دکوراسیون پذیرایی سفید طلایی، 15 ایده برای پذیرایی لوکس

دکوراسیون پذیرایی سفید طلایی، 15 ایده برای پذیرایی لوکس

دکوراسیون پذیرایی منزل نشان‌دهنده علایق و سلیقه اهالی خانه است. دکوراسیون پذیرایی سفید طلایی یکی از انتخاب‌های طراحی دکوراسیون پذیرایی منزل است. ایده‌های مختلفی مانند؛ استفاده از رنگ طلایی در اکسسوری‌ها، خرید مبلمانی به رنگ سفید، میز جلومبلی با فلز طلایی، استفاده از پتینه طلایی رنگ در دیوار، سبک کلاسیک و نئوکلاسیک در پذیرایی برخی از ایده‌های دکوراسیون پذیرایی سفید طلایی هستند. نمونه‌هایی از این تصاویر را در این مطلب ببینید.

 

فرش ذوالانواری

دکوراسیون پذیرایی سفید طلایی

اگر عاشق استفاده از رنگ طلایی در دکوراسیون هستید؛ دکوراسیون پذیرایی سفید طلایی برای شما بسیار مناسب است. رنگ سفید رنگ خنثی است و رنگ طلایی در کنار آن، پذیرایی را دلباز و مجلل نشان می‌دهد. دکوراسیون طلایی منزل حسی از مجلل و گران قیمت بودن را نمایش می‌دهد. ولی اگر بیش از اندازه استفاده شود، زیبایی هالی پذیرایی سفید طلایی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

 

کدام وسایل سفید باشند کدام طلایی؟

نکته‌ی ظریف برای داشتن یک دکوراسیون پذیرایی شیک و مجلل رعایت نسبت‌های رنگی سفید و طلایی است. البته این موضوع به سلیقه شما هم بستگی دارد. ولی پیشنهاد ما این است که نسبت رنگ سفید بیشتر از رنگ طلایی باشد. اگر رنگ طلایی را زیاد استفاده کنید، زودتر از دکوراسیون دلزده می‌شوید. به طور مثال؛ بهتر است دیوارهای پذیرایی سفید باشند و از ابزارها و یا پتینه ورق طلا در کنار آن به کار رود. و یا مبلمانی سفید رنگ که پایه و دسته‌هایی طلایی دارند. و یا از در سفید طلایی برای داخل خانه استفاده کنید.

 

 

سبک طراحی در دکوراسیون سفید طلایی

درست است که رنگ طلایی نمادی از تجمل و دکوراسیون سلطنتی است ولی این ترکیب رنگی برای هر دو دکوراسیون مدرن و کلاسیک قابل استفاده است. و همچنین برای دکوراسیون نئوکلاسیک این رنگ‌ها کاربرد دارند. اگر دکوراسیونی مدرن با رنگ سفید طلایی دارید، بهتر است رنگ طلایی، مات باشد ولی در دکوراسیون کلاسیک؛ می‌توانید رنگ طلایی درخشانتر به کار ببرید. این ترکیب رنگی برای دکوراسیون پذیرایی کوچک و بزرگ کاربردی است. فقط باید در انتخاب فرم وسایل و مبلمان در دکور سفید طلایی منزل کمی خلاقیت داشته باشید تا فضایی دلباز شود.

 

رنگ‌های دیگر دکوراسیون پذیرایی سفید طلایی

همانطور که در مطلب دکوراسیون پذیرایی طوسی سفید راجع به اضافه کردن برخی از رنگ‌ها گفتیم. در دکوراسیون سفید طلایی هم بهتر است یک رنگ دیگر به این ترکیب اضافه شود تا تنوع بیشتر شود. البته نسبت رنگ سوم، کمتر از دو رنگ دیگر خواهد بود. رنگ‌های قهوه‌ای، فیروزه‌ای، آبی و مشکی می‌توانند کامل کننده‌ی دکوراسیون پذیرایی طلایی و سفید باشند.

نمونه‌هایی از دکوراسیون پذیرایی سفید طلایی


کلام آخر:

اگر به رنگ طلایی علاقه دارید، دکوراسیون پذیرایی سفید طلایی انتخاب خوبی برای شماست. دیدن نمونه دکوراسیون های پذیرایی به انتخاب مبلمان و رنگ بندی های مختلف وسایل پذیرایی کمک می کند.


دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه