد روزهای از دست رفته، روزهای پاییزی در پیش رو داریم و اگر هنوز فرصت نکرده اید تا از این فصل زیبا لذت ببرید، از همین امروز که جشن میانه پاییز است شروع کنید و اصلا هم نگران نباشید، چیدانه در کنار شما است و به شما ایده هایی می دهد تا مهمانی میانه پاییزتان بهتر و باشکوه تر برگزار شود. پس تا انتهای این مطلب جذاب با چیدانه همراه باشید.

میزهای غذاخوری با تزیینات پاییزی

تزیین میزغذا با شاخه های خشکیده درختان

شاخه های خشکیده درختان اشیا کارربردی و زیبایی هستند که مخصوصا در فصل پاییز به فراوانی پیدا می شوند و می توانند به دکوراسیون داخلی خانه شما حال و هوایی پاییزی دهند، پس درنگ نکنید، قبلا هم در مطلب ۷ دکوری چوبی برای تزئین دکوراسیون منزل به شما گفته ایم که این شاخه های درختان چگونه می توانند جلوه بخش فضاهای داخلی خانه تان باشند، اما برای جشن میانه پاییز می توانید این شاخه های زیبا را درون یک گلدان بلوری زیبا گذاشته و آن را درست در وسط میز غذای تان بگذارید. به همین سادگی.

برگ های پاییزی برای جشن میانه پاییز

وقتی صحبت از جشنی برای پاییز می شود مگر می توان از حضور برگ های رنگارنگ پاییزی در آن سر باز زد، به نظر من که نمی شود، از این برگ های پاییزی خوش آب و رنگ هم می توانید برای ساختن ظرف هایی از جنس پاییز استفاده کنید، هم می توانید آن ها را برای تزیین رو میزی های میز غذا و تزیینات پاییزی بشقاب ها درست مثل آن چه که در عکس بالا می بینید استفاده کنید.

لوسترهایی از جنس شمع های سفید رنگ برای اتاق غذاخوری

میوه های خوش آب و رنگ پاییزی در مهمانی های پاییزی

یادتان هست که گفتیم پاییز پادشاه فصل ها است آن هم به واسطه تمام زیبایی های رنگارنگش؟ خب همین موضوع به شما کمک می کند تا مهمانی تان خوش آب و رنگ تر بشود، برای طراحی دکوراسیون منزل از خود طبیعت الهام بگیرید، طبیعت بهترین راهنما است، به عکس بالا نگاه کنید و ببینید که چگونه یک ظرف بزرگ پر از گل های رنگارنگ و میوه های پاییزی دکوراسیون میز را تحت تاثیر قرار داده اند، پس شما هم از ایده ها غافل نشوید و خانه داری با طراوت در روزهای پاییزی را تجربه کنید.

آویزهای لوستر بلوطی شکل

آویزهای لوستر پاییزی

زیبایی دکوراسیون پاییزی در گوشه‌ و کنار خانه می تواند به چشم بخورد، این زیبایی یا می تواند با ایده هایی که در بند های بالاتر گفته شد مهمان خانه هایتان شود، یا می تواند مانند عکس بالا روی لوسترهای زیبا اتاق نشیمن یا اتاق غذاخوری باشد. فرقی نمی کند هر کدام از آن ها را که استفاده کنید، پاییز مهمان خانه شما است.

گل های پاییزی در طراحی دکوراسیون داخلی

گل های پاییزی، معجزه گران با طراوت دکوراسیون داخلی منزل

در مهمانی پاییزی تان، گل های پاییزی را فراموش نکنید. گل ها و گیاهان پاییزی می توانند معجزه گران با طراوتی باشند که دکوراسیون داخلی خانه تان را حسابی از این رو به آن رو می کنند و حسابی مهمانی پاییزی شما را شکوه و جلال می بخشند. این گل ها رنگ های پاییزی که کیف شما را حسابی کوک می کنند را به مهمانی تان می آورد. عکس بالا را نگاه کنید تا دقیقا متوجه شوید که منظورمان چیست.

زیر بشقابی های زیبا به رنگ نارنجی در تزیین میز غذا

زیر بشقابی هایی از جنس پاییز

زیر بشقابی ها عناصر کاربردی هستند که خیلی کم به آن ها بها داده می شود، در صورتی که بر خلاف ظاهر کوچک شان می توانند تاثیرات بزرگی در دکوراسیون و چیدمان میزغذا برای مهمانی ها داشته باشند، پس اگر تصمیم گرفتید تا مهمانی میانه پاییز برگزار کنید تزئین میز پذیرایی با زیر بشقابی های زیبا یادتان نرود. همچنین عکس بالا هم می تواند الهام بخش شما باشد.

استفاده از شمع ها برای مهمانی میانه پاییز

عجب معجزه ای است استفاده از شمع ها در دکوراسیون داخلی خانه، آن ها با حضور خود فضایی رمانتیک و شاعرانه را ایجاد می کنند، حتی اگر از نوع معطر این شمع ها مثل شمع دارچینی استفاده کنید، تقریبا مطمئن هستم که می توانید حسابی مهمان های تان را شگفت زده کنید، قبلا در مطلب شمع دارچینی بسازید روش ساخت این شمع ها را به شما نشان داده ایم. پس سریعا دست به کار شوید.

عکس بالا هم ترکیبی از همه ایده های گفته شده در این مطلب را به شما نشان می دهد، در عکس بالا می توانید ببینید که نتیجه کارتان تقریبا چه می شود، شاید این عکس باعث شود تا شما بهتر بتوانید برای مهمانی میانه پاییزتان برنامه ریزی کنید.

اگر برای برنامه ریزی جشن میانه پاییز تان احتیاج به کمک و مشاوره دارید، قسمت مشاوره دکوراسیون چیدانه بهترین محلی است که می توانید به آن مراجعه کنید.

مطالب پاییزی چیدانه:
ایده هایی برای عکس گرفتن از پاییز!
ایده تزیین غذاهای گرم پاییزی!
دکوراسیون دنج برای داستان های عاشقانه!
با ساخت یک تابلو پاییزی خوش رنگ به استقبال فصل تازه برویم

نویسنده : شمیم آقازاده | تحریریه چیدانه

نویسنده:

طراح دکوراسیون داخلی

more_horiz
مطالب پیشنهادی
آماده کردن باغچه برای پاییز، این خزان هم حواسم بهتون هست!

آماده کردن باغچه برای پاییز، این خزان هم حواسم بهتون هست!

دکوراسیون پاییزی منزل با 10 ایده گرم و دلچسب!

دکوراسیون پاییزی منزل با 10 ایده گرم و دلچسب!

8 ایده برای برگزاری مهمانی میانه پاییز

8 ایده برای برگزاری مهمانی میانه پاییز

کسب و کارها پیشنهادی
سازه پیش ساخته ستون قصر طلایی certificate
سازه پیش ساخته ستون قصر طلایی

سازه پیش ساخته ستون قصر طلایی

گروه تولیدی زرباف certificate
گروه تولیدی زرباف

گروه تولیدی زرباف

مروالند certificate
مروالند

مروالند

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent