visibility 1802 today 1397/9/20

مبلمان چوبی، دکوراسیون سنتی به روز داشته باشید!

 

مبلمان: هرگر نمی توان آرامش و گرمای چوب در فضای داخلی را منکر شد. وجود عناصری مانند مبلمان چوبی در دکوراسیون منزل علاوه بر اینکه می تواند این متریال زنده و پر انرژی را به خانه شما بیاورد، کاربرد و زیبایی را نیز در فضا افزایش می دهد. نکته خوبی که در مبلمان چوبی وجود دارد این است که توانایی تبدیل به سبک های مختلفی را دارد و حالا تصور کنید که مبلمان چوبی با نقوش هنری ایرانی و سنتی تا چه حد دکوراسیون شما را دگرگون می کند. با ما همراه باشید:

blog post

کنسول تمام چوب خورشید

blog post

کنسول چوبی

blog post

کنسول چوبی

کنسول چوبی در دکوراسیون منزل

به پیشنهاد گروه مبلمان چوبی خورشید یکی از مبلمان چوبی مناسبی که در طراحی داخلی منزل می توانید استفاده کنید، کنسول چوبی است. اگر فضای کمتری در دکوراسیون منزل دارید می توانید کنسول چوبی کوچک و با ارتفاع کمتری را به خانه بیاورید. کنسول چوبی با درب شیشه ای که حکم ویترین را هم دارد، می توانید نقش بوفه کوچک را هم برایتان بازی کند. در فضاهای بزرگتری که محدودیتی وجود ندارد، کنسول چوبی در ابعاد بزرگتر زیبایی خاصی به دکوراسیون منزل وارد می کند. تعدادی کنسول که نقوش روی آنها در کنار هم ترکیبی بی نظیر دارند،چهره متفاوتی ایجاد می کنند.

blog post

مبلمان چوبی در دکوراسیون منزل ایرانی

با استفاده از کنسول چوبی و یک صندلی چوبی آنتیک که سبک دکوراسیون کلاسیک را القا می کند، می توانید کنجی برای آرامش و استراحت درست کنید. صندلی لهستانی حسی نوستالژک و قدیمی به فضای شما می دهد. کنسول چوبی با کشوهای کوچک در نورپردازی مناسب به خوبی نمایش داده می شود.

[[nid:64956 view_mode=col1]]

آینه و کنسول چوبی

استفاده از آینه درفضای داخلی مزایای زیادی دارد و می تواند باعث بزرگ شدن فضا شود. آینه و کنسول علاوه بر اینکه سطحی برای قرار دادن وسایل دکوراتیو بوجود می آورد، آینه را نیز به دکوراسیون منزل می آورد. جدا از ماهیتی که این مبلمان دارد، آینه و کنسول چوبی به دلیل زیبایی و نقوش ایرانی که دارد، حس خوبی از متریال چوب و همچنین هنر ایرانی را به فضای خانه شما می آورد.

[[nid:64943 view_mode=col1]]

جاکفشی چوبی، مبلمان کاربردی

استفاده از چوب در دکوراسیون منزل احساس آرامش زیادی به فضا وارد می کند. اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارند هر روز در ارتباط با مبلمان چوبی باشند و حس لمس چوب را تجریه کنند، پیشنهاد مبلمان چوبی خورشید به شما استفاده از وسایل کاربردی مانند جا کفشی چوبی است. جاکفشی چوبی دست ساز با طرح ایرانی را اگر در ورودی منزل خود استفاده کنید، مطمئن باشید چهره ای شگفت انگیز از خانه خود را در بدو ورود معرفی می کنید.

blog post

میز جلو مبلی چوبی

میز جلو مبلی چوبی به سبک سنتی

اگر دکوراسیون منزل به سبک سنتی باشد، چه بهتر که مبلمان نیز به سبک سنتی را نشان دهد. میز جلو مبلی چوبی به سبک سنتی و با نقوش ایرانی می تواند تکمیل کننده دکوراسیون شما باشد و اصالت ایرانی را به خوبی به رخ بکشد.

blog post

کتابخانه چوبی

دکوراسیون خانه با کتابخانه چوبی

حضور کتاب در دکوراسیون منزل علاوه بر اینکه زیبایی به همراه دارد، احساس و انرژی مثبتی را به فضای شما وارد می کند. تصور کنید کتابخانه چوبی تا چه اندازه این احساس را تقویت خواهد کرد؟ به گفته مبلمان چوبی خورشید این نوع از کتابخانه چوبی را می توانید در فضاهای مختلفی از اتاق کار گرفته تا نشیمن و پذیرایی استفاده کنید. قفسه های روباز و درب دار امکان استفاده از وسایل متنوعی را به شما می دهد، هم به عنوان محفظه نگهداری لوازم و وسایل و هم برای قرار دادن کتاب و لوازم دکوری گزینه ایده آلی است.

برای دیدن محصولات بیشتر از این گروه به وبسایت مبلمان چوبی خورشید مراجعه کنید تا متناسب با سبک دکوراسیون خود بهترین مبلمان را برای خانه خود تهیه کنید. اطلاعات تماس آنها نیز در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه چیدانه

نویسنده:

کارشناسی ارشد طراحی محیط زیست- دانشگاه تهران معماری داخلی- پردیس هنرهای زیبا عضو تیم تحریریه چیدانه و مجله منزل

more_horiz
مطالب پیشنهادی
مبلمان چوبی جدید، سال نو را با دکوراسیونی تازه آغاز کنید

مبلمان چوبی جدید، سال نو را با دکوراسیونی تازه آغاز کنید

1399/12/24 ادامه مطلب
وسایل سنتی برای خانه، مدل های مدرن تر رو دیدید؟

وسایل سنتی برای خانه، مدل های مدرن تر رو دیدید؟

دکوراسیون چوبی منزل، حس و حال جذاب در خانه رویا!

دکوراسیون چوبی منزل، حس و حال جذاب در خانه رویا!

کسب و کارها پیشنهادی
آرکا معمار نوژا (نوژا دیزاین) certificate
آرکا معمار نوژا (نوژا دیزاین)

آرکا معمار نوژا (نوژا دیزاین)

استودیو معماری و دکوراسیون داخلی آشینه certificate
استودیو معماری و دکوراسیون داخلی آشینه

استودیو معماری و دکوراسیون داخلی آشینه

روفرشی دورکشدار اسکور certificate
روفرشی دورکشدار اسکور

روفرشی دورکشدار اسکور

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما هستیم 021-23051173 support_agent