Chidaneh.com placeholder image

رنگ هایی که دکوراسیون منزل شما را خنک می کنند!

به قلم: تحریریه چیدانه

ترفندهای دکوراسیون: گرمای طاقت فرسای این روزها باعث شده تا هر گونه ایده ای برای خنک شدن مورد استقبال قرار بگیرد، بنابراین ما هم دست به کار شدیم تا به نوبه خودمان به شما کمک کنیم تا در این روزهای گرم سال تجربه ای خنک داشته باشید. برای این کار می خواهیم از رنگ ها استفاده کنیم، رنگ هایی که جزو عناصر پر قدرت در طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شوند، می خواهیم به شما رنگ هایی که دکوراسیون داخلی خانه تان را خنک می کنند را معرفی کنیم و البته بعد از معرفی این رنگ ها هم به شما می کوییم که چگونه می توانید خانه تان را رنگ بزنید و باید از چه ترفندی استفاده کنید. برای این کار هم از فروشگاه اینترنتی گنج کالا و محصولاتشان کمک می گیریم. پس به نظرم اصلا این مطلب جذاب را از دست ندهید. 

ساقدوش بار

سرویس خواب بالسا

1. دکوراسیونی به رنگ نعنایی خنک 

رنگ نعنایی بی شک یکی از خنک ترین رنگ ها برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه است. این رنگ به غیر از خنک کردن می تواند طراوت و شادابی را به خانه بیاورد؛ اگر باورتان نیم شود باید تجربه خوردن آدامس نعنایی و حس طراوت و شادابی بعد از آن را به یاد بیاورید. 

2. رنگ مغز پسته ای روشن برای دکوراسیون داخلی خانه خنک 

رنگ سبز مغز پسته ای روشن هم می تواند خانه شما را خنک کند. در ضمن این رنگ می تواند یکی از آن رنگ های خاصی باشد که در طراحی دکوراسیون داخلی خانه شما به کار گرفته شود. عکس بالا را نگاه کنید و ببینید که آیا این رنگ مورد پسند شما هست یا نه؟ این رنگ جزو خاص ترین رنگ های خنک برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه است. 

3. رنگ آبی روشن برای دکوراسیون داخلی خانه خنک 

قدرت رنگ آبی بر هیچ کس پوشیده نیست. این رنگ علاوه بر این که می تواند جزو رنگ هایی که دکوراسیون داخلی خانه شما را خنک کند، می تواند به ان احساس آرامش و امنیت را نیز منتقل کند. به گفته کارشناسان گروه گنج کالا رنگ آبی دارای طیف های گسترده ای است که می توان از همه آن ها بهره گرفت. 

4. رنگ آبی فیروزه ای برای دکوراسیون داخلی خانه خنک 

یکی دیگر از رنگ هایی که می توانید از آن ها برای خنک شدن دکوراسیون داخلی خانه تان استفاده کنید، رنگ آبی فیروزه ای است. این رنگ جزو رنگ های بازیگوش در طراحی دکوراسیون داخلی خانه است و می تواند حسابی در دکوراسیون داخلی خانه غوغا کند. 

5. ترکیب رنگ های آبی و سبز در دکوراسیون داخلی خانه خنک 

اگر می خواهید دیگر هیج جایی برای گرما در خانه تان باقی نماند، بهتر است از ترکیب رنگ هایی که در بالا گفته شد بهره ببرید. مثلا دو رنگ آبی و سبز را ترکیب کنید، اتفاقا این دو رنگ بسیار هم در کنار هم خوش می نشینند، باور نمی کنید، عکس بالا را ببینید. 

خب حالا که با ترکیب های رنگی آشنا شدید حالا باید بدانید که چگونه این رنگ ها را به دکوراسیون داخلی خانه تان بیاورید، یا این که کدام یکی از این رنگ ها برای دکوراسیون داخلی خانه شما مناسب تر است. در این قسمت می خواهیم به شما یک نرم افزار جالب معرفی کینم، نرم افزاری که به کمک آن بتوانید تصمیم درستی بگیرید. می خواهیم به شما اولین فروشگاه ترکیب رنگ اینترنتی را معرفی کنیم. 

فروشگاه اینترنتی گنج کالا
نمونه محصولات
فروشگاه اینترنتی گنج کالا

فروشگاه اینترنتی گنج کالا 

فروشگاه اینترنتی گنج کالا بانی مرکز ترکیب رنگ اینترنتی با ارائه کاتالوگی از رنگ های متنوع و امکان شبیه سازی آن در محیط های مختلف منزل اعم از سالن پذیرایی ،سرویس بهداشتی و آشپزخانه را دارا بوده و نهایتا بعد از انتخاب نوع رنگ (اکریلیک- روغنی و  مات – براق) توسط مشتری به آدرس ایشان منتقل می گردد. 

مزایای استفاده از فروشگاه ترکیب رنگ اینترنتی گنج کالا 

  • با استفاده از این روش مشتری لازم نیست چندین رنگ و مادر رنگ تهیه کند و مازاد آن را دور بریزد
  • مقدار بهینه ای از خمیر رنگ اضافه می شود و در عمل ارزانتر از روش سنتی می باشد.
  • خطای انسانی در ترکیب رنگ حذف می شود.
  •   ترکیب رنگ در مقادیر کم امکان پذیر است.
  •  ترکیب رنگ تکرار پذیر است و مشتری در هر زمان که بخواهد نمونه ای از رنگی را که قبلا تهیه نموده است را می تواند مجددا خرید نماید.

فروشگاه اینترنتی گنج کالا
پولیش زبر ربعی جلاسنج
فروشگاه اینترنتی گنج کالا
فروشگاه اینترنتی گنج کالا
رنگ تزئینی اکلیلی آکریلیک آلبالویی ساندورا
فروشگاه اینترنتی گنج کالا
فروشگاه اینترنتی گنج کالا
بتونه آکریکیک پلیتکس کوارت
فروشگاه اینترنتی گنج کالا

محصولات فروشگاه اینترنتی گنج کالا 

در این فروشگاه علاوه بر تمام نکته های گفته شده شما می توانید محصولات دیگری را هم که به رنگ آمیزی ساختمان مربوط است را خریدای کنید؛ البته محصولات دیگری هم هست که بهتر است خودتان بروید و نگاهی بیاندازید. 

برای دست یابی به اطلاعات تماس این گروه و همچنین دیدن نمونه کار های بیشتر می توانید به وبسایت فروشگاه اینترنتی گنج کالا مراجعه فرمایید. 

نویسنده: شمیم آقازاده| تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه