تبلیغات
E رومانته E سیب E ساج آسا
امتیاز: 0.0 0 نظر | ثبت نظر

20 آذر 1397

مبلمان چوبی، دکوراسیون سنتی به روز داشته باشید!

دسته: مبلمان

 

مبلمان: هرگر نمی توان آرامش و گرمای چوب در فضای داخلی را منکر شد. وجود عناصری مانند مبلمان چوبی در دکوراسیون منزل علاوه بر اینکه می تواند این متریال زنده و پر انرژی را به خانه شما بیاورد، کاربرد و زیبایی را نیز در فضا افزایش می دهد. نکته خوبی که در مبلمان چوبی وجود دارد این است که توانایی تبدیل به سبک های مختلفی را دارد و حالا تصور کنید که مبلمان چوبی با نقوش هنری ایرانی و سنتی تا چه حد دکوراسیون شما را دگرگون می کند. با ما همراه باشید:

کنسول چوبی در دکوراسیون منزل

به پیشنهاد گروه مبلمان چوبی خورشید یکی از مبلمان چوبی مناسبی که در طراحی داخلی منزل می توانید استفاده کنید، کنسول چوبی است. اگر فضای کمتری در دکوراسیون منزل دارید می توانید کنسول چوبی کوچک و با ارتفاع کمتری را به خانه بیاورید. کنسول چوبی با درب شیشه ای که حکم ویترین را هم دارد، می توانید نقش بوفه کوچک را هم برایتان بازی کند. در فضاهای بزرگتری که محدودیتی وجود ندارد، کنسول چوبی در ابعاد بزرگتر زیبایی خاصی به دکوراسیون منزل وارد می کند. تعدادی کنسول که نقوش روی آنها در کنار هم ترکیبی بی نظیر دارند،چهره متفاوتی ایجاد می کنند.

با استفاده از کنسول چوبی و یک صندلی چوبی آنتیک که سبک دکوراسیون کلاسیک را القا می کند، می توانید کنجی برای آرامش و استراحت درست کنید. صندلی لهستانی حسی نوستالژک و قدیمی به فضای شما می دهد. کنسول چوبی با کشوهای کوچک در نورپردازی مناسب به خوبی نمایش داده می شود.

دکوراسیون خانه با کتابخانه چوبی

حضور کتاب در دکوراسیون منزل علاوه بر اینکه زیبایی به همراه دارد، احساس و انرژی مثبتی را به فضای شما وارد می کند. تصور کنید کتابخانه چوبی تا چه اندازه این احساس را تقویت خواهد کرد؟ به گفته مبلمان چوبی خورشید این نوع از کتابخانه چوبی را می توانید در فضاهای مختلفی از اتاق کار گرفته تا نشیمن و پذیرایی استفاده کنید. قفسه های روباز و درب دار امکان استفاده از وسایل متنوعی را به شما می دهد، هم به عنوان محفظه نگهداری لوازم و وسایل و هم برای قرار دادن کتاب و لوازم دکوری گزینه ایده آلی است.

برای دیدن محصولات بیشتر از این گروه به وبسایت مبلمان چوبی خورشید مراجعه کنید تا متناسب با سبک دکوراسیون خود بهترین مبلمان را برای خانه خود تهیه کنید. اطلاعات تماس آنها نیز در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه چیدانه

تبلیغات

نویسنده: صدف حقیقت

کارشناسی ارشد طراحی محیط زیست- دانشگاه تهران معماری داخلی- پردیس هنرهای زیبا عضو تیم تحریریه چیدانه و مجله منزل

نشان کردن

  • 200 بازدید

  • |
  • 0 نظر

  • |
  • 20 آذر 1397

کسب و کار و شرکت های پیشنهادی
نظرات
نظری ثبت نشده است
ثبت نظر
استفاده از این خدمات کاملا رایگان است ثبت سفارش
از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
021-23051173