تشک مسافرتی بادی، در سفر راحت بخوابید

تشک مسافرتی بادی، در سفر راحت بخوابید

به قلم: سمانه زارعی

یک مسافرت راحت و آسوده نیاز به برنامه‌ریزی دارد. از تعیین مقصد و وسیله حمل و نقل گرفته تا تهیه مواد غذایی لازم برای سفر برای یک سفر هیجان انگیز لازم است. اگر قصد سفر با خودروی شخصی دارید؛ یکی از وسیله‌هایی که سفر را برای شما راحت می‌کند، تشک مسافرتی بادی است. در این مطلب با این وسیله جالب آشنا شوید.

کارانا دکور

تشک مسافرتی بادی چیست؟

به آن تخت بادی سفری هم می‌گویند. اگر اهل سفر کم هزینه هستید و نمی‌خواهید در هتل و یا مسافرخانه اقامت کنید، این وسیله به درد شما می‌خورد. و یا اگر مسافتی طولانی در جاده هستید که نیاز به استراحت بین راهی دارید، تخت بادی کمک زیادی به شما می‌کند و می‌توانید یک خواب بین‌راهی عالی داشته باشید. این تشک که با باد پر می‌شود، روی صندلی‌های عقب ماشین قرار می‌گیرد و یک سطح بزرگ برای خوابیدن ایجاد می‌کند. این موضوع برای خانواده‌هایی که کودک دارند بسیار ایده مناسبی است، تا کودک در ماشین راحت باشد.

روش استفاده از تخت بادی

بالش‌های بادی را می‌شود با فوت کردن پر از باد کرد، ولی این تشک حجم بزرگی دارد که لازم است برای باد کردن آن از پمپ باد استفاده شود. تشک بادی مسافرتی پمپ باد همراه دارد که به راحتی آن را پر از باد می‌کند. هنگام خرید به وجود پمپ باد آن توجه کنید. بعضی از مدل‌های تشک بادی مسافرتی، کوسن کوچکی هم دارند که به خواب راحت کمک می‌کند. تشک بادی زمانی که جمع شده است وزن زیادی ندارد.

کاربردهای دیگر تشک بادی

بعضی از مدل‌های این نوع تشک‌ها را به دلیل ضدآب بودن جنس رویی، می‌توانید روی سطح آب قرار دهید و مانند یک مبل بادی از آن استفاده کنید. و همچنین به جز داخل ماشین، در سطح زمین و داخل چادر مسافرتی هم قابل استفاده است. مخصوصا زمانی که به طبیعت سفر می‌کنید سطحی نرم برای خوابیدن افراد به خصوص کودکان ایجاد می‌کند.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه