اگر می خواهید طراح دکوراسیون داخلی شوید!

آموزشی و فرهنگیدپارتمان های آموزشی این روزها برای افرادی که دلشان می خواهد فن و حرفه هایی متفاوت از رشته های دانشگاهی شان کسب کنند بهترین گزینه هستند. شما حتی اگر تحصیلات دانشگاهی هم نداشته باشید می توانید روی این موسسه های آموزش عالی و دپارتمان ها حساب کنید. امروز در چیدانه می خواهیم با هم بررسی کنیم و ببینیم که این موسسات آموزش عالی و دپارتمان های آموزش آزاد چه شاخص ها و ویژگی های باید داشته باشند و در این راه از تجربیات مجتمع آموزشی آرت آکادمی که یکی از قوی ترین این موسسه ها و آموزشگاه ها مخصوصا در زمینه آموزش معماری داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی هستند؛ کمک می گیریم. پس با ما همراه باشید، مطمئن هستم در پایان به اطلاعات خوبی دست پیدا می کنید. 

blog post

آرت آکادمی

رشته هایی که در موسسات آموزش عالی ارائه می شوند 

اولین نکته ای که باید برای انتخاب موسسه آموزش عالی تان در نظر بگیرید این است که اطمینان حاصل کنید که دپارتمان رشته مورد نظر شما در آن موسسه موجود است. معمولا هر کدام از موسسه های آموزش عالی یک خط مشی خاص را طی می کنند، بعضی از آن ها در رشته های هنری خبره هستند و بعضی از آن ها در زمینه های فنی و تکنولوژیک و بعضی دیگر در مسائل حقوقی و اجتماعی. با کمی تحقیق می توانید بهترین موسسه در زمینه مورد نظرتان را پیدا کنید. 

blog post

آرت آکادمی

دوره های هوشمند در موسسات آموزش عالی 

مطمئنا موسسات آموزش عالی که دوره های هوشمند برگزار می کنند در برابر موسساتی که هنوز به روش های قدیمی کلاس های شان را برگزار می کنند برتر هستند، منظور از دوره های هوشمند، دوره های هستند که در آن ها نیازی به جزوه برداری نیست و هنرجو می تواند تمام مدت و تمام و کمال تمرکز خود را بر روی یادگیری بگذارد و در انتهای هر جلسه فایل صوتی و یا pdf آن جلسه را در تحویل بگیرد. تجربه نشان داده است که در چنین کلاس هایی راندمان دانشجویان و هنرجویان به نسبت کلاس هایی که در آن ها جزوه برداری می شود بیشتر است، آرت آکادمی یکی از این موسسات آموزش عالی است که دوره های هوشمند برگزار می کند. 

blog post

آرت آکادمی

تجهیزات مدرن در موسسات آموزش عالی 

پارامتر دیگری که باید به آن توجه کنید، تجهیزاتی هستند که در موسسات برای آموزش از آن ها استفاده می شود. هر چه این تجهیزات مدرن و پیشرفته تر باشند کیفیت آموزش ها نیز بهتر می شود. سعی کنید قبل از انتخاب موسسه حتما تجهیزات و وسایل مورد استفاده را بررسی کنید. مخصوصا در رشته هایی مانند طراحی و دوخت لباس و عکاسی مدرن بودن تجهیزات بسیار حائز اهمیت می شود.

blog post

موسسه آرت آکادمی

دکوراسیون داخلی فضاهای آموزشی دپارتمان ها  

یکی دیگر از مواردی که باید خیلی بیشتر از دیگر نکته ها به آن توجه کنید؛ طراحی داخلی و دکوراسیون فضاهای آموزشی هستند. یادتان باشد که دکوراسیون داخلی فضا بسیار بر روحیه شما تاثیر گذار است و هر چه دکوراسیون و طراحی داخلی این مجموعه ها و موسسات فکر شده تر باشد مطمئن باشید که راندمان کاری شما نیز بالاتر می رود. 

blog post

آرت آکادمی

رشته طراحی دکوراسیون داخلی در موسسات آموزش عالی 

رشته معماری و طراحی دکوراسیون داخلی یکی از آن رشته های پر طرفداری است که بیشتر موسسات و آموزشگاه های آموزش عالی آن را برگزار می کنند. شما تقریبا در همه آموزشگاه ها می توانید این رشته پر طرفدار را بیابید. آموزشگاه آرت آکادمی هم یکی از همین موسساتی است که این رشته را در سطح بالا و با استفاده از تجهیزات مدرن و با بهره گیری از اساتید خبره برگزار می کند. 

blog post

آرت آکادمی

آشنایی با موسسه آرت آکادمی 

بد نیست که کمی با موسسه آرت آکادمی آشنا شویم. این مجتمع آموزشی در تاریخ ۵ مرداد ماه ۱۳۹۴ افتتاح و در مساحتی بالغ بر ۳۵۰ مترمربع و به تعداد ۷ کارگاه آموزشی راه اندازی شده که به شرح ذیل می باشد:
کارگاه تخصصی معماری ،کارگاه مجهز کامپیوتر، کارگاه تخصصی مد و لباس ، کارگاه عکاسی و نور پردازی ، سالن کنفرانس و سمینار ، اتاق VIP به همراه پذیرایی سلف سرویس جهت دانش پذیران دوره های خصوصی و فضای آموزشی ﺗﺋﻮری. لازم به ذکر است در این مجتمع آموزشی کلیه دوره ها به صورت هوشمند برگزار می گردد به طوری که دانش پذیران عزیز نیازی به نت برداری و جزوه نویسی نداشته ومی توانند کلیه مطالب آموزشی هر جلسه را به صورت فایل PDF به همراه داشته باشند.

blog post

آرت آکادمی

این موسسه بعد از پایان دوره ها به هنرجویان و دانش پذیران خود مدرک معتبر از کانادا اعطا می کند که خود این نکته می تواند وجه تمایز این موسسه با دیگر موسسات آموزش عالی باشد. 

برای دیدن برنامه ها و آشنایی بیشتر با این مجتمع می توانید به وبسایت مجتمع آموزشی آرت اکادمی مراجعه فرمایید. 

نویسنده : شمیم آقازاده| تحریریه چیدانه 

نویسنده:

more_horiz
مطالب پیشنهادی
اگر می خواهید طراح دکوراسیون داخلی شوید!

اگر می خواهید طراح دکوراسیون داخلی شوید!

کابینت، از صفر تا صد تغییر دکوراسیون آشپزخانه!

کابینت، از صفر تا صد تغییر دکوراسیون آشپزخانه!

1395/11/17 ادامه مطلب
طراحی فضای سبز حیاط خانه، 7 نکته برای تازه کارها

طراحی فضای سبز حیاط خانه، 7 نکته برای تازه کارها

کسب و کارها پیشنهادی
اکسسوری دکوراسیون خانگی تاراکو certificate
اکسسوری دکوراسیون خانگی تاراکو

اکسسوری دکوراسیون خانگی تاراکو

طراحان دکور هنرمند certificate
طراحان دکور هنرمند

طراحان دکور هنرمند

گروه معماری و طراحی داخلی ونوس certificate
گروه معماری و طراحی داخلی ونوس

گروه معماری و طراحی داخلی ونوس

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent