گیره سایبان توری، سایبان جمع شونده بسازید

گیره سایبان توری، سایبان جمع شونده بسازید

به قلم: سمانه زارعی

در این مطلب می‌خواهیم راجع به یک وسیله پلاستیکی کوچک صحبت کنیم. گیره سایبان توری، وسیله‌ای پلاستیکی و کوچک است که برای ساخت سایبان بسیار کاربردی است. با چیدانه همراه باشید.

قالیشویی ادیب

گیره سایبان توری چیست؟

سایبان‌ها برای فضای حیاط، تراس و بالکن کاربرد زیادی دارند. گاهی ممکن است یک توری یا پارچه‌ داشته باشید ولی برای ایجاد سایبان لازم است آن را با استفاده از یک گیره به طناب و بند متصل کنید تا به راحتی در امتداد طناب حرکت کند. گیره سایبان توری این کار را برای شما انجام می‌دهد.ساختار آن مانند یک گیره است که با دندانه‌هایی که دارد داخل بافت توری و پارچه متصل می‌شود و طناب داخل  قسمت حلقه مانند آن قرار می‌گیرد. و به راحتی در آن حرکت می‌کند.

 

سایبان توری، از بالکن تا باغ

سایبان توری نوعی سایبان است که از پارچه‌ای توری ساخته شده است. این نوع سایبان با استفاده از توری و گیره‌های پلاستیکی به راحتی ساخته می‌شود. این سایبان‌های توری از تراس، حیاط و بالکن تا فضای باغ برای ایجاد سایه برای برخی از محصولات و درختان کاربرد دارد.

ویژگی‌های گیره سایبان توری

این گیره‌ها که به آنها بست توری شید گلخانه یا کلیپس شید هم گفته می‌شود، ویژگی‌هایی دارند که آنها را بسیار کاربردی می‌کند:

  • مقاومت بالا در برابر نور خورشید
  • مقاوم در برابر وزش باد
  • امکان ایجاد حفره در جهت‌های مختلف برای نصب در فضاهای متفاوت

مطلب پیشنهادی: انواع سایبان پارکینگ از نظر مدل، جنس و شکل ظاهری

 

کلام آخر:

گیره سایبان توری یک وسیله کوچک اما کاربردی است که می‌تواند کار شما را برای ایجاد سایبان در فضای باز و یا تراس و بالکن راحت‌تر کند. در این مطلب تصویر و فیلمی از آن را ببینید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه