visibility 2737 today 1394/12/24

مبلمان کاربردی برای طراحی دکوراسیون فضاهای اداری

برای این که طراحی دکوراسیون داخلی فضای اداری شما خوب و موفق از آب در بیاید، باید از مبلمان های مناسب استفاده کنید، به این دلیل که این مبلمان ها هستند که به فضای شما شخصیت می بخشند. امروز در چیدانه می خواهیم راجع به مبلمان های فضای اداری بیشتر بدانیم و با انواع مبلمان هایی که می شود برای دکوراسیون داخلی فضاهای اداری استفاده کرد آَشنا شویم، پس با چیدانه همراه باشید. 

blog post

دکوراسیون شرکت ایوتک تبریز

برای آن که بتوانیم اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار دهیم، به سراغ کارشناسان و طراحان صندلی های اداری نیلپر رفتیم تا از تجربیات آن ها برای نوشتن این مطلب استفاده کنیم. شرکت نیلپر هم‌ اکنون تنها شرکت تولیدکنندة صندلی در ایران است که درصد بسیار زیادی از قطعات اولیه را در داخل مجموعه شرکت تولید می کند. هدف اصلی این سرمایه‌گذاری گسترده، افزایش کیفیت محصول، ارتقای توانایی طراحی و کاهش قیمت تمام شده با رویکرد جلب رضایت بیشتر مشتریان است.

blog post

مبلمان اداری نیلپر

مبلمان هایی برای تکفیک فضایی 

شما می توانید برای تفکیک فضایی در دکوراسیون اداری تان از مبلمان ها کمک بگیرید. در واقع مبلمان ها می توانند همانند دیوارها فضایی تعریف شده را به وجود بیاورند. برای این منظور مبلمان هایی با طراحی های گرد می توانند هم در فضا جذابیت ایجاد کنند و هم می توانند فضایی صمیمانه برای گفتگوهای کاری ایجاد کند. 

مطلب پیشنهادی چیدانه به شما: نکات مهم طراحی مبلمان از نگاه طراحان

blog post

مبلمان اداری نیلپر

میز و صندلی های اتاق جلسات 

میز و صندلی های اتاق جلسات هم یکی دیگر از آن دسته مبلمان های مهمی هستند که باید در انتخاب آن ها دقت و وسواس زیادی را به خرج داد مخصوصا برای صندلی ها. بهتر است این پشتی این صندلی ها بلند باشد و کل ستون فقرات را پوشش دهد تا در جلسات طولانی مدت باعث کمر درد نشود و فرد بتوان مدت زیادی روی آن بدون ناراحتی بشیند. 

blog post

بانک انصار شعبه دادمان

صندلی های تکی برای فضاهای اداری

معمولا در فضاهای اداری باید صندلی های تکی برای نشستن و انتظار افراد در نظر گرفته شود، این صندلی ها بهتر است از نوع رسمی تا توکسدو باشد. اگر به مطلب 9 مبل خانگی که با دکوراسیون منزل شما ست می شود مراجعه کنید می توانید با انواع مبلمان ها، اسامی و ویژگی های آن ها آشنا شوید. 

blog post

دفتر مدیریت بانک رفاه

مبلمان های مستطیلی شکل 

به گفته کارشناسان گروه نیلپر مبلمان های مستطیلی شکل، راحت تر از مبلمان های گرد در فضا مکان نمایی می شوند و اگر شما فضای کوچک و محدودی دارید بهتر است از مبلمان هایی که زاویه های قائمه دارند استفاده کنید تا پرت فضایی کمتری داشته باشید.

 

مطالب بیشتر در مورد فضاهای اداری: 

 

مژگان احمدی
نویسنده: مژگان احمدی

عضو تحریریه چیدانه| یه مهندس نرم افزار که به دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت بسیار علاقه منده. تا حالا در زمینه های برنامه نویسی، طراحی سایت و سئو، تولید محتوا و رپورتاژ آگهی فعال بودم. به جز این کار مدلسازی معماری و رندر هم انجام میدم. در حال حاضر افتخار همکاری با تحریریه چیدانه رو دارم و کارم تولید محتوای سئو شده و نوشتن رپورتاژ آگهیه.

more_horiz
مطالب پیشنهادی
دکوراسیون دفتر کار، 8 ایده انرژی بخش برای راندمان بیشتر!

دکوراسیون دفتر کار، 8 ایده انرژی بخش برای راندمان بیشتر!

1399/10/15 ادامه مطلب
 شوروم گردی با آلاله، چهره جدید نیلپر با مبلمان خانگی + ویدیو

شوروم گردی با آلاله، چهره جدید نیلپر با مبلمان خانگی + ویدیو

میزهای اداری مدرن برای دکوراسیون دفتر کار

میزهای اداری مدرن برای دکوراسیون دفتر کار

کسب و کارها پیشنهادی
کاغذ دیواری آیدی certificate
کاغذ دیواری آیدی

کاغذ دیواری آیدی

لوستر روژانو certificate
لوستر روژانو

لوستر روژانو

آقای فرش certificate
آقای فرش

آقای فرش

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent