Chidaneh.com placeholder image

چگونه قرنیز های چوبی خانه را تعویض کنید؟

به قلم: مژگان احمدی

ویدئو دکوراسیون: این ویدئو کار بردی می خواهد به شما نشان دهد که تا چه اندازه تعویض قرنیز های چوبی کار راحتی است و شما می توانید با دانستن چند نکته کوچک این کار را در منزل انجام دهید. انجام این گونه تعمیرات منزل به وسیله خودتان هم می تواند برای شما مقرون به صرفه تر باشد و هم می تواند قابلیت و توانایی های شما را بالا ببرید. پس با چیدانه به تماشای این ویدئو کاربردی بنشینید. 

وسایل مورد نیاز: 

انبر بزرگ برای جدا کردن قرنیز های قدیمی
چسب چوب قوی 
قرنیز های برش خورده جدید 
میخ کوب برقی
چکش 

دستگیره کابینت

نکته ای باید همواره مد نظرتان باشد این است که برای برش قرنیز ها باید ابتدا ابعاد و اندازه آن ها را در آورده و از نجاری محلتان برای برش زدن آن ها کمک بگیرید. 

چگونه قرنیز های چوبی خانه را تعویض کنید

مراحل انجام کار

ابتدا با انبر های بزرگ و قوی قرنیز های قبلی را از جا خود در آورده و محل چسبیدن آن ها به دیوار را تمیز کنید. سپس پشت قرنیز های جدید را هم تمیز کرده و ابتدا آن ها را با چسب چوب به دیوار بچسبانید بعد از این که از جای آن ها و چسبیدن چسب ها مطمئن شدید حالا یمی توانید با کمک میخ کوب ها جای آن ها را کاملا فیکس کنید. اگر می خواهید قرنیز های تان در گوشه ها چفت و بست خوبی داشته باشند باید در هنگام اندازه زدن حواستان را کاملا جمع کنید و حتما هم به نجار بگویید تا گوشه های این قرنیز ها را برای تان فارسی بّر کنند تا اتتصال دو گوشه به یکدیگر راحت تر باشد.  

دیگر ویدئو های تعمیرات را اینجا ببینید: 

گردآوری در تحریریه چیدانه 

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه