چگونه لوله های رو کار در دکوراسیون داخلی را بپوشانیم؟

چگونه لوله های رو کار در دکوراسیون داخلی را بپوشانیم؟

به قلم: تحریریه چیدانه

ترفندهای دکوراسیون: یکی از مواردی که در بیشتر خانه ها به چشم می خورد حضور لوله ها، داکت ها و… است که اصولا ظاهر دیوارها و سقف ها در نتیجه دکوراسیون داخلی را مخدوش می کند، امروز در چیدانه ترفندهایی برای پنهان کردن آن ها برایتان بازگو می کنیم با ما همراه باشید.

ساقدوش بار

شیرآلات کسری

لوله های عمودی و افقی معایب بزرگی هستند که نمای  فضای داخلی شما را مخدوش می کنند برای جلوگیری از این امر همیشه نیاز به پوشاندن آن ها نیست، به سادگی آن ها را رنگ بزنید این رنگ ها می توانند در ترکیب با سایر عناصر شما در فضا باشند و فضای متفاوتی را برای شما خلق کنند حتی می توانید از بافت های مختلف برای روکش کردن آن ها استفاده کنید و لذت ببرید.

برای فضایی مثل اتاق خواب این لوله ها می توانند نقش رگال لباس و یا هنگر را بازی کنند به سادگی و با امتداد دادن این لوله ها می توانید یک آویز لباس بی نظیر برای خود داشته باشید و فضای اتاق خود را متمایز جلوه دهید.

لوله های سقفی بهترین گزینه برای تبدیل شدن بهلوستر ها می باشند، برای این منظور می توانید از اهالی فن و متخصصین کمک بگیرید و با برجسته کردن این لوله ها فضای دکوراسیون داخلی خود را منحصر به فرد طراحی کنید.

لوله های و فرورفتگی ها روی دیوار در ترکیب با هم می توانند تبدیل به یک کتابخانه ی بی نظیر برای شما شوند، میتوانید آن ها را تبدیل به شلف های کاربردی و متفاوت کنید و یک کتابخانه خودتان بسازید و از سبک صنعتی دکوراسیون خود لذت ببرید.

رنگ آمیزی لوله های روکار

لوله های سقفی که اصولابرای پنهان کردنشان از سقف کاذب ها کمک می گیرند، اما در برخی موارد امکان استفاده از سقف کاذب موجود نمی باشد، بهترین راه حل برجسته کردن آن هاست! ایده ی بسیار جالب و مقرون به صرفه ای که با یک سطل رنگ تمام دکوراسیون داخلی شما متحول خواهد شد.

اگر داکت ها و یا لوله های بزرگی را در فضای خود دارید بهترین راه کار برای شما استفاده از یک رنگ سفید و براق برای آن است، به خوبی می توانید با این روش ظاهر زمخت و بی قواره ی لوله ها و داکت های خود را تبدیل به یک نمای مدرن و خاص کنید.

گلدان های بزرگ بهترین ایده برای مخفی کردن لوله های فاضلاب سرویس بهداشتی ها می باشند، به سادگی با این ایده ی کاربردی می توانید یک سرویس بهداشتی متفاوت و مقرون به صرفه بدون تعویض روشوی خود داشته باشید.

اگر در فضایی با دکوراسیون خلاقانه کار و زندگی می کنید و یا فضایی این چنینی را می شناسید که پر از نشانه های شخصی شماست، تورهای چیدانه مشتاق است از شما و محل کار و زندگی تان عکاسی کند و آن را به مخاطبان چیدانه نشان دهد. شما هم می توانید تصاویر منزل زیبای خود را به شماره تلگرام 09388547140 یا آدرس ایمیل [email protected] بفرستید تا سوژه بعدی تورهای خانه گردی چیدانه باشید.

مطالب بیشتر:

۷ ایده برای مخفی کردن ستون ها در دکوراسیون داخلی
قناسی ساختمان را با طراحی دکوراسیون خلاقانه بپوشانید!
راز های مخفی کردن درب های اضافی در دکوراسیون داخلی
چگونه به سادگی سیم های مزاحم را پنهان کنید!
راه حلی آسان برای پوشاندن سوراخ های دیوار
۸ ایده برای مخفی کردن سیم ها در دکوراسیون منزل
راه حلی ساده برای مخفی کردن چهره زشت رادیاتورها
۷ پیشنهاد کاربردی برای فرو رفتگی های دیوار

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه