طراحی لوکس فروشگاه ظروف رویال دیش در بازار بزرگ تهران!

پروژه های برجسته: در طراحی برای فروشگاه های برند و زنجیره ای آنچه که حائز اهمیت است نمایش جذاب و گیرای محصولات به مخاطب است چالشی که تنها معماران برجسته همچون محمد کانی سواران از عهده ی آن به خوبی بر می آیند، پیش تر با طراحی خیره کننده دکوراسیون فروشگاه رویال دیش در تهران آشنا شدیم با چیدانه همراه باشید تا با فروشگاه مرکزی آن در تیمچه حاجب الدوله بازار تهران بیشتر آشنا شویم.

شرکت رویال دیش به عنوان یک تولید کننده و عرضه کننده ظروف چینی از برندهای معتبر اروپایی و آسیایی در این صنف شناخته شده می باشد و با توجه به دارا بودن چندین فروشگاه در بازار تهران تصمیم برآن داشت که فضایی به عنوان نمایشگاه کالاهای برتر در میان محصولات خود را برای رفاه حال مشتریان و تمرکز برروی محصولات متفاوت و گسترش فروش در تیمچه حاجب الدوله بازار تهران فراهم آورد.

blog post

نمایشگاه ظروف رویال دیش

 تیم طراحی بعد از برداشت های اولیه از این محیط قدیمی و فرسوده که به عنوان شبه انبار استفاده می شد و بررسی نیازهای کارفرما از محیط خود و با دارا بودن تجربه چنین فروشگاه ها و نمایشگاه هایی برای صنف چینی و بلور به یک سری ملاحظات برای طراحی این پروژه دست یافت.

هدف اولیه تیم طراحی با توجه به محدودیت های بازار و با توجه به اینکه بنای موجود بسیار قدیمی و آسیب پذیر بود شکل گرفت. یکی از مسائل و چالش هایی که کارفرما مطرح کرده بود بحث عدم نفوذ نور خورشید به داخل بنا برای حفظ محصولات و شرایط نمایشگاه که محصول به شکلی متفاوت ارائه شود.

blog post

نمایشگاه ظروف رویال دیش

 تیم طراحی ابتدا با استفاده از یک بافت سنتی آجری در بازار دیوارهای مشترک با بناهای اطراف را با پوشش آجر نمایش داد و نکته بعدی در ملاحظات طراحی با توجه به شرایط نامساعد در سقف و اجرای تاسیسات به صورت اکسپوز بود، سقف را به صورت مشکی نمایش دادیم تا بتوانیم از بلندی سقف و تیره کردن فضا به تمرکز گرایی در یک کنج سفید رنگ در یک گوشه نمایشگاه دست یابیم.

 با استفاده از این راهکار علاوه بر بالابردن سرعت اجرا، هزینه های اجرایی کاهش یافته و به هدف اصلی کارفرما برای تمرکز بر روی بعضی از محصولات آن دست یافتیم و در نهایت فضای ورودی فروشگاه را به صورت شماتیک و با الهام از عبوراشعه خورشید از دیوار به صورت دایره برش دادیم و پشت آن را بایک پوشش لایت باکس محفوظ کرده و از قسمت داخل به یک فضایی برای نمایش محصولات جدید دست پیداکردیم.

blog post

نمایی از نمایشگاه ظروف رویال دیش

شرکت کانی سواران سبک منحصر به فرد خود را در طراحی داخلی دارد. از دیگر نمونه پروژه های این شرکت طراحی داخلی فروشگاه برگهف در هایپر استار و کشتیرانی اسپاد، بازسازی مقرون به صرفه با الهام از کشتی! است. برای آشنایی بیشتر با این شرکت می توانید به پروفایل اهالی فن کانی سواران در چیدانه مراجعه کنید.

blog post

دکوراسیون نمایشگاه ظروف رویال دیش

اگر مشغول ساخت خانه، بازسازی یا تغییر دکوراسیون فروشگاه و یا فضای اداری هستید یا به دنبال افراد حرفه ای برای انجام این کار می گردید به اهالی فن چیدانه مراجعه کنید. در آنجا می توانید تصاویر مربوط به افراد یا شرکت های مختلف را ببینید و نمونه کارهای قبلی آنها را بررسی کنید. مناسب ترین افراد را با توجه به بودجه و نیاز هایتان در اهالی فن چیدانه بیابید.

مطالب بیشتر:طراحی داخلی بوتیک مارکو بلوچی در میرداماد تهران
بازسازی فروشگاه و نمایشگاه تاش در تهران
سام سنتر، مرکز تجاری لوکس خیابان فرشته تهران
بازی با نور در طراحی فروشگاه ماهونیا در میرداماد!
 دکوراسیون داخلی مرکز خرید دبی مال در مناسبت های خاص
دکوراسیون فروشگاه ویکتوریا بکهام ، هنر فرشید موسوی
نگاهی به طراحی داخلی اپل استورها

نویسنده: آتلیه معماری کانی سواران| تحریریه چیدانه

نویسنده:

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
طراحی داخلی فروشگاه سرامیک البرز با کاشی های مینیاتوری!

طراحی داخلی فروشگاه سرامیک البرز با کاشی های مینیاتوری!

جزئیات زیباترین کافه گالری شهر مهاباد

جزئیات زیباترین کافه گالری شهر مهاباد

طراحی اپل استور آی تک، اثری از احسان فیروزمندان

طراحی اپل استور آی تک، اثری از احسان فیروزمندان

کسب و کارها پیشنهادی
دکوراسیون داخلی آژند و آمود certificate
دکوراسیون داخلی آژند و آمود

دکوراسیون داخلی آژند و آمود

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی اسکای اسکرپر certificate
شرکت معماری و دکوراسیون داخلی اسکای اسکرپر

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی اسکای اسکرپر

فرش شاهکار مشهد certificate
فرش شاهکار مشهد

فرش شاهکار مشهد

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent