7 ایده استفاده از پارچه های گل گلی در دکوراسیون منزل

لوازم پارچه ای: چند روز پیش در چیدانه و در مطلب ۱۰ کاربرد بی نظیر خز در دکوراسیون منزل با شما راجع به پارچه های خزدار وچگونگی استفاده آن ها در دکوراسیون داخلی خانه صحبت کردیم، امروز هم می خواهیم راجع به پارچه های گل گلی صحبت کنیم. شاید می پرسید که چرا اینقدر به پارچه ها اهمیت می دهیم، خب دلیلش بسیار واضح است پارچه ها بیشترین چیزی هستند که ما در طراحی دکوراسیون داخلی خانه از آن ها بهره می گیریم. پرده، رویه مبل و کوسن ها که همگی از عناصر تاثیر گذار بر دکوراسیون داخلی خانه هستند از پارچه ها درست شده اند، پس تا انتهای این مطلب با چیدانه همراه باشید تا به شماین بار به شما بگوییم که چگونه از پارچه های گل گلی استفاده کنید.

مبلمان هایی با پارچه های گل گلی

وقتی صحبت استفاده از پارچه های گل دار و گل گلی به میان می آید، اولین چیزی که به ذهن می رسد مبلمان های خانه هستند. خیلی راحت می شود از پارچه های گل دار برای مبلمان روکش ساخت. مبلمان های راحتی خانه به آسانی می توانند روکش هایی از این پارچه های زیبا داشته باشند. 

پرده هایی از پارچه های گل گلی 

از ساده ترین روش های ست کردن پرده و مبلمان این است که از یک پارچه برای هر دو آن ها استفاده کنید. خب چه بهتر که این پارچه ها از نوع گل گلی باشند تا هم حس و حال فضای داخلی خانه تان را عوض کنند و هم یکدستی و هماهنگی میان اجزای دکوراسیون داخلی خانه را برای تان به ارمغان بیاورد.

کوسن هایی از پارچه های گل گلی 

از کوسن های غافل نشوید، کوسن ها کوچک، اما تاثیر گذار در دکوراسیون داخل هستند. حالا که مبل و پرده ها را با پارچه های رنگارنگ و گل گلی پوشاندید به سراغ کوسن های تان بروید و برای آن ها هم تن پوشی از پارچه های گل گلی درست کنید. چیدانه در مطلبکوسن های ساده و زیبا بدون نیاز به دوخت و دوز به شما می گوید که چگونه می توانید به سادگی کوسن های زیبا بدوزید.

رو تختی هایی از جنس پارچه های گل گلی 

رو تختی ها هم محل مناسبی برای خود نمایی پارچه های گل گلی و رنگارنگ هستند. این رو تختی ها به راحتی دکوراسیون داخلی اتاق خواب تان را تحت تاثیر قرار می دهند. این رو تختی های گل گلی می توانند یک پیشنهاد ساده برای اتاق رویایی دختر کوچک تان هم باشد. می دانید که دختر بچه ها عاشق پارچه های گل گی و زیبا هستند.

صندلی های رنگی و پارچه های گل گلی 

یادتان هست که در مطالب قبلی مانند صندلی های منزل را با سلیقه بهنوش طباطبایی انتخاب کنید به شما گفتیم که خیلی راحت می توانید در خانه تان از صندلی های رنگی استفاده کنید؟ خب چرا روکش این صندلی های رنگی را از پارچه های گل گلی انتخاب نمی کنید تا هم تنوع بیشتری داشته باشید و هم از وجود رنگ های بیشتر در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق غذاخوری تان بهره مند شوید.

فرش های گل گلی 

فرش ها تاثیرات شگفت انگیزی بر دکوراسیون داخلی خانه دارند. انتخاب یک فرش مناسب به دکوراسیون خانه شما رنگ و لعاب می بخشد. وقتی از پرده و کوسن و رویه مبل همه و همه گل گلی هستند، تنها فرش باقی می مانند تا خانه ای سرشار از حس لطیف گل ها را داشته باشید. عکس بالا نمونه ای از این خانه رویایی را به شما نشان می دهد که همه چیز به زیبایی هر چه تمام تر از پارچه های گل گلی انتخاب شده اند.

لوازم دکوری و پارچه های گل گلی 

حتما می دانید که دکوپاژ روشی آسان برای نو کردن وسایل کهنه است. ماده اولیه برای ان کار پارچه است و شما به راحتی می توانید با استفاده از پارچه های گل گلی کلیه لوازم و وسائل دکوری خانه تان را به چیزی شبیه عکس بالا تبدیل کنید. از آویزهای چوبی جالباسی ها گرفته تا پادری های مدرن ورودی خانه تان گذاشتید.

مطالب پیشنهادی در رابطه با پارچه ها: 
طراحی دکوراسیون با ایده های پارچه ای
ست کردن پرده، مبلمان و فرش در دکوراسیون منزل
انتخاب رنگ و پارچه مبلمان در دکوراسیون منزل
برای خرید پرده آشپزخانه به این نکات مهم توجه کنید
۷ نکته برای انتخاب و خرید پرده در دکوراسیون منزل

آیا شما هم از این ایده های خلاقانه برای استفاده از این پارچه های گل گلی در خانه خود دارید؟ پس همین الان عکس آن رادر بخش مشاوره دکوراسیون برای ما بفرستید تا بتوانیم برای تولید مطالب بعدی از آن ها استفاده کنیم. 

نویسنده : شمیم آقازاده |گردآوری در تحریریه چیدانه

نویسنده:

طراح دکوراسیون داخلی

more_horiz
مطالب پیشنهادی
دکوراسیون گل گلی برای شادابی منزل شما

دکوراسیون گل گلی برای شادابی منزل شما

دکوراسیون منزل بهاری، اینم از ترندهای این فصل تازه!

دکوراسیون منزل بهاری، اینم از ترندهای این فصل تازه!

7 ایده استفاده از پارچه های گل گلی در دکوراسیون منزل

7 ایده استفاده از پارچه های گل گلی در دکوراسیون منزل

کسب و کارها پیشنهادی
گالری نقاشی خط پرارین certificate
گالری نقاشی خط پرارین

گالری نقاشی خط پرارین

صنایع چوبی آرشیوود certificate
صنایع چوبی آرشیوود

صنایع چوبی آرشیوود

گروه صنعتی الکومودو certificate
گروه صنعتی الکومودو

گروه صنعتی الکومودو

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent