Chidaneh.com placeholder image

دکوراسیون سلطنتی در خانه های مدرن امروزی!

به قلم: تحریریه چیدانه

تا به حال به داشتن یک خانه اشرافی و یا سلطنتی فکر کرده اید؟ این که برای داشتن خانه به سبک سلطنتی چه نکته هایی را باید رعایت کنید یا این که باید چه چیزهایی را مد نظر داشته باشید؟ خب خبر خوب برای شما طرفداران سبک سلطنتی این است که این مطلب به شما کمک می کند تا بتوانید دکوراسیون داخلی خانه های تان را به سلطنتی تغیر دهید.

در ادامه خواهید دید:

اسکای اسکرپر
  • رنگ های مناسب برای دکوراسیون سلطنتی
  • مبلمان ها در طراحی دکوراسیون سلطنتی
  • ویژگی مبلمان ها در دکوراسیون سلطنتی
  • وسیله های تزئینی در دکوراسیون خانه های سلطنتی
  • انواع متریال ها در طراحی دکوراسیون داخلی به سبک سلطنتی
  • چوب؛ مناسب ترین متریال برای دکوراسیون سلطنتی
دکوراسیون سلطنتی

رنگ های مناسب برای دکوراسیون سلطنتی 

در طراحی دکوراسیون داخلی رنگ ها حرف اول را می زنند، رنگ های طلایی، زرد برق، قهوه ای روشن وترکیبی از رنگ های قهوه ای تیره نماد دکوراسیون داخلی سلطنتی هستند. اما باید توجه داشته باشید هیچ کدام از این رنگ ها به صورت خالص در طراحی دکوراسیون داخلی خانه های سلطنتی استفاده نمی شوند و بیشتر این رنگ ها بافت دار هستند. 

دکوراسیون سلطنتی

مبلمان ها در طراحی دکوراسیون سلطنتی 

به نوعی می توان گفت در میان تمام سبک های دکوراسیونی سبک سلطنتی دارای خاص ترین مبلمان ها است. این مبل ها تا دلتان بخواهد جزئیات دارد. مبل های دارای تاج که بعضا این تاج ها به وسیله حکاکی ها و کنده کاری ها تزیین می شود، دسته های منحنی شکل، پایه های کار شده و غیره. معمولا در طراحی مبلمان های مناسب برای دکوراسیون سلطنتی هیچ عضوی بدون تزیین رها نمی شود. 

دکوراسیون سلطنتی

ویژگی مبلمان ها در دکوراسیون سلطنتی 

معمولا مبلمان هایی که در خانه های سلطنتی مورد استفاده قرار می گیرند، دارای نشیمن های عمیق هستند که با انبوهی از کوسن ها پر شده است. این کوسن ها نیز خودشان دارای تزئینات خاصی هستند. 

دکوراسیون سلطنتی
دکوراسیون سلطنتی

وسیله های تزئینی در دکوراسیون خانه های سلطنتی 

اگر قصد دارید برای خانه ای به سبک سلطنتی وسیله تزئینی خریداری کنید، بهتر است دست روی وسیله های بگذارید که ظاهری لوکس و فریبنده دارند. چراغ های روشنایی که بدنه آن ها تراشکاری شده است. لوستر هایی که تعداد شاخه های آن ها زیاد است، گلدان های حجیم و کوسن هایی با ابعاد و اندازه های بزرگ که لبه های آن ها کار شده است برای این خانه ها مناسب است. 

دکوراسیون سلطنتی

انواع متریال ها در طراحی دکوراسیون داخلی به سبک سلطنتی 

به گفته کارشناسان سبک سلطنتی نیز متریال های خاص خودش را دارد، به عنوان مثال چرم یکی از نمایندگان سبک سلطنتی است که معمولا در طراحی دکوراسیون خانه به این سبک زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل استفاده از این متریال زیبا ظاهر لوکس و جذابی است که دارد. 

قصر دکوراسیون آرنا پالاس
سرویس‌خواب تمام‌چوب سلطنتی اتاق‌خواب
diamondقصر دکوراسیون آرنا پالاس

چوب؛ مناسب ترین متریال برای دکوراسیون سلطنتی 

یکی دیگر از متریال هایی که در طراحی دکوراسیون به سبک سلطنتی مورد استفاده قرار می گیرد، چوب است. چوب در کل معرفی سبک کلاسیک است و با کمی تغییر در ظاهرش تبدیل به بهترین متریال برای سبک دکوراسیونی سلطنتی می شود. 

 

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر سری به بخش خدمات و کالاهای چیدانه بزنید.

 

مطالب پیشنهادی:

 

 

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه