visibility 5062 today 1395/4/8

شیک ترین مبلمان خانگی برای دکوراسیون منزل شما!

مبلمان: همه ما خوب می دانیم که تمام شخصیت فضاهای داخلی مان وابسته به حضور مبلمان ها است. یعنی نقش آن ها به نسبت سایر وسیله ها پر رنگ تر است. امروز می خواهیم کمی بیشتر راجع به مبلمان ها بدانیم، می خواهیم بدانیم چه ویژگی هایی باعث می شود تا یک مبلمان از کیفیت بالایی برخوردار باشد. اصلا مبلمان ها باید چه ویژگی ای داشته باشند تا بتوان آن ها را به عنوان یک مبلمان با کیفیت شناخت و در این راه از اطلاعات و تجربه گروه مبلمان ایتال فوم بهره می گیریم و با آن ها همراه می شویم تا بدانیم چگونه مبلمان های آن ها از دوام و کیفیت بالایی برخوردار است، پس با این مطلب جذاب تا انتها همراه چیدانه باشید. 

blog post

کاناپه مدرن راحتی

اسکلت تمام فلزی

نخستین مزیت ایتال فوم، اسکلت تمام فلزی این مبلمان می باشد. بر خلاف مبل های رایج در بازار، که از کلاف های چسب و چوب برای ساخت چهارچوب استفاده شده است. اسکلت مبلمان های این شرکت از پروفیل های فلزی سبک و مخصوص ساخت مبلمان طراحی و تولید می شود. وجود اسکلت فلزی سبک کمک می کند برخلاف اسکلت های چوبی ضعیف، مبل شکل اولیه خود را برای سال های متمادی حفظ و طرح و زیبایی خود را از دست ندهد. این مزیت به خصوص در مورد هتل ها و رستوران ها که چیدمان مبل ها در آن ها به طور مستمر در حال تغییر و جابجایی است باعث می شود آسیب پذیری مبل در اثر جابجایی و حمل و نقل کاهش یافته و به طول عمر مبلمان افزوده می شود. 

blog post

مبلمان راحتی مدرن در نشیمن

جایگزینی نوارهای الاستیکی با فنرهای فلزی

مزیت دیگر در این مبلمان ها وجود نوارهای الاستیکی مقاوم، با کشش بالا درآن ها است. فن آوری استفاده از نوارهای الاستیکی به جای فنرهای فلزی چندی است که از سوی تولیدکنندگان برتر مبلمان در اروپا مورد توجه قرار گرفته است. استفاده از این نوارها سبب می شود تغییر شکل، خاصیت و صدای ناهنجار ناشی از فنرهای فلزی در کفی مبلمان که پس از مدتی استفاده از آنها به وجود می آید حذف گردد. صرف نظر از این برتری، به دلیل قرار گرفتن این نوارها در لایه میانی فوم و شکل بسته شدن آن ها به چهارچوب فلزی مبلمان موجب افزایش میزان استحکام مبل، حفظ چهارچوب و شکل مبلمان می شود.

blog post

مبل چرمی راحتی در نشیمن

طراحی مطابق الگوهای روز ایتالیا

ساخت و تولید مبلمان ایتال فوم، مبتنی بر آخرین طرح های مبل سازان بنام ایتالیایی است. از این رو قالب ها در کشور ایتالیا بنا به سفارش انحصاری این شرکت طراحی و ساخته شده اند و سعی گردیده است انتخاب مدل ها نزدیک به سلیقه و گرایش های ایرانی و در عین حال مدرن و روزآمد باشند. 

blog post

مبل چرم راحتی

فوم پلی یورتان ماده اصلی ساخت مبلمان

پس از ساخت و تولید اسکلت مبل، مرحله تزریق فوم پلی یورتان که ماده اصلی ساخت مبلمان است می باشد انجام می گیرد. پلی یورتان سرد ترکیبی از مواد پتروشیمی است که مصارف وسیعی در صنایع دارد. ویژگی بارز این ماده، شکل پذیری آسـان در داخل قالب و استحکام و طول عمر آن می باشد. در زمان تزریق فوم پلی یورتان با تنظیم میزان دانسیته این ماده، می توان درجه سختی یا نـرمی آن را کنترل نمود. از این ویژگی پلی یورتان جهت ساختن کفی و پشتی با نـرمی بیشتر و دیوارها و بدنـه سفت تر استفاده می گردد.

blog post

مبل چرمی راحتی

در واقع بخش هایی از مبل که فوم، اسکلت فلزی و نوارهای کشی آن را در بر می گیرد به مراتب سفت تر از کفی ها و پشتی ها است که با بدن انسان در تماس است. این ویژگی پلی یورتان سبب شده است در قسمت های نزدیک به اسکلت فلزی از فوم سفت تر و به منظور بالا بردن استحکام آن در قسمت های در تماس با بدن انسان با فوم  نرم تر و راحت تر استفاده گردد.

blog post

مبل ال راحتی لگو ویکتوریا ایتال فوم

blog post

مبل مدرن راحتی لگو 2 ایتال فوم

blog post

مبل ال راحتی لگو 1 ایتال فوم

مبلمان های لگو 

اگر می خواهید مبلمانی تهیه کنید که همه موارد گفته شده در آن ها رعایت شده باشد، بهترین انتخاب مبلمان های لگو از گروه محصولات ایتال فوم است. این مبلمان ها دارای اسکلت فلزی هستند، قابلیت تعویض روکش دارند، قطعات آن ها از هم جدا می شود و به کمک آن ها می توانید طراح فضای خود باشید. 

blog post

نمونه مبلمان های ایتال فوم

کارگاه مجهز خیاطی

یکی از سرمایه های ارزشمند گروه مبلمان ایتال فوم کارکنان این شرکت در بخش خیاطی و دوخت پارچه ها می باشد. کارگاه خیاطی ایتال فوم متشکل از کارکنان مجرب و آموزش دیده تحت نظر خیاطان معتبر ایتالیایی است. 

blog post

میز و صندلی ناهار خوری مدرن

امروزه نوع پارچه و کیفیت دوخت آن از اهمیت ویژه ای در نزد خریداران مبلمان به شمار می رود. از این رو انتخاب و خرید پارچه فرآیندی مهم و حساس در مدیریت بازرگانی ایتال فوم به شمار می رود. زیبایی، تنوع طرح، رنگ، جنس پارچه، استحکام پارچه، نرمی، خوش حالتی، ماندگاری جنس و رنگ، جدید و به روز بودن از جمله شاخص هایی است که در زمان خرید و سفارش آن باید مورد توجه قرار گیرد.

blog post

مبل راحتی

قابلیت تعویض کامل رویه

قابلیت تعویض کامل رویه یکی از ویژگی های منحصر به فرد مبلمان ایتال فوم محسوب می گردد. کافی است از محل زیپ یا لبه های پایین مبلمان رویه را به آرامی جدا نمایید. ظرف مدت کوتاهی رویه قابل بیرون کشیدن از اسکلت مبلمان است. از این رو میل به تعویض رویه پس از مدتی مصرف و یا همراه با تغییر چیدمان دیگر لوازم خانه موجب شده است انتخاب و خرید پارچه ها با حساسیت بیشتر در ایتال فوم صورت گیرد.

blog post

مبلمان مدرن راحتی

تمایز در کیفیت بسته بندی

تأکید بر کیفیت و ایجاد تمایز در تولید محصول ایتال فوم تا مراحل پایانی تولید و بسته بندی این مبلمان ادامه می یابد. بسته بندی مبلمان ایتال فوم با استفاده از مقوایی 5 لایه و به گونه ای که کمترین میزان آسیب را در حمل و جابه جایی متوجه مبلمان نماید صورت می گیرد. پیش از قرار گرفتن مبلمان در داخل بسته بندی مقوایی،   به طور کامل با لایه ای از سلفون پوشیده می شود. پوشش سلفونی باعث می شود چنانچه خریداران پس از خروج مبلمان از بسته بندی مقوایی بخواهند آن را جابجا نمایند از هرگونه خراش، بریدگی و آسیب دیدگی پایه ها و بدنه تا مرحله مصرف و استفاده از آن ها جلوگیری نماید.

blog post

مبل راحتی

خدمات طراحی، مهندسی و تجهیز فضاها

بخش طراحی و مهندسی، متشکل از طراحان و مهندسین معماری است که مأموریت طراحی و خلق بهینه و مؤثر فضاهای اداری، تجاری و خانگی را بر عهده دارند. کارشناسان طراحی و مهندسی این شرکت با حضور در محل به بررســـی موقعیت از ابعاد، فضا، متراژ، جنس، رنـگ، نــور و نــوع کاربری پرداخته و از طریق تهیه عکس و نقشــه های عملیاتی، نـوع مبلمان و اتوماسـیون و الگوهای مؤثر چیدمان را بر اساس شاخص های انطباق با کاربری، زیبایی، راحتی و مقایسه اقتصادی، جهت تصمیم گیری ارایه می نمایند.

blog post

نمونه مبلمان های ایتال فوم

دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش

مبلمان ایتال فوم از 2 سال گارانتی و 10 سال پوشش خدمات پس از فروش برخوردار است. واحد خدمات پس از فروش از طریق آموزش کارکنان در مراکز استان های دارای نمایندگــی، واز طریق در اختیـار داشتن تیم مجربی از سـرویس کاران در تهران، تمامی مراقبت های لازم در مرحله تحویل سفارش به خریداران و همچنین اعزام به محل برای انجام خدمات مورد نیاز در کوتاه ترین زمان ممکن بر عهده دارند. ایتال فوم توانسته است طی 2 سال حضور در نمایشگاه بین المللی مبلمان تهران لوح زرین نوآوری و لوح کارآفرین نمونه را در صنعت مبلمان کشور بدست آورد. در کنار مجموعــه افتخارات فوق در این مدت کوتاه ایتال فوم توانمند است، از وزارت صنایع و معادن لوح و تندیس تولید کننده برتر در صنعت مبلمان کشور را بدست آورد.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و به دست آوردن اطلاعات تماس این گروه می توانید به وبسایت گروه مبلمان ایتال فوم مراجعه کنید. 

نویسنده: گروه ایتال فوم | گرد آوری در تحریریه چیدانه 

نویسنده:

more_horiz
مطالب پیشنهادی
خرید مبلمان چوبی، اینجا با هر قیمتی مبل هست!

خرید مبلمان چوبی، اینجا با هر قیمتی مبل هست!

رنگ شکلاتی در خانه، انتخاب دنج و آرام خانم افشار در بندرعباس!

رنگ شکلاتی در خانه، انتخاب دنج و آرام خانم افشار در بندرعباس!

شیک ترین مبلمان خانگی برای دکوراسیون منزل شما!

شیک ترین مبلمان خانگی برای دکوراسیون منزل شما!

کسب و کارها پیشنهادی
گروه معماری محمدرضا اطمینان مهر certificate
گروه معماری محمدرضا اطمینان مهر

گروه معماری محمدرضا اطمینان مهر

کاغذ دیواری راش آلمان certificate
کاغذ دیواری راش آلمان

کاغذ دیواری راش آلمان

گروه ساختمانی نکسا certificate
گروه ساختمانی نکسا

گروه ساختمانی نکسا

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent