تبلیغات
چوب و هنر E بازار مبل E رومانته
امتیاز: 0.0

20 آبان 1395

تزیین دیوار خالی با 10 ایده شیک و کم هزینه!

ترفندهای دکوراسیون: یکی از راه هایی که با کمک آن می توانید چهره ی متفاوت و تازه ای به دکوراسیون منزل خود ببخشید،تزیین دیوارهای خالی است. ایده های بسیار ساده و متنوعی برای تزیین دیوارهای خالی وجود دارد که شما می توانید با کمک آن ظاهر دکوراسیون خود را تغییر دهید و دکوراسیون منزل خود را سرزنده تر و شاداب تر جلوه دهید. چیدانه در این مطلب قصد دارد ایده های تزیین دیوار خالی را با شما در میان بگذارد. با ما همراه باشید.

تزیین دیوار خالی با استفاده از رنگ

تزیین دیوار خالی با استفاده از رنگ های پر انرژی

ساده در نگاه اول تزیین دیوار خالی با استفاده از رنگ کمی ساده و پیش پا افتاده به نظر برسد، اما باید  بگویم این ایده منحصر به فرد ترین و کم هزینه ترین ایده برای تزیین دیواری های خالی شماست. پس دست بکار شوید و یک رنگ جسورانه و خاص را برای دیوارهای خالی تان انتخاب کنید و از انرژی ایجاد شده در فضای تان لذت ببرید.

تزیین دیوار خالی با استفاده ازکاغذ دیواری

استفاده از کاغذ دیواری در تزیین دیوار خالی

در تزیین دیوارهای خالی و بزرگ استفاده از کاغذ دیواری بهترین ایده است. به خصوص اگر برای کانون مرکزی دکوراسیون منزل شما باشد با کمی خلاقیت و با توجه به سبک و سیاق دکوراسیون منزلتان می توانید دیواری خالی خود را با یک کاغذ دیواری تزیین کنید و ظاهر متفاوتی به آن ببخشید.

تزیین دیوار خالی با استفاده از دیوارپوش

تزیین دیوار خالی با دیوارپوش ها

اگر در حال بازسازی و یا تغییر دکوراسیون اساسی منزلتان هستید دیوارپوش ها بهترین گزینه برای تزیین دیوار خالی منزل شما محسوب می شوند. کافی است پس از انتخاب مبلمانتان دیوارپوش مناسب دکوراسیونمنزلتان را انتخاب کنید و ظاهر دکوراسیون منزلتان را از یکنواختی خارج کنید.

تزیین دیوار خالی با استفاده از عکس های بزرگ

استفاده از عکس های بزرگ در تزیین دیوار خالی

در تزیین دیوارهای خالی می توانید به جای استفاده از قاب عکس های کوچک از یک تصویر و یا عکس بزرگ استفاده کنید، این کار برای شما می تواند بسیار کم هزینه تر از استفاده ی کاغذ دیواری باشد و ظاهر مدرن تری به فضای داخلی شما ببخشد.

تزیین دیوار خالی با استفاده از لوازم دکوری

تزیین دیوار خالی با استفاده از لوازم دکوری

با کمک یک دکوری خاص در کنار کاغذ دیواری می توانید ظاهر دیوارهای خالی خود را تغییر دهید. حتی می توانید برای این منظور از شلف ها و چیدمان چند لوازم دکوری در کنار هم استفاده کنید و ظاهر تازه ای به دکوراسیون خود ببخشید.

تزیین دیوار خالی با استفاده از کتابخانه

استفاده از کتابخانه در تزیین دیوار خالی

در تزیین دیوار خالی خود می توانید کاربردی تر فکر کنید. با انتخاب یک کتابخانه بزرگ در فضا علاوه بر ایجاد ظاهر منحصر به فرد در فضای دکوراسیون تان می توانید از کتابخانه به عنوان یک عنصر کاربردی در فضا استفاده کنید و ظاهر آن را دگرگون کنید.

تزیین دیوار خالی با استفاده از قاب عکس

تزیین دیوار خالی با قاب عکس

قاب عکس یکی از ابتدایی ترین ایده ها برای تزیین دیوار خالی شما محسوب می شود، شما می توانید با استفاده از یک چیدمان خاص برای قاب هایتان از ایده ی ساده به شیوه ای تازه و نو استفاده کنید.

تزیین دیوار خالی با استفاده از نقشه

تزیین دیوار خالی با استفاده از نقشه

شاید استفاده از نقشه ی جهان و یا کشورتان برای تزیین دیوار خالی ایده ی عجیبی باشد اما این ترفند مقرون به صرفه بهترین ایده برای عاشقان سفر است و می تواند جایگزین خوبی برای استفاده از کاغذ دیواری در دکوراسیون منزل شما باشد.

تزیین دیوار خالی با استفاده از عکس های پازلی

استفاده از عکس های پازلی در تزیین دیوار خالی

با کمک عکس های پازلی به سادگی می توانید چهره ی متفاوتی به دیوارهای خالی خود ببخشید. این عکس می تواند منظره، عکس شخصی و یا حتی یک پرتره و  نقاشی خاص باشد که به کمک تزیین دیوارهای خالی شما آمده است تا ظاهر مدرن و خاصی به آن ببخشد.

تزیین دیوار خالی با استفاده از ایده های ترکیبی

استفاده از ایده های ترکیبی در تزیین دیوار خالی

همان طور که در بندهای بالا مشاهده کردید در تزیین دیوار های خالی می توانید از ایده های مختلفی استفاده کنید و یا حتی چندیین ایده را با هم ترکیب کنید و ایده ی واحدی و منحصر به فرد خودتان را خلق کنید و با کمک آن ظاهر دکوراسیون خود را دگرگون کنید.

اگر در تزیین دیوار خالی خود و یا تغییر دکوراسیون منزلتان به دنبال طراحان متخصص در این حوزه می گردید، می توانید به بخش اهالی فن چیدانه سری بزنید و در لیست شرکت ها و فعالین به دنبال اطلاعات تماس آنها باشید. اهالی فن چیدانه شما را برای طراحی و اجرای این پروژه همراهی خواهند کرد.

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: ثمینا فراهانی

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

نشان کردن
  • 7835 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 20 آبان 1395

اهالی فن و شرکت های پیشنهادی
گروه شرکت های مهندسی عمران جم گروه شرکت های مهندسی عمران جم
22 نمونه کار

تلفن: ۰۲۱۸۸۰۶۱۵۴۴
گالری علی گالری علی
6 نمونه کار

تلفن: 02177159965
معماری آفرینش معماری آفرینش
9 نمونه کار

تلفن: 09122834003
پوشش پاسیو پوشش پاسیو
13 نمونه کار

تلفن: 09125729602
دکوراسیون داخلی آرت لند دکوراسیون داخلی آرت لند
2 نمونه کار

تلفن: 021۲۲۰۶۹۸۹۰
شیشه آینه ناطقی گلس شیشه آینه ناطقی گلس
58 نمونه کار

تلفن: 09122936234
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173