12 ایده‌ طراحی آکواریوم؛ از میز جلومبلی تا بالای پیانو!

12 ایده‌ طراحی آکواریوم؛ از میز جلومبلی تا بالای پیانو!

به قلم: سمانه زارعی

آکواریوم‌ها چیزی مانند یک اکسسوری زنده هستند که اغلب به شکل شیشه‌های مستطیل و مربع در گوشه‌ای از خانه طراحی می‌شوند. در این مطلب انواعی از آکواریوم‌های خاص با کاربردهای مختلف در دکوراسیون منزل را باهمدیگر ببینیم.

مبلمان اداری ارگو

آکورایومی که میز شد؛ میز جلومبلی در محل کار و یا حتی خانه می‌تواند جایی برای خانه‌ی ماهی‌ها باشد.

 

آکورایوم دو طبقه؛ ماهی‌ها تنها نیستند. اگر به حیوانات خانگی علاقه زیادی دارید؛ می‌توانید این نوع از طراحی ترکیبی قفس پرنده و آکواریوم ماهی را تهیه کنید.

 

جزیره و یا اپن آشپزخانه می‌تواند با تبدیل شدن به یک آکواریوم؛ نمایی جالب را برای خانه شما ایجاد کند. البته این آکواریوم بزرگ نیاز به رسیدگی و نگهداری بیشتری دارد.

آکواریوم خاص در اتاق خواب؛ بخش کوچکی از دیوار اتاق خواب را برای قرارگیری آکواریوم درنظر بگیرید.

یک آکواریوم عمودی و مستطیل شکل می‌تواند مانند یک اکسسوری بزرگ در گوشه‌ای از منزل شما قرار بگیرد. در این طرح آکواریوم با ساعت ترکیب شده است.

در حال نواختن پیانو هستید و ماهی‌ها از این موسیقی؛ سرمست می‌شوند! جالب نیست. در این طرح آکواریوم بالای میز پیانو طراحی شده است.

سینک آکواریومی؛ ایده دیگری برای طراحی آکواریومی خاص است. وقتی دست و صورتتان را می‌شویید حس بودن در دریا به شما دست می‌دهد!

آکواریوم در دفتر کار؛ توجه هر ارباب رجوعی را جلب می‌کند. فقط باید حواستان باشد؛ روزهای تعطیل رسیدگی به آکواریوم را فراموش نکنید.

تماشای تلویزیون به جای آکواریوم؛ ایده جالبی است که به جای تماشای یک فیلم پرسروصدا، صحنه‌ای آرام و زیبا از ماهی‌ها را ببینید.

سفر ماهی‌ها دور دنیا؛ طرحی از یک آکواریوم نسبتا مسطح و مستطیل شکل است که داخل آن طرح نقشه جهان قرار دارد. حالا به چند ماهی جهانگرد احتیاج دارید.

آکواریوم حبابی؛ اگر ماهی‌های شیطان و کوچکی دارید که به جست و گریز علاقه دارند؛ این نوع آکواریوم برایشان مناسب است. از حبابی به حباب دیگر!

پارتیشن آکواریومی مناسب خانه‌ها بزرگ هستند. آکواریوم‌های بزرگ می‌توانند مانند یک پارتیشن و جدا کننده فضا عمل کنند.

کلام آخر:

در این مطلب؛ ایده‌هایی خاص از آکواریوم را با همدیگر دیدیم. با توجه به فرم و مساحت منزلتان می‌توانید بهترین مدل آکواریوم را انتخاب کنید.

واتس‌اپ تلگرام

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه