Chidaneh.com placeholder image

7 دکوراسیون اتاق خواب ستاره های هالیوود!

به قلم: تحریریه چیدانه

چهره ها: در این مطلب نگاهی می اندازیم به دکوراسیون اتاق خواب ستاره های هالیوودی. گاهی دکوراسیون منزل بازیگر یا خواننده مورد علاقه مان می تواند برای دکوراسیون اتاق خواب ما نیز الهام بخش باشد. در این مطلب از انواع اتاق خواب های مدرن و ساده و حتی رنگ پریده گرفته تا دکوراسیون های عجیب و غریب را در اتاق خواب ستاره های هالیوودی خواهید دید. با چیدانه همراه شوید.

دکوراسیون اتاق خواب بازیگران هالیوود

مبلمان اداری راحتیران

دکوراسیون اتاق خواب کامرون دیاز

دیوارهای اتاق خواب کامرون دیاز با کاغذ دیواری ابریشمی کرم رنگ پوشیده شده و سقف اتاق خواب از کاغذ طلاکاری شده پوشانده شده است. تخت خواب با روکش پارچهای و روتختی ساده فضایی آرام بخش فراهم کرده است و در گوشه اتاق صندلی فرانسوی با روکش گرم و نرم خودنمایی می کند. برای کف از موکت مدرن با پرز بلند استفاده شده است.

گشتی در خانه کامرون دیاز در منهتن

دکوراسیون اتاق خواب بازیگران هالیوود

دکوراسیون اتاق خواب سارا جسیکا پارکر

سارا جسیکا پارکر در اتاق خوابش بیشتر از سبک دکوراسیون ساحلی استفاده کرده است. ملافه های سفید، و پرده های سفید ساده، دیوار های سفید، نور درخشان خورشید که اتاق را پر کرده است همراه با لوازم جانبی رنگارنگ و مبلمان کلاسیک با روکش گل دار فضایی شاد و تمیز را ایجاد کرده است.

دکوراسیون اتاق خواب بازیگران هالیوود

دکوراسیون اتاق خواب جان مایر

آینه، تخت خواب، ملافه، لامپ، و قالیچه در اتاق خواب استاد جان مایر همه از برند آرمانی تهیه شده اند، تابلو دیوار نسخه چاپ شده از نقاشی اند وارهول است. 

دکوراسیون اتاق خواب بازیگران هالیوود

دکوراسیون اتاق خواب الن پمپیه

یک دکوراسیون به سبک تلفیقی در دکوراسیون اتاق خواب الن پمپیه ایجاد شده، میزهای پاتختی طراحی شبیه کمد های فلزی مدرسه دارد و برای روتختی و کوسن ها از پارچه هایی با ابفت و طرح آفریقایی استفاده شده و آباژور های پایه مسی در کنار باقی عناصر حسی سنتی و راحت را ایجاد کرده است.

دکوراسیون اتاق خواب بازیگران هالیوود

دکوراسیون اتاق خواب الن پمپیه

تخت اتاق خواب اصلی به طور سفارشی برای او ساخته شده و پنوی خز حیوانات جلوه ای لوکس و غیر معمول به فضا داده است. برای روی پاتختی ها از چراغ های مطالعه استفاده شده و نقاشی مدرن بالای تخت جلوه غیر معمول فضا را بیشتر کرده.

دکوراسیون اتاق خواب بازیگران هالیوود

دکوراسیون اتاق خواب جاناتان ادلر

جاناتان ادلر دیزاینر معروف هالیوودی است. او در طراحی اتاق خواب شیک خود هیچ صرفه جویی را مجاز ندانسته. تخت خواب آینه کاری شده جذاب ترین عنصر اتاق خواب اوست. پاتختی ها با صفحه مرمریشان جلوه لوکس اتاق را تشدید می کنند. دیوارهای زرد به شادابی و البته منحصربه فرد بوده اتاق کمک زیادی کرده اند و یک دلار بزرگ نقره ای در بالای تخت خود نمایی می کند.

دکوراسیون اتاق خواب بازیگران هالیوود

دکوراسیون اتاق خواب دناتلا ورساچه

احتمالا از اتاق خواب ورساچه پر زرق و برق انتظار دیگری داشتید ولی اتاق خواب دوناتلا ورساچه ترکیبی از سبک سنتی و مدرن در بستری از رنگ، نقاشی و جزئیات دکوری هنرمندانه است که حسی راحت و خودمانی نیز دارد.

منبع: Elledecor | ترجمه شده توسط تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه