تبلیغات
F فارست E رومانته فرسان چوب و هنر E
امتیاز: 4.0 0 نظر | ثبت نظر

1 آذر 1395

دکوراسیون اتاق خواب بدون تخت،8 ایده شیک و کم هزینه!

اتاق خواب: تختخواب یکی از جزییات اساسی هر اتاق خوابی محسوب می شود، اما گاهی به علت کوچک بودن فضای اتاق خواب و یا دلایل شخصی امکان قرار دادن تختخواب درفضای اتاق خواب مقدور نمی باشد، بنابراین باید با ترفندهای هوشمندانه ی دیگری اقدام به چیدمان فضای داخلی اتاق خواب کنیم. پس با این مطلب همراه باشید تا با هم به با ترفندهای دکوراسیون اتاق خواب بدون تخت بیشتر آشنا شویم، با ما همراه باشید.

ساخت تختخواب برای اتاق خواب بدون تخت

ساخت تختخواب برای اتاق خواب بدون تخت

اولین ایده ای که برای دکوراسیون اتاق خواب بدون تخت به ذهن می رسد، ساخت تختخواب است! با این کار به راختی می توانید تخت خواب منحصر به فرد و کم هزینه خودتان را داشته باشید. اگر می خواهید تخت خواب تان را خودتان بسازید کافی است به مطلب ساخت تخت خواب با پالت های چوبی، اتاق خواب روستیک! سری بزنید و از ایده های آن برای اتاق خواب خود استفاده نمایید.

استفاده از فضای پنجره در اتاق خواب بدون تخت

استفاده از فضای پنجره در اتاق خواب بدون تخت

یکی دیگر از راه های ایجاد فضای مناسب در دکوراسیون اتاق خواب بدون تخت استفاده از فضای پنجره هاست. کافی است طاقچه ی پنجره تان را با کوسن ها و تشکچه ها بپوشانید و فضای مناسبی برای استراحت و کتاب خواندن و یا حتی گفتگو ایجاد کنید، همچنین می توانید از فضای زیر آن برای کتابخانه و نظم بخشیدن به سایر لوازمتان استفاده کنید.

استفاده از پشتی در اتاق خواب بدون تخت

استفاده از پشتی در اتاق خواب بدون تخت

بسیاری از ما از فضای تختخواب به عنوان فضای نشستن و گفتگو یا انجام امور روزمره خود استفاده می کنیم، در دکوراسیون اتاق خواب بدون تخت با استفاده از پشتی و تشکچه های کوچک به سادگی می توانید این فضای استراحت را برای خودتان به وجود بیاورید و از داشتنش لذت ببرید.

تزیین اتاق خواب بدون تخت

تزیین اتاق خواب بدون تخت

اگر برای اتاق کودک خود تختخواب در نظر نگرفتید، کافی است با المان های ساده ای فضای تختخواب را برای شان ایجاد کنید، به سادگی می توانید با کمک ملحفه ها و پارچه های متنوع چادر بامزه ای همانند تصویر برای اتاق خواب بدون تخت دلبندانتان فراهم کنید وداخل آن را با وسایل دوست داشتنی خودشان یا حتی با کمک تشکچه های خوابشان پر کنید تا از داشتنشان لذت ببرند.

استفاده از تشکچه در اتاق خواب بدون تخت

استفاده از تشکچه در اتاق خواب بدون تخت

در دکوراسیون اتاق خواب بدون تخت می توانید از تشکچه های ساده برای فضای کف اتاق تان استفاده کنید و به سادگی فضایی را برای نشستن و انجام امورد روزمره برای خودتان بسازید.

استفاده از مبل های شنی در اتاق خواب بدون تخت

استفاده از مبل های شنی در اتاق خواب بدون تخت

مبلمان شنی یکی از مدرن ترین ایده ها برای تزیین اتاق خواب بدون تخت می باشد این مبلمان بهترین وسیله برای نشستن و یا حتی خواب های کوتاه عصرگاهی می باشد که به سادگی می توانید از آن برای دکوراسیون اتاق خواب بدون کمد خود و یا فرزندانتان استفاده کنید. مطلب دکوراسیونی شیک و دوست داشتنی با مبل های شنی در این زمینه ایده های بیشتری به شما خواهد داد.

استفاده از مبلمان تابی در اتاق خواب بدون تخت

استفاده از مبلمان تابی در اتاق خواب بدون تخت

استفاده از مبلمان تابی در تزیین اتاق خواب بدون تخت ایده ی منحصر به فرد دیگری است که با کمک آن می توانید چهره ی جذابی به فضای اتاق خواب خود ببخشید. این مبلمان بهترین ایده برای اتاق خواب های کوچک و بدون تخت می باشد که به سادگی به فضای داخلی تان نظم و ترتیب می بخشند.

استفاده از گوشه های دیوار در اتاق خواب بدون تخت

استفاده از گوشه های دیوار در اتاق خواب بدون تخت

گوشه های دیوار را فراموش نکنید، رختخواب های خودتان را روی هم بچنید و روی آن را با یک ملحفه خوش رنگ بپوشانید، حالا فضای دیوار را با کوسن ها و بالش های رنگارنگ پر کنید، از فضای ایجاد شده هم برای نشستن و هم برای استراحت می توانید استفاده کنید و لذت ببرید.

اگر فکر می کنید که برای دکوراسیون اتاق خواب بدون تخت تان ایده های منحصر به فردی دارید از طریق دیدگاه های پایین همین صفحه با ما و سایر دوستداران چیدانه به اشتراک بگذارید.

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: ثمینا فراهانی

فارغ التحصیل کارشناسی معماری نویسنده و مترجم آزاد مباحث معماری دبیر تحریریه بخش معماری وبسایت چیدانه و مجله منزل کارشناس محتوا در وبسایت معماری و دکوراسیون داخلی چیدانه نویسنده و ژورنالیست معماری در مجله معماری و دکوراسیون داخلی منزل

نشان کردن
  • 14918 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 1 آذر 1395

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
اکسسوری و مبلمان باراکو هوم اکسسوری و مبلمان باراکو هوم
2 نمونه کار

تلفن: 021۲۲۹۰۹۵۰۱
آرتکس آرتکس
6 نمونه کار

تلفن: 02152853
آرمانی دیزاین آرمانی دیزاین
17 نمونه کار

تلفن: 09124478772
کابینت نوین کابین کابینت نوین کابین
54 نمونه کار

تلفن: 02177005467
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173