visibility 2069 today 2014/11/13

8 نمونه از بازسازی زیبای نمای خارجی

نمای خارجی: بسیاری از افراد در طول روز به طراحی، بازسازی و نوسازی فضاهای داخلی خانه خود فکر می‌کنند و دوست دارند آن را رنگ کنند و برای آن مبلمان و وسایل جدیدی بخرند. اما نوسازی فضاهای بیرونی نیز مانند نوسازی فضاهای داخلی دارای اهمیت است. البته این کار مزیت دیگری نیز خواهد داشت: همه تلاش‌های درخشان شما را خواهند دید.هشت بازسازی فضاهای بیرونی که در این مطلب خواهید دید از بازسازی‌های کامل تا تزئینات ساده را دربرمی‌گیرد. تمامی این تغییرات کیفیت خانه را به سطحی بالاتر ارتقا داده‌اند. تصور کنید هر بار که از کار به خانه بازمی‌گردید با فضای دل‌انگیز و زیبایی روبه‌رو شوید. زیبایی فضاهای بیرونی فقط مخصوص همسایگان نیست.

 

پس از بازسازی: تغییرات کوچک تفاوت زیادی را در این خانه ییلاقی در کالیفرنیا ایجاد کرده است.

پیش از بازسازی: این خانه دارای سیمایی گچی هم‌چون خانه‌های معمولی دهه 1970 بود. ورودی هم‌چون گودالی تاریک و منظره آن زشت و کسل‌کننده بود.

 

پس از بازسازی: این فضا اکنون روشن و مدرن است و دارای منظره‌ای زیبا است و نگهداری از آن ساده است. کارهایی که مالکان انجام دادند: از رنگ‌های روشن استفاده کردند، یک در با رنگی متضاد نصب کردند، پیاده‌رو سیمانی کسل‌کننده را با سنگ‌های زیبا جای‌گزین کردند، دیوارهای قدیمی گچی را با فنس‌های چوبی تعویض کردند، گیاهان مدرن و مناسب با آب‌وهوا نصب کردند که جلوی دید خانه را هم نمی‌گرفت، و به طور کامل چهره خانه را بدون تغییر معماری آن عوض کردند.

 

پیش از بازسازی: این حیاط محصور دارای استخوان‌بندی کامل و دسترسی عالی است، اما نیازمند کمی زیبایی و تخیل است.

 

پس از بازسازی: آن دو درختچه که از خانه همسایه وارد فضای حیاط شده است را می‌بینید؟ این‌ها تنها نشانه‌های حیاط پیش از بازسازی هستند. نه تنها این حیاط با اضافه‌شدن یک استخر مدرن زیبا نوسازی شد، بلکه مالکان خانه فضای نشمین خود را با ایجاد یک فضای غذاخوری سرپوشیده در کنار آشپزخانه گسترش دادند. در هوای خنک این فضا محیط دل‌چسب‌تری نسبت به محیط داخلی خانه است.

 

پیش از بازسازی: همه چیز در این محیط کسل‌کننده است. توفال‌های محوشده، بلوک‌های سبکی که با علف‌های هرز محصور شده‌اند، و در به رنگ خرمایی، همه‌وهمه حسی از بی‌حوصلگی و ناتوانی را برمی‌انگیزند.

پس از بازسازی: این بهترین نوع تغییر است، زیرا بسیار ساده است. با رنگ‌کردن همه فضاها، اضافه‌کردن یک در که به محیط تازگی بخشیده است، و ایجاد منظره‌ای خوشایند، این خانه به کلی تغییر کرده است. بلوک‌های سبک هنوز وجود دارند اما علف‌های هرز از بین رفته‌اند.

 

پیش از بازسازی: این خانه کوچک در بیرون شهر خیلی قابلیت بازسازی ندارد اما کسانی هستند که عاشق این نوع خانه‌ها هستند.

پس از بازسازی: با اضافه‌کردن دیوارپوش‌های چوبی در طبقه دوم، مالکان نه تنها بافت، رنگ، و خطوطی مدرن به محیط اضافه کردند، بلکه موفق به تغییر زاویه دید از پارکینگ به قسمت‌های دیگر شدند. این خانه همان خانه است اما کمی زیباتر.

 

پیش از بازسازی: من حتی یک متر از این کلبه رو به دریا را با چیزی دیگر عوض نمی‌کنم. اما این کلبه متعلق به دهه 70 رو به ویرانی است و به‌علاوه ممکن است کسی از بالای آن به زمین بیافتد.

پس از بازسازی: چارچوب اصلی تغییری نکرده است، اما رنگ آمیزی، پنجره‌های جدید، و بازسازی ایوان این کلبه تاریک و نمور را تبدیل به محیطی خوشایند و درخشان کرده است.

 

پیش از بازسازی: کمک! این خانه توسط درخت‌های غول‌پیکر در حال خورده شدن است.

پس از بازسازی: خیلی بهتر شده است. اکنون می‌توانید ساختمان را ببینید (و البته از پنجره هم می‌توانید به‌راحتی فضای بیرونی را تماشا کنید). دیوارها با رنگ خاکستری روشن اکنون این خانه را بزرگ‌تر و زیباتر نشان ‌می‌دهد.

 

پیش از بازسازی: تشخیص این‌که این خانه یک خانه ییلاقی در فونیکس است یا خانه‌ای در یک بیابان کار دشواری است. این خانه بی‌رنگ در فضای کلی محو و ناپدید شده است.

پس از بازسازی: اکنون این خانه تبدیل به یک مجسمه مدرنسیتی در بستری فوق‌العاده زیبا شده است. رنگ‌ها، بافت‌ها، و گیاهان هنوز هم بخش زیادی از منظره هستند، اما اکنون در فضا پخش شده‌اند.

 

پیش از بازسازی: این خانه کوچک و نامتعارف در گوشه‌ای در پتزبورگ شبیه یک رستوران ارزان‌قیمت و کثیف است.

پس از بازسازی: این ساختمان نامتعارف اکنون شبیه خانه‌ای مدرن و درخشان است. حتی اگر طبقه دوم را نادیده بگیرید، تغییرات در رنگ و مصالح در ساختمان اصلی فوق‌العاده است. تزئینات به کلی این ساختمان را دگرگون کرده‌اند.

منبع: گردآوری شده توسط تحریریه چیدانه

نویسنده:

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید تغییر کوچکی در منزل یا محل کار خود ایجاد کنید. یا برای بازسازی یا ساخت ویلا و خانه رویایی خود به دنبال شرکت حرفه ای و قابل اعتماد بگردید. یا ندانید که صندلی اوپن مورد علاقه تان برای گوشه آشپزخانه را کجا می توانید پیدا کنید! چیدانه محلی برای دیدن عکس پروژه های دکوراسیون و معماری شرکت های مختلف ایرانی، مشاهده محصولات متنوع موجود در بازار و ارتباط با سازندگان وفروشندگان آن ها است. جایی برای پیدا کردن طراحی های مورد علاقه تان و انتخاب مناسب ترین افراد برای پروژه شما

more_horiz
مطالب پیشنهادی
بازسازی ویلا در شمال،ویلای لانک در جاده چالوس

بازسازی ویلا در شمال،ویلای لانک در جاده چالوس

رنگ ارغوانی بر دیوارهای نمای خارجی خانه

رنگ ارغوانی بر دیوارهای نمای خارجی خانه

خانه زی، هاستلی در شاعرانه‌ترین خیابان تهران قدیم

خانه زی، هاستلی در شاعرانه‌ترین خیابان تهران قدیم

کسب و کارها پیشنهادی
پارسیان چوب منجی certificate
پارسیان چوب منجی

پارسیان چوب منجی

گروه معماری دکوشیان certificate
گروه معماری دکوشیان

گروه معماری دکوشیان

پامیکس certificate
پامیکس

پامیکس

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent