Chidaneh.com placeholder image

دکوراسیون محبوب متولدین اردیبهشت!

به قلم: تحریریه چیدانه

ترفندهای دکوراسیون: وقتی یک سال نو، فصل نو و یا حتی یک ماه نو شروع می شود و همه چیز شروع به تغییر کردن می کند، انسان هم دوست دارد با این تغییر همراه شود و کارهای نو و متفاوتی انجام دهد، خب چیدانه هم از این قاعده مستثنی نیست؛ ما هم دوست داریم حالا که ماه زیبای اردیبهشت شروع شده یک کار متفاوت انجام دهیم، مثلا یک مطلب متفاوت برای تان آماده کنیم، مطلبی مثل دکوراسیون مخصوص متولدین اردیبهشت. حتی می خواهیم این کار را اول هر ماه انجام دهیم و به شما بگوییم که متولدین هر ماه چه چیزهایی را برای دکوراسیون خانه های شان می پسندند، اگر این مساله برای تان جذاب است پس تا انتهای آن با چیدانه همراه باشید. 

شرکت معماری دکوکو
طراحی مدرن آپارتمان پروژه الهیه
شرکت معماری دکوکو

تابلو فرش ریحان

رنگ های مناسب برای دکوراسیون خانه متولدین اردیبهشت 

شما اگر متولد اردیبهشت بودید، چه رنگی را برای خانه خود انتخاب می کردید؟ خب بگذارید تا به شما بگویم که رنگ های مناسب برای متولدین اردیبهشت خاکی، قهوه ای، قرمز و صورتی است و آن ها این رنگ ها را به هر صورتی که بتوانند به خانه شان وارد می کنند. 

شرکت معماری دکوکو
دکوراسیون نشیمن
شرکت معماری دکوکو

سبک دکوراسیونی مورد علاقه متولدین اردیبهشت 

متولدین اردیبهشت به زرق و برق علاقه خاصی ندارند و دکوراسیون خانه های شان در ساده ترین حالت ممکن اش است. شاید بتوان گفت که سبک دکوراسیونی مورد علاقه متولدین این ماه، سبک مینیمال است که دارای کمترین تزیینات است.

آسمانه
مبلمان ال در دکوراسیون داخلی
آسمانه

مبلمان مورد علاقه متولدین اردیبهشت 

بهترین نوع مبل ها برای متولدین اردیبهشت، مبلمان های راحتی هستند. آن ها استفاده از این مبلمان های راحتی را یکی از راه حل های شگفت آور برای راحتی در خانه های کوچک می دانند و بسیار هم در زمینه استفاده از این مبلمان ها حرفه ای هستند. 

گروه مبلمان یاتاش
ست مبلمان ال لیزا یاتاش
گروه مبلمان یاتاش

کوسن های زیاد در دکوراسیون داخلی خانه متولدین اردیبهشت 

یکی دیگر از ویژگی های خانه متولدین اردیبهشت کوسن های زیاد است. آن ها تا جایی که بتوانند از کوسن ها در جای جای خانه استفاده می کنند. انواع کوسن ها، دنیایی از طرح و نقش در دکوراسیون داخلی شما ایجاد می کنند. 

مطلب پیشنهادی چیدانه: کوسن هایی که در دکوراسیون شما خوش می نشینند!

عرفان شریف نژاد: عکاس
عکاسی از دکوراسیون نشیمن سوهانک
عرفان شریف نژاد: عکاس

فرش های نرم در دکوراسیون داخلی خانه متولدین اردیبهشت 

اگر به خانه ای وارد شدید که کف آن پوشیده شده بود از انواع فرش های نرم با پرزهای بلند، شک نکنید که به خانه یک اردیبهشتی پا گذاشته اید. البته خب حق هم دارند، زیبایی مبلمان های راحتی و کوسن ها را فقط فرش های نرم وزیبا تکمیل می کند. 

کابک دکور
دکوراسیون اتاق خواب
کابک دکور

دکوراسیون داخلی اتاق خواب متولدین اردیبهشت 

اتاق خواب متولدین اردیبهشت نشان دهنده ارزش های این آدم است. آن ها بهترین وسیله ها را در اتاق خواب شان می گذارند، جوری که انگار می خواهند سرشان را در کاخ ورسای زمین بگذارند. بر خلاف دیگر فضاهای داخلی خانه، اتاق خواب متولدین این ماه، پر است از جزییات؛ پرده های رنگی، پارچه های خاص و خیلی چیزهای دیگر. آن ها برای دکوراسیون اتاق خواب شان از خرج کردن نمی ترسند. 

خانه طراحی کارستان
دکوراسیون اتاق خواب پروژه خیابان فرشته
خانه طراحی کارستان

تخت خواب متولدین اردیبهشت 

متولدین این ماه علاقه خاصی به استفاده از تخت خواب های چوبی با ملحفه های ابریشمی و منحصر به فرد دارند. تخت خواب های متولدین این ماه دقیقا شما را یاد تخت خواب های سلطنتی می اندازد. شاید بتوان گفت که متولدین اردیبهشت سبک کلاسیک را برای تخت خواب های خود می پسندند. 

مطلب پیشنهادی چیدانه : تخت خواب کلاسیک برای درخشش دکوراسیون اتاق خواب شما

شما هم می یکی از اعضای چیدانه باشید، کافی است تا ایده های دکوراسیونی خودتان را از طریق لینک همکاری با چیدانه برای ما ارسال کنید، نمونه این گونه مطالب را در بخش تورهای خانه گردی چیدانه می توانید ببینید. 

مطالب پیشنهادی: دکوراسیون منزل به سبک رمانتیک برای بانوهای با احساس
با این ۷ ترفند خانه خود را از آلودگی صوتی نجات دهید!
ساعت هایی که دکوراسیون منزل شما را زیباتر می کنند!
عادت های غلط که چهره دکوراسیون شما را زشت می کنند!

نویسنده: شمیم آقازاده | تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه