Chidaneh.com placeholder image

دکوراسیون منزل 2017، ده مد پرطرفدار سال جدید!

به قلم: تحریریه چیدانه

ترفندهای دکوراسیون: همه ی ما به دنبال جدیدترین ها هستیم! و اکثر ما دوست داریم مطابق با مد روز دنیا زندگی خود را پیش ببریم. طراحی و دکوراسیون داخلی منزل نیز از این قاعده مستثنی نبوده است  و هر سال در دنیا مد تازه ای برای جزییا آن تعریف می شود. به همین منظور امروز در چیدانه می خواهیم شما را با 10 مد برتر دکوراسیون درسال 2017 که پرطرفدار می شود آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

کاغذ دیواری طرح مرمر مد سال 2017

تابلو فرش ریحان

کاغذ دیواری طرح مرمر

یکی از پرطرفدارترین مدها در سال 2017 استفاده از کاغذ دیواری طرح سنگ مرمر است که حس و حال رمانتیک و ملایمی را به فضای دکوراسیون منزل می بخشد.

رنگ آبی تیره مد سال 2017

رنگ آبی تیره

مد پرطرفدار دیگر در بخش ترکیب رنگی ها استفاده از رنگ آبی تیره یا همان آبی لباس نیروی دریایی است که می تواند جلوه ی متفاوتی به فضای دکوراسیون شما ببخشد. این رنگ را می توانید همراه با رنگ های گرم دیگری همچون زرد و یا در ترکیب با دکوراسیون چوبی به فضای دکوراسیون منزل خود بیاورید.

پتوی بافتنی مد سال 2017

پتوی بافتنی

استفاده از پتوهای بافتنی غول پیکر به عنوان روتختی یکی دیگر از مدهای سال 2017 برای دکوراسیون فضای اتاق خواب شماست، پیش تر در چیدانه پتوی بافتنی در دکوراسیون، این کلاف های درشت جذاب! در مطلب شما را به طور مفصل با این پتو و نحوه ی بافت آن آشنا کرده ایم با مراجعه به آن می توانید یکی از این پتو ها را برای خودتان ببافید و با مد سال همراه باشید.

گیاهان رونده در دکوراسیون 2017

گیاهان رونده

یکی دیگر از جزییاتی که در دکوراسیون سال 2017 پرطرفدار است استفاده از گیاهان رونده و پیچکی برای بخش های مختلف فضای دکوراسیون شماست که ظاهر دکوراسیون منزل شما جذاب تر و سرزنده تر می کند. در مطلب گیاهان پیچکی، تصفیه کننده هوا و زینت بخش دکوراسیون منزل به طور مفصل شما را با این گیاهان آشنا کرده ایم با مراجعه به آن اطلاعات بیشتری در باره ی این گیاهان بدست خواهید آورد.

فلز مس در دکوراسیون سال 2017

فلز مس

استفاده از فلز مس در دکوراسیون منزل سال 2017 یکی از جزییاتی است که امروزه بسیار متدال شده است و با انتخاب این مد برای جزییات فضای دکوراسیون خود می توانید حال هوای گذشته را در غالبی مدرن مهمان دکوراسیون خود کنید.  

دیوارپوش چوبی مد سال 2017

دیوارپوش چوبی

دیوارپوش های چوبی یکی دیگر از مدهای دکوراسیونی سال 2017 است که مرسوم خواهد بود که حس و حال گرم و دوست داشتنی به دکوراسیون منزل شما خواهد بخشید و سبک روستیک را مهمان دکوراسیون شما خواهد کرد.

شیشه و اکلیریک در دکوراسیون سال 2017

شیشه و اکلیریک

در دکوراسیون سال 2017 استفاده از عناصر شیشه ای و اکلیریک بسیار مرسوم تر از گذشته خواهد بود، شما می توانید جزیتات این چنینی را برای عناصری مثل قاب های خود در نظر بگیرید و مطابق با مد سال 2017 پیش روید.  

گرمایش از کف در دکوراسیون سال 2017

گرمایش از کف

استفاده از سیستم گرمایش از کف یکی دیگر ترندهای مرسوم در سال 2017 خواهد بود، مطلب گرمایش از کف: گرم کردن کف با کفپوش های گرمایشی شما را با روند این سیستم گرمایشی بیشتر آشنا خواهد کرد.

سبک صحرایی مد سال 2017

سبک صحرایی

سبک صحرایی و تقریبا روستایی را می توان به عنوان سبک پرطرفدار دکوراسیون در سال 2017 خواند که جزییات ساده، استفاده از چوب و رنگ های روشن عناصر اصلی این سبک را تشکیل می دهند

پاتختی مدرن در دکوراسیون سال 2017

پاتختی مدرن

استفاده از پاتختی های مدرن، ساده، مکعبی شکل در دکوراسیون اتاق خواب یکی دیگر از مدهای پرطرفدار دکوراسیون سال 2017 خواهد بود که با انتخاب آن می توانید ظاهر پر طرفداری به دکوراسیون فضای اتاق خواب خود ببخشید.

برای مشاوره و راهنمایی از افراد متخصص در زمینه دکوراسیون و معماری به اهالی فن مراجعه کنید. در این صورت است که طراحی داخلی منزل شما اصولی و زیر نظر طراحان داخلی انجام می شود.

منبع: housebeautiful | ثمینا فراهانی | تحریریه چیدانه

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه