Chidaneh.com placeholder image

مبلمان کاربردی برای طراحی دکوراسیون فضاهای اداری

به قلم: مژگان احمدی

برای این که طراحی دکوراسیون داخلی فضای اداری شما خوب و موفق از آب در بیاید، باید از مبلمان های مناسب استفاده کنید، به این دلیل که این مبلمان ها هستند که به فضای شما شخصیت می بخشند. امروز در چیدانه می خواهیم راجع به مبلمان های فضای اداری بیشتر بدانیم و با انواع مبلمان هایی که می شود برای دکوراسیون داخلی فضاهای اداری استفاده کرد آَشنا شویم، پس با چیدانه همراه باشید. 

مبلمان نیلپر
دکوراسیون شرکت ایوتک تبریز
مبلمان نیلپر

دستگیره کابینت

برای آن که بتوانیم اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار دهیم، به سراغ کارشناسان و طراحان صندلی های اداری نیلپر رفتیم تا از تجربیات آن ها برای نوشتن این مطلب استفاده کنیم. شرکت نیلپر هم‌ اکنون تنها شرکت تولیدکنندة صندلی در ایران است که درصد بسیار زیادی از قطعات اولیه را در داخل مجموعه شرکت تولید می کند. هدف اصلی این سرمایه‌گذاری گسترده، افزایش کیفیت محصول، ارتقای توانایی طراحی و کاهش قیمت تمام شده با رویکرد جلب رضایت بیشتر مشتریان است.

مبلمان نیلپر
مبلمان اداری نیلپر
مبلمان نیلپر

مبلمان هایی برای تکفیک فضایی 

شما می توانید برای تفکیک فضایی در دکوراسیون اداری تان از مبلمان ها کمک بگیرید. در واقع مبلمان ها می توانند همانند دیوارها فضایی تعریف شده را به وجود بیاورند. برای این منظور مبلمان هایی با طراحی های گرد می توانند هم در فضا جذابیت ایجاد کنند و هم می توانند فضایی صمیمانه برای گفتگوهای کاری ایجاد کند. 

مطلب پیشنهادی چیدانه به شما: نکات مهم طراحی مبلمان از نگاه طراحان

مبلمان نیلپر
مبلمان اداری نیلپر
مبلمان نیلپر

میز و صندلی های اتاق جلسات 

میز و صندلی های اتاق جلسات هم یکی دیگر از آن دسته مبلمان های مهمی هستند که باید در انتخاب آن ها دقت و وسواس زیادی را به خرج داد مخصوصا برای صندلی ها. بهتر است این پشتی این صندلی ها بلند باشد و کل ستون فقرات را پوشش دهد تا در جلسات طولانی مدت باعث کمر درد نشود و فرد بتوان مدت زیادی روی آن بدون ناراحتی بشیند. 

مبلمان نیلپر
بانک انصار شعبه دادمان
مبلمان نیلپر

صندلی های تکی برای فضاهای اداری

معمولا در فضاهای اداری باید صندلی های تکی برای نشستن و انتظار افراد در نظر گرفته شود، این صندلی ها بهتر است از نوع رسمی تا توکسدو باشد. اگر به مطلب 9 مبل خانگی که با دکوراسیون منزل شما ست می شود مراجعه کنید می توانید با انواع مبلمان ها، اسامی و ویژگی های آن ها آشنا شوید. 

مبلمان نیلپر
دفتر مدیریت بانک رفاه
مبلمان نیلپر

مبلمان های مستطیلی شکل 

به گفته کارشناسان گروه نیلپر مبلمان های مستطیلی شکل، راحت تر از مبلمان های گرد در فضا مکان نمایی می شوند و اگر شما فضای کوچک و محدودی دارید بهتر است از مبلمان هایی که زاویه های قائمه دارند استفاده کنید تا پرت فضایی کمتری داشته باشید.

[[nid:40873]]

[[nid:40884]]

[[nid:40914]]

 

مطالب بیشتر در مورد فضاهای اداری: 

 

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه